Επιλαχόντες 9Κ/2021

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε μου μπήκα να δω νόμιζα ότι θα ήταν κανένα λινκ με τα ονόματα μας για κάλεσμα. Χαχαχα Πιστεύω κοντά στο Πάσχα θα έχουμε ανακοίνωση. Σίγουρα πρέπει να ξεμπερδέψουν με την 6κ πρωτα κ έπειτα είμαστε εμείς
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Χαχχα σε αναστάτωσα φίλε μου χωρίς λόγο. Μακάρι άντε να δούμε.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλοι μου λέτε αν πάρουμε τηλ στον ΑΣΕΠ για το ποτε θα καλέσουν τους επιλαχόντες Καθώς κ τις γυναίκες που είχαν αναβολή λέτε να μας απαντήσουν; Θα ξέρουν;
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Δεν νομίζω να βγάλεις άκρη αλλά δεν χάνεις και τίποτα να το δοκιμάσεις.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλημέρα μήπως έχουμε κανένα νεότερο;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Συγνώμη κιολας αλλά κανονικά οι διαχειριστές του φορουμ θα έπρεπε να μαθαίνουν νέα για την κάθε προκήρυξη κ ότι μαθαίνουν να το παραθέτουν! Ο ΔΥΚ για παράδειγμα κ ο διασώστης έχουν εξαφανιστεί, δεν μας έχουν ενημερώσει για τιποτα για την συγκεκριμένη προκήρυξη που εκκρεμεί και εμείς οι επιλαχόντες περιμένουμε! Αν μάθουμε ποτε θα καλέσουν τις γυναίκες που είχαν αναβολή, τα μάθαμε όλα στην ουσία! Γιατί θα καλέσουν στο σύνολο τους άτομα για όλες τις θέσεις που λείπουν
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πήρα τηλ ΑΣΕΠ κ μου ειπαν θα καλεσει επιλαχόντες και τις γυναίκες που είχαν πάρει αναβολή αλλά δεν ξέρουν το ποτε κ να περιμένουμε. Τι να πω ποσό να περιμένουμε! Μια ανακοίνωση θελουμε να πάρουμε μπροστά τώρα που τελείωσε κ η 6κ
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Ελπίζω να μην ισχύει αυτό δηλαδή τι θα ξαναδώσουν αθλήματα;
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Και άντε λέμε τις γυναίκες να τις καλέσει τους άντρες ποιος ο λόγος ; Είμαστε ήδη λίγο παραπάνω από 250 επιλαχόντες που περιμένουμε γιατί αν χρειαστεί και άλλους αντρες;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε δεν έχουν καλεστεί αυτές που είχαν αναβολή λόγω εγκυμοσύνης. Κ μου είπε ότι θα καλεσει όχι μόνο τις γυναίκες αλλά γενικά επιλαχόντες κ να περιμένουμε
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εσυ έχεις δώσει ΠΚΕ; Η ξερεις ότι είσαι στους επόμενους κ θα καλεστείς; Περσυ που βγήκαν οριστικά εκκρεμούσαν ήδη 18 θέσεις και τώρα έχουν μαζευτεί κ άλλες
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Έχω περάσει τα πκε εγώ. Γνωρίζω για τα κενά από τις γυναίκες που δεν συμπληρωθηκαν και είναι φυσιολογικό να τις καλέσουν αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί καλούν και άλλους αντρες ενώ υπάρχει μια Κάβατζα 250 ατόμων.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τώρα τι να σου πω εμένα έτσι μου είπε ένας κύριος κ μου λέει μισό λεπτό κιολας να ρωτήσω για να σας πω συγκεκριμένα κ με είχε λίγο αναμονή κ μου είπε ότι θα καλεσει θα καλεσει επιλαχόντες και τις γυναίκες. Αλλά δεν γνωρίζουν ποτε κ να περιμένω.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αν θες πάρε κ εσυ τηλ απλά να ξερεις για να το σηκωσει κάποιος περίμενα ένα 20λεπτο στο νερό
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλώς φίλε ευχαριστώ για τις πληροφορίες ο χρόνος θα δείξει ίσως προσπαθήσω αύριο μπας και πιάσω καμιά γραμμή.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες