ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kostis 1996

ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από Kostis 1996 »

Καλησπέρα σας μου είπαν από την μονάδα μου ότι παίζει να με στείλουν με απόσπαση στην ΑΣΔΕΝ για ένα μήνα στον λόχο στρατηγιου γνωρίζουμε πως είναι τα πράγματα εκεί; ) Κύριος για τις αοπλες υπηρεσίες με ενδιαφέρει
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από Signaller »

Και ΑΣΔΕΝ και άοπλος ; Ούτε να το συζητάς

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Guest13

ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από Guest13 »

Γιατι φιλε οι αοπλοι δεν περνανε καλα στο ασδεν; ... Επισης ξερει κανεις αν το στρατοπεδο εχει πολλες σκαλες;
Drkwv123

Re: ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από Drkwv123 »

Τελικα φιλε πως ηταν ασδεν και αοπλος γτ εκει πήρα μετάθεση
Antonio

Re: ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από Antonio »

Καλησπέρα παιδιά Ε’ ΕΣΣΟ ΕΛΔΥΚ μόλις έμαθα ότι επαναπατριζομαι στο ΑΣΔΕΝ ΑΙΓΕΑΣ τον Μάιο γνωρίζουμε γενικότερα τι κατάσταση επικρατεί εκεί;
JohnDones
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Μαρ 04, 2024 6:26 pm
Επικοινωνία:

Re: ΑΣΔΕΝ - Καρέας

Δημοσίευση από JohnDones »

Καλησπέρα, αυτή τη στιγμή ο ΛΣ/ΑΣΔΕΝ είναι ίσως η χειρότερη μετάθεση στην Αθήνα που μπορείς να πάρεις αν δεν πας βαλτός για κάποια θέση στο στρατηγείο. Το μόνο χειρότερη που έχω ακούσει είναι τα ΧΩΚ στο Καπανδρίτι. Τώρα οι υπηρεσίες παίζουν στο 4-1, αλλά λόγω μεταθέσεων θα πάνε στο 5-1,6-1. Αν είσαι ένοπλος υπηρεσία πέρα από πύλη και άντε περίπολο (γελοία υπηρεσίας χωρίς λόγο ύπαρξης εκεί) στο ενδιάμεσο δε θα δεις. Άοπλες κάνουν μόνο οι άοπλοι φυσικά και τα βύσματα. Επίσης πρέπει να είσαι τέρμα προβλεπόμενος. Γενικά όσοι μπορείτε αποφύγετέ το.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες