Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλησπέρα βγήκε ΦΕΚ για 15 εσωτερικούς. Τεύχος Γ αριθμός φύλλου 1285
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Φίλε patrol, μπες στο email σου, δες το όνομα του αποστολέα και κάτω κάτω έχει έναν αριθμό που ξεκινάει από 213. Κάλεσε εκεί πρωινές εργάσιμες.
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Σήμερα ολοκληρώθηκε ο έλεγχος όλων των φακέλων του διαγωνισμού της 9κ.

Συνολικά 183 συνάδελφοι έχουν αποδεχθεί τον διορισμό τους. Επίσης 6 συνάδελφοι του διαγωνισμού της 6κ.
Εκκρεμότητα 7 αιτήσεις περιμένουν απάντηση από το νομικό συμβούλιο για τις στρατιωτικές υποχρεώσεις.
Σχολη κατά πάσα πιθανότητα η Κομοτηνή.
Χρονος (υπηρεσιακή εκτίμηση) εντός Ιουνίου. Γενικά περιμένετε να βγει η κυα της σχολής.
Αυτό ανακοίνωσε ο πρόεδρος των εξωτερικών.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

183 εξωτερικούς εννοείς; Γιατί από τα ΦΕΚ έχουν δεχτεί 159 εσωτερικοί από τις 204 θεσεις
Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Walas »

Για τους εξωτερικούς φρουρούς μιλάει. Είναι ανάρτηση του προέδρου στην πουεφ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Walas την Τετ Μάιος 10, 2023 1:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Που έκανε αυτή την ανακοίνωση γιατί στο fb δεν βλέπω κατι
Episkeptis

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Episkeptis »

Πιο φβ. Τι ειναι το φβ ρε παιδια; Μεσω ενημέρωσης για την προκήρυξη ;
Οσοι δεν εχουν δηλαδη πως θα ενημερωνονται; Τα υπολοιπα σαιτ δεν εχουν βγαλει καμια ανακοινωση. Π. Χ (www.poyef.gr - www.ggap.gov.gr)
Εξαλου ενας μηνας τους εμεινε για να δωσουν τα τελικα.
Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Walas »

Episkeptis έγραψε: Τετ Μάιος 10, 2023 2:06 pm Πιο φβ. Τι ειναι το φβ ρε παιδια; Μεσω ενημέρωσης για την προκήρυξη ;
Οσοι δεν εχουν δηλαδη πως θα ενημερωνονται; Τα υπολοιπα σαιτ δεν εχουν βγαλει καμια ανακοινωση. Π. Χ (www.poyef.gr - www.ggap.gov.gr)
Εξαλου ενας μηνας τους εμεινε για να δωσουν τα τελικα.
Έμαθε κάτι ο πρόεδρος και το ανάρτησε ρε φίλε. Εσύ περίμενε την επίσημη ενημέρωση όταν έρθει από το υπουργείο. Τα υπόλοιπα παιδιά μπορούν ωστόσο να ανταλλάσουν ότι πληροφορίες μαθαίνουν δεν είναι κακό.
Aimiliosjr

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Aimiliosjr »

Άρα είχαν δίκιο τα παιδιά που τους είπανε Μαξ μέχρι 15 Ιουνίου; Περαστικά maxi εσύ και όλο σου το σόι (κομμένε από την ζωή).
Maxii

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Maxii »

Καλά εγώ είπα κάτι τώρα θα ξαναμιλήσω 16 Ιουνίου αλλά σας ξαναλέω δεν είναι κακό που έχω άνθρωπο που γνωρίζει περισσότερα η ζήλια θα σας φάει έτσι όπως κάνετε. Όχι ότι δεν θέλω να πάω σχολή αλλά λέω την πραγματικότητα, δεν μου αρέσει η κοροϊδία και αν ρωτήσετε τους παλιούς της 6Κ θα σας πούνε πολλά για το σωματείο.
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Maxii έγραψε: Τετ Μάιος 10, 2023 3:31 pm Καλά εγώ είπα κάτι τώρα θα ξαναμιλήσω 16 Ιουνίου αλλά σας ξαναλέω δεν είναι κακό που έχω άνθρωπο που γνωρίζει περισσότερα η ζήλια θα σας φάει έτσι όπως κάνετε. Όχι ότι δεν θέλω να πάω σχολή αλλά λέω την πραγματικότητα, δεν μου αρέσει η κοροϊδία και αν ρωτήσετε τους παλιούς της 6Κ θα σας πούνε πολλά για το σωματείο.
Ποιο Σωματειο;
Οι άνθρωποι που ελέγχουν τα χαρτιά μας, έχουν ενημερώση για σχολή μες τον Ιούνιο. Αυτοί είναι υπάλληλοι της αντιεγκληματικης πολιτικής, δεν είναι ΠΟΥΕΦ.
Από Σεπτέμβριο δεν υπάρχει ελεύθερη σχολή.
ΥΕΦΚΚ 2023
Greenville

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Greenville »

Σωστά sicario πες τα ! Έχει ερωτηθεί ο maxi ποιος του έστειλε δικαιολογητικά διορισμού και να γράψει επώνυμο μήνυμα στο FB και δεν απάντησε το λαμόγιο.
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Maxii έγραψε: Τετ Μάιος 10, 2023 3:31 pm Καλά εγώ είπα κάτι τώρα θα ξαναμιλήσω 16 Ιουνίου αλλά σας ξαναλέω δεν είναι κακό που έχω άνθρωπο που γνωρίζει περισσότερα η ζήλια θα σας φάει έτσι όπως κάνετε. Όχι ότι δεν θέλω να πάω σχολή αλλά λέω την πραγματικότητα, δεν μου αρέσει η κοροϊδία και αν ρωτήσετε τους παλιούς της 6Κ θα σας πούνε πολλά για το σωματείο.
Τι δουλειά έχει ρε αδερφέ το σωματείο με τον ελενχο των δικαιολογητικών; Ποια ζήλια; Μόνο εσύ έχεις άνθρωπο; Εμείς δεν έχουμε; Γτ άμα πας σχολή 17 θα γυρίσεις να μας μιλήσεις τότε; Μετα πήγαινε και 18,19,20 πάρε όλες τις μέρες... Σημασία έχει ότι θα πάμε μέσα στο καλοκαίρι για εκπαίδευση. Η σχολή στην Κομοτηνή είναι πιασμένη από τον Σεπτέμβρη το ίδιο και άλλες σχολές. Η μόνη περίοδος είναι τώρα το καλοκαίρι που πρέπει να πας για εκπαίδευση και εάν έχεις καταλάβει καλά οι φυλακές δεν μπορούν να περιμένουν μέχρι τα Χριστούγεννα... Η φυλακή της Δράμας έχει ανοίξει και πηγαίνουν κανονικά και εργάζονται χωρίς κρατούμενους... Τζάμπα δεν θα τους πληρώνει το υπουργείο μισό χρόνο... Κουνά λίγο το κεφάλι σου και σκέψου λογικά όχι ότι σου λένε από τα σωματεία
ExwterikosFrouros
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2023 12:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ExwterikosFrouros »

Ρε παιδια για στολη ΥΕΦΚΚ, ποιον κωδικο παιρνουμε?Navy blue ή midnight blue;
Fanisad

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Fanisad »

Εγώ πήρα blue navy. Αν μπεις όμως στη σελίδα του ινσταγκραμ της Υεφκκ θα δεις Υεφκκ με διαφορετικές στολές.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες