2021 Δ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ Τρίπολη (Πολεμική Αεροπορία)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Robin
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2021 4:50 pm
Επικοινωνία:

2021 Δ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ Τρίπολη (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Robin »

Γειά χαρά σε όλους! Ενόψει της Δ' ΕΣΣΟ, έφτιαξα μία ομάδα στο facebook ώστε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

Ψηλά το κεφάλι και καλή θητεία να 'χουμε!

https://www.facebook.com/groups/199583945393807

Άβαταρ μέλους
HazardousJohn
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2021 8:24 pm
Επικοινωνία:

2021 Δ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ Τρίπολη (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από HazardousJohn »

Καλησπέρα παιδιά! Είμαι σμηνίτης τις Α ΕΣΣΟ! Οποιαδήποτε απορία θέλετε για την Τρίπολη η γενικά για την πολεμική αεροπορια ρωτήστε με! Έχω και discord οποίος θέλει για προσωπικές ερωτήσεις! DC :Hazardous#7802

Άβαταρ μέλους
Nikolis123
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 22, 2018 12:31 pm
Επικοινωνία:

2021 Δ ΕΣΣΟ - 124 ΠΒΕ Τρίπολη (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Nikolis123 »



Καλη θητεια σε ολους.

Σε παλαιοτερο τοπικ εχουν απαντηθει αποριες για εξοπλισμο και συνθηκες, αναλυτικα, οταν εμπαινα εγω Τριπολη. Εικόνα

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/2018-%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%BF-%CF%84%CF%81%CE%AF%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%B7_topic19322.html

Τυχαια μπηκα ξανα εδωμεσα στο φορουμ μετα απο 3 χρονια. Ελπιζω σε λιγα χρονια να κανει καποιος το ιδιο απο αυτη την ΕΣΣΟ να βοηθησει τους επομενους.

Αν και γραφονται ολα παραπανω στις σελιδες που συζηταγαμε τοτε, κανουν ελενχους τη πρωτη μερα με μηχανημα και εφοδους τακτικα στους θαλαμους για κινητα.Sleeping bag κανονικα επιτρεπονται.

Εχει ζεστο νερο, κυλικειο για φαγητα κτλπ μην ανχωνεστε, θα περασει και δεν θα παρετε χαμπαρι.

Με οσους γνωριστειτε στην εκπαιδευση μετα θα χαθειτε γιατι θα πατε σε αλλες μοναδες, με ελαχιστους θα συμπεσετε. Αυτα

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες