Αποτελέσματα για ΟΠΠΙ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
KOSTAS2626
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2021 7:21 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από KOSTAS2626 »

Όχι, δεν τους ενημέρωσαν λένε. Όσο πιο γρήγορα μπορείς μου είπε. Κατά την γνώμη μου έπρεπε να δώσουν τουλάχιστον μήνα όπως στην ΤτΕ.
GPAPI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 6:58 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από GPAPI »

thomaskdal έγραψε:Φίλε ο θεσμός είναι υπόσχεση του Μητσοτάκη και χαλιά να πάει δε θα καταργηθεί. Δε μπορεί να τον διαλύσει για λόγους πολιτικούς. Όχι ότι θα κάνει τίποτα η οππι γλάστρες θα είναι και το πολύ πολύ σάκοι του μποξ (μιλάμε ρεαλιστικά) . Όσο για τους 600 δε θα μπουν πιστεύω πουθενά. Όπως προείπα δε τον νοιάζει η αποτελεσματικότητα. Απλά έκανε άρον άρον αυτό που δεσμεύτηκε. Αναμένουμε νέα προκήρυξη για εφ για τμήματα Δίας κλπ μέσα στο '22.
Τι σάκοι του μποξ ούτε σακουλάκια δεν είναι 400 άτομα με τόσες γυναίκες κι ας μπουν σε τρία αεί μόνο άμα δεν πάρει ενισχύσεις 600 η από ήδη αστυνομικούς. Κριμα να αφήσει μόνο τόσα άτομα εκτεθειμένα.

Kostasdim
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 27, 2020 7:34 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα για ΟΠΠΙ (2021)

Δημοσίευση από Kostasdim »

GPAPI έγραψε:Τι σάκοι του μποξ ούτε σακουλάκια δεν είναι 400 άτομα με τόσες γυναίκες κι ας μπουν σε τρία αεί μόνο άμα δεν πάρει ενισχύσεις 600 η από ήδη αστυνομικούς. Κριμα να αφήσει μόνο τόσα άτομα εκτεθειμένα.


Στα λόγια μου έρχεσαι φιλαράκο.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Οκτ 27, 2021 9:12 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες