Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Αδερφέ όσα παιδιά έχουν πει ότι θα πάρει έχουν αναφέρει και την πηγή τους, είπαν τι άκουσαν και από ποιόν
Εσείς που λέτε ότι δεν θα πάρει το πετάτε έτσι
Ούτε ποιος σας το πε ούτε άμα είναι προσωπική σας εκτίμηση
Άμα το εμπεδωσετε αυτό τότε μπορεί να έχει και κάποιο νόημα η πληροφορία σας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μου το είπε άτομο που είναι μέσα στα πράγματα κ πολλές φορες έχει υπάρξει σε επιτροπή. Ποσο πιο αναλυτικός να γίνω ! Δεν γίνεται. Αυτή είναι η πηγή μου δεν πεταω ότι να ναι ούτε ήρθα στο φορουμ να σας κακοκαρδίζω! Απλά βρίζετε αμέσως κ η δράση έχει κ αντίδραση.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

StrawDHat έγραψε: Τετ Φεβ 14, 2024 11:11 am Αδερφέ όσα παιδιά έχουν πει ότι θα πάρει έχουν αναφέρει και την πηγή τους, είπαν τι άκουσαν και από ποιόν
Εσείς που λέτε ότι δεν θα πάρει το πετάτε έτσι
Ούτε ποιος σας το πε ούτε άμα είναι προσωπική σας εκτίμηση
Άμα το εμπεδωσετε αυτό τότε μπορεί να έχει και κάποιο νόημα η πληροφορία σας
Όταν εμπεδωσετε και εσείς ότι δεν υπάρχει τίποτα για προσλήψεις φρουρών μέσα στο 2024, με στοιχεία (ετήσιος προγραμματισμός προσλήψεων), τότε θα έχει βάση η συζήτηση. Μέχρι τότε, ο καθένας μπορεί να ονειρεύεται και να πιστεύει ότι θέλει, όπως εσύ, δωρεάν είναι.
Και για να προλάβω μερικούς, από τη στιγμή που το βήμα μας δίνεται, θα γράφουμε ότι θέλουμε και θα σας γλεντάμε για όσο γουστάρουμε (με στοιχεία πάντα και όχι μου είπαν, άκουσα και άλλες τέτοιες πίπες για μωράκια).
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Τι να γλεντας εσύ βρε κακομοίρη άιντε πήγαινε παίξτο λίγο. Φαντάσου πόσο κομπλεξικος είσαι πού κάθεσαι και γράφεις ανακρίβειες και αερολογιες σε ένα φόρουμ. Θα στο θέσω αλλιώς μπας και το καταλάβει το μικροσκοπικό μυαλό σου μπετοστοκε. Έχουν βγεί αρκετά άτομα και έχουν πει ότι έχουν έγκυρες πηγές ότι θα πάρει ειδικούς φρουρούς φέτος και ότι θέλει ο Χρυσοχοΐδης. Πιστεύεις αλήθεια ότι εμείς λέμε ψέματα και εσύ αλήθεια;
Nohmon
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 18, 2023 11:23 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Nohmon »

Ρε παιδιά γιατί σκοτώνεστε να γίνετε ε. Φ.;
Τόσο καλό επάγγελμα είναι και δεν το ξέρω;

Πληρώνουν 740 βασικό + υπερωρίες ανάλογα με τα βραδινά, και φτάνει max 950. Κάθε 2 χρόνια αύξηση 20€

Και όλα αυτά με 12 μισθούς/έτος, με κομμένα ρεπό που δεν τα παίρνεις ποτέ, με άδειες που οπότε τους βολεύουν θα σου δώσουν, λ και όχι όταν θες εσύ, και 450€ νοίκι στην Αθήνα (Αθήνα πάνε όλοι οι φρουροί για τουλάχιστον 15 χρόνια μέχρι να γίνουν αρχιφύλακες).

Βασικά ε. Φ. Αξίζει μόνο εάν το γουστάρεις το επάγγελμα πραγματικά και θέλεις να δουλεύεις κάθε μέρα αλλά και εάν έχεις σπίτι στην Αθήνα για να επιβιώσεις...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μα αυτοί φαίνεται ότι το γουστάρουν φουλ. Ήδη θα κάνουν αίτηση στη δημοτική αστυνομία, επειδή την γουστάρουν και αυτή φουλ :lol: Μιλάμε για μεγάλα χαιβανια για ατελείωτο γλέντι.:lol:
Kwlotoumpas

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Kwlotoumpas »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Φεβ 14, 2024 3:53 pm Μα αυτοί φαίνεται ότι το γουστάρουν φουλ. Ήδη θα κάνουν αίτηση στη δημοτική αστυνομία, επειδή την γουστάρουν και αυτή φουλ :lol: Μιλάμε για μεγάλα χαιβανια για ατελείωτο γλέντι.:lol:
Καλά κάνουν και το γουστάρουν και ό, τι θέλουν θα κάνουν δεν θα ρωτήσουν έναν ψυχικά διαταραγμένο σαν κι εσένα. Τι ακριβώς νομίζεις ότι κερδίζεις με το να γράφεις ό, τι να ναι; Αν δεν σου αρέσει απλά πάρε το μπούλο από το νήμα, εσύ κι ο άλλος από επάνω που λέει ότι δεν είναι καλό επάγγελμα και οποιοσδήποτε ειρωνεύεται τσάμπα. Αν δεν σας αρέσει αυτή η δουλειά πάρτε το μπούλο τι νόημα έχει να κοροϊδεύετε συνέχεια; Έχει δεν έχει τις δυσκολίες τις, τα ενοίκια και τα σχετικά ο καθένας θα κάνει Ό, ΤΙ θέλει δεν θα ρωτήσει εσας. Εσύ ειδικά τράβα σε κανέναν ψυχολόγο γιατί με αυτόν τον τρόπο που μιλάς εδώ, έξω θα τα βρεις σκούρα τα πράγματα αν δεν τα βρίσκεις ήδη. Μάθε να συμπεριφέρεσαι σωστά αλλιώς μην μιλάς καθόλου εσύ και όσοι σαν εσένα σχολιάσουν μετά από αυτό. Καθεύδοντες.
Kwlotoumpas

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Kwlotoumpas »

Επίσης για όσους έχουν μάθει αρχές σε αυτό το νήμα + ενδιαφέρονται για προκήρυξη Ε. Φ από εδώ και πέρα μη τους απαντάτε άλλο, επίτηδες το κάνουν για να κλείσει το νήμα και επειδή έχουν και κόμπλεξ κατωτερότητας και φαίνεται. Από εδώ και πέρα να μοιραζόμαστε μόνο πληροφορίες αλλιώς τσάμπα μιλάμε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κωλομπαρά, πότε βγαίνει η προκήρυξη ρε; Εσύ που το γουστάρεις φουλ και έχεις και άκρες ότι θα βγει σίγουρα. Τώρα εάν στο ενδιάμεσο ρίξεις και μια αίτηση στη δημοτική αστυνομία δεν έγινε και τίποτα, ξέρω ξέρω το γουστάρεις και αυτό φουλ. Α, ρε γίδια :lol:
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οι επισκέπτες όσοι είμαστε 3-4 σας γλεντάμε! Ο άλλος πιο πάνω νομιζε ότι μιλάει το ίδιο άτομο με τόσους επισκέπτες χαχαχα. Δημοτική αστυνομία ήταν το όνειρο μου! Χαχαχαχα κ το 2025-26 θα δηλώσω ειδικός φρουρός που το αγαπώ είναι το όνειρο μου.
Sam179
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2023 12:21 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Sam179 »

Παιδιά πρέπει να γίνει ομαδα στο Facebook γιατί εδώ μέσα μπαίνει ο κάθε πικραμένος ο κάθε "άνθρωπος" που έχει ψυχολογικά η είναι πιτσιρικάς και μπαίνει να κάνει την πλάκα του. Μπαίνουν εδώ μέσα άτομα για να δουν κάποια ενημέρωση και το μόνο που διαβάζουν είναι μαλ@κιες! Και οι διαχειριστές δεν κάνουν τίποτα!
Υπάρχει ενδιαφέρον να γίνει μια ομαδική να τελειώνουμε; Και όσοι κάνουν την πλάκα τους θα παίρνουν μπούλο απλά!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φτιάξτε μια ομαδική που θα λέτε μόνο γλυκόλογα και ότι θα βγει σε ένα μηνα προκήρυξη για ειδικους φρουρούς. Παιδιά δεν είμαστε εχθροί ο, τι μαθαίνουμε το λέμε για να μην έχετε αγωνία κ εσείς και μέχρι να βγει κάτι να ασχοληθείτε με κάτι άλλο. Φιλικά κ σταματάω και εγώ ο ίδιος τα εριστικα μηνύματα. Δεχθείτε όμως και την πραγματικότητα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναι ναι κορίτσια. Φτιάξτε ομαδική να παραμυθιάζεστε μεταξύ σας :lol:
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Επισκέπτη άκου γιατί είσαι ηλίθιος και μάλλον δεν καταλαβαίνεις Ελληνικά
Το ότι γουστάρω να μπω αστυνομία είναι κάτι που ισχύει εδώ και χρόνια
Από την στιγμή που θα βάλω για δημοτική (ξέρω ότι απλά θα είμαι δημοτικός υπάλληλος) είναι κάτι το οποίο επίσης γουστάρω να κάνω μέχρι να βγει για ΕΦ
Εντάξει μπεμπούλα;
Το έκανα κατανοητό κοριτσάκι μου ;
Συγχαρητήρια μας γλεντησατε όλους!
Μάγκες είμαστε όλοι ηλίθιοι...
Και αυτοί οι επισκέπτες είναι οι έξυπνοι που έχουν πολλά κιλά αρχίδια και είναι τόσο ώριμοι που κράζουν εδώ μέσα 😂😂
Κακομοίρηδες
Μιζέριααα
Ζωή σίγουρα δεν έχετε για να κάνετε αυτό που κάνετε εδώ μέσα
Παιδάκια
Γλεντηστε εδώ μέσα που μπορείτε κομπλεξικοι γιατί έξω δεν σας παίρνει
Μια πιπίλα και μια κουδουνιστρα δώστε τους ρε παιδιά 😂
Παίζει να είστε και τίποτα άνεργοι καναπεδιάριδες που έχετε ξεπεράσει το όριο ηλικίας και τώρα κλαίτε την μοιρα σας
Ένα σωρό ξεχασμένα πράγματα από την ζωή παίζει να είστε
Για αυτό έχετε ταλέντο στο γλέντι
amfivioskatadromeas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 07, 2024 3:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από amfivioskatadromeas »

Καλό είναι να φτιαχτεί μια ομαδική στο fb γιατί η κατάσταση εδώ έχει κουράσει με τον κάθε έξυπνο που γράφει τις μαλακίες του
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες