Ναυτιλιακές Εταιρίες Εμπορικών πλοίων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικος

Ναυτιλιακές Εταιρίες Εμπορικών πλοίων

Δημοσίευση από Νικος »

Τι ξερουμε για την καρρας ελλας;
Giorgos_F
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιαν 31, 2018 1:42 pm
Επικοινωνία:

Ναυτιλιακές Εταιρίες Εμπορικών πλοίων

Δημοσίευση από Giorgos_F »

Καλησπέρα. Γνωρίζετε τι συμβάσεις κάνει η gaslog και τι μισθό δίνει για β μηχανικό; Έχετε να προτείνετε κάποια άλλη καλή εταιρία;

Γενικοτερα ζητάνε κόσμο οι ελληνικές εταιρίες; Παίρνουν εύκολα;

Ευχαριστω

Island
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ Αύγ 26, 2016 1:20 am
Επικοινωνία:

Ναυτιλιακές Εταιρίες Εμπορικών πλοίων

Δημοσίευση από Island »

Γιωργο λιγο δυσκολο να μπεις στην gaslog χωρις ενα δυνατο βυσμα. Στο λεω αυτο γιατι ειμαι στην αεν χιου και σε αυτη πανε ολοι οσοι ειναι απο τα καρδαμυλα και εχουν θειο τον λιβανο η τον κρου μανατζερ. Για τις συνθηκες στην εταιρια εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια, οσο επισης και για τα μισθολογια, που στον πρωτομπαρκο δοκιμο μηχανης ειναι στα 2000 ευρω καθαρα. Μπορεις να περασεις απο τα γραφεια της ceres στον πειραια και να αφησεις μια αιτηση, δεν εχεις να χασεις κατι. Αλλα αν σε δεχτουν θα εισαι πολυ τυχερος.
TreloMarios

Καλές εταιρίες για πρώτο μπαρκους

Δημοσίευση από TreloMarios »

Εχει κάποιος να μου προτείνει κάποιες εταιρείες οι οποίες είναι θετικές στους πρώτο μπαρκους σας ευχαριστώ
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Re: Ναυτιλιακές Εταιρίες Εμπορικών πλοίων

Δημοσίευση από Terminator »

Σίγουρα στον Όμιλο Αγγελικούση θα βρείς καράβι να ταξιδέψεις γιατί παίρνει φουλ κόσμο και χωρίς βυσμα και στις 6 εταιρείες,Euronav απλά δεν δίνουν πολύ καλά λεφτά, στις 3 εταιρείες των αδερφών Μαρτίνου, και στον Τσάκο αλλά και εκει δεν δίνουν καλά λεφτά.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες