ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Crucified
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 08, 2021 8:32 pm
Επικοινωνία:

ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Crucified »

Καλησπερα σε ολους!

Παρουσιαζομαι τωρα σε 2 εβδομαδες και θελω να παρω αναβολη για ψυχολογικους λογους την μερα της καταταξης. Θελω πολυ να καταταγω αλλα αυτη την στιγμη με τον κοβιντ και ολα αυτα που τρεχουν στην ζωη μου, αδυνατω να παρουσιαστω!

Οταν ληξει και η αναβολη που εχω σκοπο να παρω, θελω να υπηρετησω στις Ειδικες δυναμεις, Αν εχω παρει ομως αναβολη για ψυχολογικους λογους, θα μου επιτρεψουν;
MakisD
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2021 12:01 am
Επικοινωνία:

ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από MakisD »

Crucified έγραψε:Καλησπερα σε ολους!

Παρουσιαζομαι τωρα σε 2 εβδομαδες και θελω να παρω αναβολη για ψυχολογικους λογους την μερα της καταταξης. Θελω πολυ να καταταγω αλλα αυτη την στιγμη με τον κοβιντ και ολα αυτα που τρεχουν στην ζωη μου, αδυνατω να παρουσιαστω!

Οταν ληξει και η αναβολη που εχω σκοπο να παρω, θελω να υπηρετησω στις Ειδικες δυναμεις, Αν εχω παρει ομως αναβολη για ψυχολογικους λογους, θα μου επιτρεψουν;


Να δηλώσεις οτι έχεις θέμα στο πόδι σου η καπου αλλου οχι ψυχολογικούς λόγους

Crucified
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 08, 2021 8:32 pm
Επικοινωνία:

ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Crucified »

Κατσε γιατι δεν σε επιασα. Εννοεις οτι αν παρω αναβολη επειδη εχω καπιο σωματικο θεμα υγειας, δεν θα μπορω να παω μετα ειδικες δυναμεις; Η με παροτρυνεις να κανω αυτο για να μην δηλωσω ψυχολογικους;
MakisD
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2021 12:01 am
Επικοινωνία:

ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από MakisD »

Crucified έγραψε:Κατσε γιατι δεν σε επιασα. Εννοεις οτι αν παρω αναβολη επειδη εχω καπιο σωματικο θεμα υγειας, δεν θα μπορω να παω μετα ειδικες δυναμεις; Η με παροτρυνεις να κανω αυτο για να μην δηλωσω ψυχολογικους;
Το δεύτερο που είπες

Crucified
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 08, 2021 8:32 pm
Επικοινωνία:

ΕΔ και αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Crucified »

Και αν πω οτι εχω προβλημα στο ποδι θα μου δωσουν αναβολη ετσι απλα; Και εστω οτι μυ δινουν, μετα θα μπορω να παω ειδικες δυναμεις με "προβλημα" στο ποδι;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες