643 ΤΕ - Χίος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
NIKOS35
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 30, 2015 9:34 pm
Επικοινωνία:

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από NIKOS35 »

Καλησπέρα σας και καλό μήνα. Είναι η δεύτερη φορά που στέλνω το συγκεκριμένο μνμ, και ζητ5ώ πληροφορίες, από κάποιο παιδί που' χει υπηρετήσει 643 ΤΕ Χίο, να μου πεί νεότερα για το τί γίνετε. Ο αδερφός μου πάει εκεί τέλος του μήνα και εγώ κατα πάσα πιθανότητα το Σεπτέμβρη. Ευχαριστώ πολύ.
ziaba
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 22, 2014 4:30 pm
Τοποθεσία: Παντού
Επάγγελμα: Βοηθός χειριστή πριονοκορδέλας
Επικοινωνία:

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από ziaba »

NIKOS35 έγραψε:Καλησπέρα σας και καλό μήνα. Είναι η δεύτερη φορά που στέλνω το συγκεκριμένο μνμ, και ζητ5ώ πληροφορίες, από κάποιο παιδί που' χει υπηρετήσει 643 ΤΕ Χίο, να μου πεί νεότερα για το τί γίνετε. Ο αδερφός μου πάει εκεί τέλος του μήνα και εγώ κατα πάσα πιθανότητα το Σεπτέμβρη. Ευχαριστώ πολύ.


σαν μερος πρεπει να ναι γα___σε τα απο μια αναζητηση που εκανα στο νετ σαν μοναδα ειναι θεμα του στρατοπεδαρχηΕικόνα αν ειναι κομπλε κ εχει κοσμο θα κανει ζωαρα αλλιωςΕικόνα

Πολίτης !!!336 !!!
kwstas

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από kwstas »

Το καλυτερο στρατοπεδο της Χιου!
stathisPFC
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιουν 12, 2015 6:20 pm
Επικοινωνία:

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από stathisPFC »

kwstas έγραψε:Το καλυτερο στρατοπεδο της Χιου!


Τα παραλες... Αλλα ετσι ειναι ! Μην ακουτε τιποτα!643ΤΕ μονο !

nikosp
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2016 9:31 pm
Επικοινωνία:

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από nikosp »

Παιδιά με στέλνουν κι μένα εκεί όπου να ναι. Μπορεί να μας πει κανείς τι κατάσταση επικρατεί στη μονάδα τώρα;
Σηφης Χανιά

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από Σηφης Χανιά »

Υπηρετησα 643 ΤΕ το 1989-1990 11 μήνες 200 σειρά λοχίας πολυβολητής με διοικητή τον Τσαρούχα τον Αριστείδη. Δικαιος αξιωματικός και σωστός απέναντι στους φαντάρους αλλά κοπέλια τρέξιμο καί ασκήσεις φούλ, δεν έπαιρνες ανάσα, δεν υπάρχουνε λόγια για το τι γινότανε, μαύρη μαυρίλα πλάκωσε και οι φυλακέςπέφτανε σύννεφο, καλό βράδυ από Χανιά
ΧΡΗΣΤΟΣ

643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από ΧΡΗΣΤΟΣ »

Υπηρέτησα 89/91. Σειρά 203 Είχε τρέξιμο πορείες Πήδημα κανονικό Αλλά ευχαρίστως τώρα ξαναπηγαίναμε
Boban

Re: 643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από Boban »

2023 ΣΤ ΕΣΣΟ, έκανα ΣΒΕΝ στον Αυλώνα, και τώρα πάω 643 ΤΕ αρχές Δεκέμβρη
tigris14

Re: 643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από tigris14 »

Και το 2016 που πηγα εγω στο 643 ηταν καταμαυρο. Παρακαλουσαμε να μας στειλουν φυλακια γιατι στη μοναδα το πρωι ειχαμε ποστα και απο το μεσημερι και μετα σκοπετα κλπ... Να μην σας τα πολυλογω οινουσσες και παναγια εβγαλα τη μιση θητεια.
tigris14

Re: 643 ΤΕ - Χίος

Δημοσίευση από tigris14 »

Γενικα επειδη ζω και στη χιο οτι πληροφοριες θες αδερφε στειλε!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες