Δικαστική αστυνομία δικαιολογητικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Andreou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2024 2:42 pm
Τοποθεσία: Αχαρνές
Ενδιαφέροντα: Γυμναστήριο, πεζοπορία καί διάβασμα
Επάγγελμα: Ναυαγοσώστης
Επικοινωνία:

Δικαστική αστυνομία δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Andreou »

Καλησπέρα θά ήθελα νά κάνω μία ερώτηση σχετικά με τά αποτελέσματα (υπήρχε ανοιχτό thread νομίζω αλλά από ότι βλέπω είναι κλειστό). Είναι ή πρώτη φορά πού συμμετέχω σε διαγωνισμό του ΑΣΕΠ καί τά έχω λίγο χαμένα. Βρίσκομαι στον επικουρικό πίνακα τη σημαίνει ακριβώς αυτό; Επίσης έχει ξεκινήσει διαδικασία υποβολής δικαιολογητικών που τελειώνει στις 9 Φεβρουαρίου ποιους αφορά αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επισκέπτης

Re: Δικαστική αστυνομία δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Andreou έγραψε: Τρί Φεβ 06, 2024 2:58 pm Καλησπέρα θά ήθελα νά κάνω μία ερώτηση σχετικά με τά αποτελέσματα (υπήρχε ανοιχτό thread νομίζω αλλά από ότι βλέπω είναι κλειστό). Είναι ή πρώτη φορά πού συμμετέχω σε διαγωνισμό του ΑΣΕΠ καί τά έχω λίγο χαμένα. Βρίσκομαι στον επικουρικό πίνακα τη σημαίνει ακριβώς αυτό; Επίσης έχει ξεκινήσει διαδικασία υποβολής δικαιολογητικών που τελειώνει στις 9 Φεβρουαρίου ποιους αφορά αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
αν διαβασεις προσεκτικα τα αλλα νηματα που ειναι σχετικα με τη δικαστικη αστυνομια θα τα καταλαβεις ολα αυτα που ρωτας!
Andreou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2024 2:42 pm
Τοποθεσία: Αχαρνές
Ενδιαφέροντα: Γυμναστήριο, πεζοπορία καί διάβασμα
Επάγγελμα: Ναυαγοσώστης
Επικοινωνία:

Re: Δικαστική αστυνομία δικαιολογητικά

Δημοσίευση από Andreou »

Νά τά διαβάσω αλλά είναι 3 threads απο 70 καί βάλε σελίδες πού στά μισά μηνύματα τσακώνονται... Πιο γρήγορο είναι να πάω στο υπουργείο νά ρωτήσω παρά νά βγάλω άκρη εκεί :mrgreen: Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες