Αλλαγή σε παραμεθοριο

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Razet

Αλλαγή σε παραμεθοριο

Δημοσίευση από Razet »

Καλησπερα σας. Παρόλο που δήλωσα παραμεθόριο για να κάνω 9μηνο μετά τα ΣΠΕΝ με στέλνουν σε μια μονάδα ΣΕΥ που μάλλον είναι στην Αθήνα. Δεν έχω το παραμικρό βισμα απλά έχω πτυχιο Πολυτεχνείου το οποίο και έστειλα. Γνωρίζει κανείς τι παίζει σε αυτή τη μονάδα και αν υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να το αλλάξω και να πάω παραμεθόριο;
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγή σε παραμεθοριο

Δημοσίευση από Terminator »

Αμα η εντολή έρχεται απο Διεύθυνση Οπλιτών Θητεία ΓΕΣ μόνο με βύσμα το αλλάζεις και σίγουρα βαρύ βύσμα.
Razet

Re: Αλλαγή σε παραμεθοριο

Δημοσίευση από Razet »

Μάλιστα όποτε βλέπω να κάνω όλη τη θητεία εκεί. Έχεις κάποια ιδεα για το τι παίζει εκεί; Αν υπάρχουν άλλοι οπλίτες θητείας; Γιατί ψάχνω για αυτή τη μονάδα και δεν έχω βρει κανέναν που να αναφέρει ότι έχει πάει εκεί
edwww

Re: Αλλαγή σε παραμεθοριο

Δημοσίευση από edwww »

Razet έγραψε: Τετ Οκτ 11, 2023 10:24 am Μάλιστα όποτε βλέπω να κάνω όλη τη θητεία εκεί. Έχεις κάποια ιδεα για το τι παίζει εκεί; Αν υπάρχουν άλλοι οπλίτες θητείας; Γιατί ψάχνω για αυτή τη μονάδα και δεν έχω βρει κανέναν που να αναφέρει ότι έχει πάει εκεί
2 τα ενδεχόμενα.

Το πρώτο είσαι πολύ τυχερός και δεύτερον κάποιος από τον στενό σου οικογενειακό κύκλο σε "προώθησε ".

Πάνε εκεί φαντάροι ναι.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης