221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Gregouar έγραψε:Καλησπερα, παρουσιάζομαι 19 Μαΐου στο 221ΤΕ στην Μυτιλήνη και η απορία μου είναι η εξής, επιτρέπονται κινητά καο δεύτερον αν το στρατόπεδο είναι κοντά στο κέντρο
To στρατοπεδο ειναι 10-15 λεπτα απο το κεντρο με μεσο αλλα κατα 95% δεν θα ειναι αυτη η μοναδα σου (εκτος και αν βαλεις βυσμα για να μεινεις εκει) θα σε μεταφερουν την ιδια μερα σε αλλη μοναδα αναλογα με το οπλο που εισαι ΠΖ ΤΘ ΥΓ κτλ. Τωρα κινητο παρε αυτο που εχεις υπαρχει μια πιθανοτητα να στο παρουν οταν σου ψαξουν τα πραγματα αλλα μετα στο δινουν πισω τωρα το ποτε το παιρνεις πισω διαφερει αναλογα το διοικητη αλλοι το παιρνουν την ιδια μερα αλλοι σε καμια εβδομαδα. Μπορεις να αγορασεις ενα φθηνο χωρις καμερα και δεν θα στο παρουν καθολου αλλα εγω το θεωρω πεταμενα λεφτα

Mikajob

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Mikajob »

Καλησπέρα παιδιά. Παρουσιάζομαι στις 21 Σεπτέμβρη Στο 221 ΤΕ Στρατόπεδο Υπολοχαγού Μακρη (Πεζικό ΥΕΑ) Μυτιλήνη. Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάνεις μερικά πράγματα πως είναι κλπ. Είχα ακούσει πιο παλιά κάτι για θέμα με κοριούς αλλα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
xargg

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από xargg »

Καλησπέρα παιδιά, όσοι είμαστε σώμα Μηχανικού μένουμε στο 221 ΤΕ ή μας μεταφέρουν αλλού;
DimK

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από DimK »

Καλησπέρα παιδιά παρουσιαζομαι 19/11, απλά επειδή είμαι φοιτητής και ταυτόχρονα κάνω και την πτυχιακή μου γνωρίζουμε με τα κινητά τι παίζει;
Θοδωρης

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Θοδωρης »

Εγώ στις 15 μπαίνω με ένα φίλο μου, κινητό λέμε να πάρουμε ένα απλό χωρίς κάμερα για αρχή. Αλλα αμα το κρύψεις σε κανα μπουφαν φαντάζομαι δεν θα το βρουν. Αλλα τπ βλέπω και λίγο σαν αποτοξίνωση.
m19
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 12, 2021 7:39 pm
Επικοινωνία:

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από m19 »

Καλησπερα παιδια παρουσιαζομαι στις 17 στο στρατοπεδο ΜΑΚΡΗ (ΒΡΟΥΛΙΔΙΑ ΛΕΣΒΟΥ),Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι το εξής για να μπω στο υγειονομικό σώμα χρειάζεται να κάνω κάποια αίτηση;

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ !

vnik
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 12, 2021 11:53 pm
Επικοινωνία:

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από vnik »

Καλησπέρα κύριοι παλιοί και νέοι επιλέχθηκα στο 221 ΤΕ Μυτιλήνης στο σώμα υλικού πολέμου (ΥΕΑ) έχει κάποιος ιδέα τι παίζει εκεί;

σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Πανοςκρι

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Πανοςκρι »

Καλησπέρα σε όλους 19/1/22 μπαίνω φαντάρος πεζικό στη Μυτιλήνη επειδή για να μην το κρύψω είμαι λίγο φοβισμένος θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα Αρχικά πόσο καιρό θα κάνω να σημειώσω ότι έχω δύο μωρά

2 κινητό επιτρέπεται η στην ζούλα

Και 3 θα μπορώ να περνώ καμία άδεια εύκολα να βλέπω λίγο υα μικρά μου η δύσκολα

Να σημειώσω ότι είχα κυριχθει ανυποτακτος λόγο κάποιον συνθηκών

Giannis

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Giannis »

Καλησπέρα!Παρουσιάζομαι και εγώ 10/3 Τεθωρακισμένα. Έχει κανένας αντίστοιχη εμπειρία να δώσει καμία συμβουλή;

Στο 221 διαβάζω παντού πως περνάνε τα κινητά, επιβεβαιώνει κάποιος που μπήκε πρόσφατα;

Ευχαριστώ.

Στράτος

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Στράτος »

Καλησπέρα, παρουσιάζομαι 221 ΤΕ τώρα Μάρτιο Μυτιλήνη, μηχανικό. Ξέρει κανεις σε ποιες μονάδες του νησιού παίζει αυτό;

Manos7

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Manos7 »

Καλημέρα παρουσιάζομε στρατόπεδο Μάκρη προτακτος υγειονομικό ξέρετε που θα πάω
Μάριος

221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Μάριος »

Παιδιά είμαι μηχανικό ΚαλλονήςΥπάρχει τρόπος να μοω στα κεπικ;

Droone

Re: 221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Droone »

xargg έγραψε: Παρ Οκτ 29, 2021 12:06 pm Καλησπέρα παιδιά, όσοι είμαστε σώμα Μηχανικού μένουμε στο 221 ΤΕ ή μας μεταφέρουν αλλού;
Αυτή την απορία έχω κι εγώ καθώς σε παρουσιάζομαι Β ΕΣΣΟ 2023. Τελικά, αφού πήγες μήπως μπορείς να μας ενημερώσεις κι ένας τους νέους?
Mostwanted
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 9:29 am
Επικοινωνία:

Re: 221 ΤΕ - Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Mostwanted »

Droone έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 10:17 am
xargg έγραψε: Παρ Οκτ 29, 2021 12:06 pm Καλησπέρα παιδιά, όσοι είμαστε σώμα Μηχανικού μένουμε στο 221 ΤΕ ή μας μεταφέρουν αλλού;
Αυτή την απορία έχω κι εγώ καθώς σε παρουσιάζομαι Β ΕΣΣΟ 2023. Τελικά, αφού πήγες μήπως μπορείς να μας ενημερώσεις κι ένας τους νέους;
και γω εκεί φιλαράκι
καλή μας θητεία
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες