ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Γιαννης

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Γιαννης »

Ελα βυσματα, Σχολη Εθνικης Λελας πατε, κοψτε τις ερωτησεις... Καλα ειναι! Θα το δειτε σε λίγες μερες, οι υπολοιποι θα μεινουν με την απορια ;)
Νεκτάριος

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Νεκτάριος »

Παιδιά η φάση δεν είναι καλή. Ο στρατηγός δεν ενδιαφέρεται να φέρει άτομα. Ήρθα με μια μέσα δύο έξω στην καλύτερη και τώρα 2 εξόδους την βδομάδα. Και είναι λογικό με 7 υπηρεσίες για 10 άτομα. Γενικά μεγάλη διαφορά με παλιότερες καταστάσεις που έχω ακούσει η διαβάσει. Για Αθήνα καθόλου βυσματικο.
Carlos

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Carlos »

Όταν λες εξόδους εννοείς ΔΝ ; Ευχαριστώ

Θάνος

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Θάνος »

Πώς είναι τα πράγματα Εκει τώρα με τις μεταθέσεις τις β εσσο 2021
Τάσος

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Τάσος »

Μάγκες μου ξέρει κανένας τι γίνεται με τη ΣΕΘΑ; Μπαίνω σε κάνα μήνα μετάθεση και φοβάμαι μην φάω εμπλοκή.
kinezos

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από kinezos »

Η φάση ακόμα δεν είναι καλή. Είμαστε 9 άτομα για 6 υπηρεσίες. Λένε βέβαια ότι θα έρθει κόσμος οποτε ελπίζουμε να καλυτερέψει η κατάσταση. Για την ώρα 2-1 πανε οι υπηρεσίες.
Giovanni

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Giovanni »

Παιδιά δε ξέρω τι λενε οι πορηγουμενοι αλλα η υπηρεσια εδω τωρα παει καλα. Τα στελεχη ειναι πολυ κυριλε και γενικα ειναι λελα εδω περα.1-3 στη χειροτερη. Οσοι ερθετε να ευχαριστειτε το βυσμα σαςΕικόνα
Δημήτρης

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Παιδιά καλησπέρα ! Το βυσμα μου θα με φέρει εκεί μου είπε ! Αυτή τη στιγμή τι υπηρεσίες έχει και πόσες την εβδομάδα κανένα ; Επίσης από άποψη στελεχών είναι καλά ;
Λεωνίδας

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Λεωνίδας »

Γεια σας και από μένα σειρουλες μου. Το βυσμα μου μου είπε ότι θα με φέρει εκεί ! Γενικά εκτός από υπηρεσίες τι άλλο κάνετε εκεί ; Και θέλω αν ξέρετε να μου πείτε αν είναι αυστηρά τα στελέχη
Giovanni

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Giovanni »

Τι εσσο εισαι; Η υπηρεσία πάει πολύ καλά πλέον. Εδώ πέρα έχουμε το πόστο μας τα πρωινά. Από αγγαρείες δεν έχει τίποτα οι εγκαταστάσεις είναι πένα και τα στελέχη είναι πολύ κυριλε. Σχολή Εθνικής Λέλα λεμε...
Στρατιώτης

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Στρατιώτης »

Ξέρει κανείς αν γίνεται να μπαίνεις πιο αργά μέσα στο στρατόπεδο αντί για 6 ή 6:30 να μπαίνουμε πχ 7 ή 7:30 ας πούμε; Θέλω να ξερω γιατι έρχομαι με μέσα μεταφοράς (λεωφορεία, μέτρο κ. Α)
Άβαταρ μέλους
καρντάσης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Απρ 27, 2022 10:00 pm
Επικοινωνία:

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από καρντάσης »

Στρατιώτης έγραψε:Ξέρει κανείς αν γίνεται να μπαίνεις πιο αργά μέσα στο στρατόπεδο αντί για 6 ή 6:30 να μπαίνουμε πχ 7 ή 7:30 ας πούμε; Θέλω να ξερω γιατι έρχομαι με μέσα μεταφοράς (λεωφορεία, μέτρο κ. Α)


Ε, ναι ρε φίλε, είναι ώρες αυτές ;6 και 6:30; Που είμαστε ; Στον Έβρο; Παιδιά μήπως να συνέλθετε ορισμένοι που πουλάτε και τρέλα;

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Terminator »

Στην ΣΕΘΑ μπαίνουν 06:30 Κανονικά Δεν εχει τέτοια.
Darth_Bane
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Παρ Ιουν 04, 2021 10:13 pm
Επικοινωνία:

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από Darth_Bane »

Στρατιώτης έγραψε:Ξέρει κανείς αν γίνεται να μπαίνεις πιο αργά μέσα στο στρατόπεδο αντί για 6 ή 6:30 να μπαίνουμε πχ 7 ή 7:30 ας πούμε; Θέλω να ξερω γιατι έρχομαι με μέσα μεταφοράς (λεωφορεία, μέτρο κ. Α)


Αφού πάνε τους στρατηγούς, βγαίνουν τα υπηρεσιακά οχήματα να πάρουν τους φαντάρους που δε μπορούν να πάνε νωρίτερα, μην αγχώνεσαι

KostasG13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 12:39 am
Επικοινωνία:

ΣΕΘΑ (Σχολή Εθνικής Άμυνας)

Δημοσίευση από KostasG13 »

Καλησπέρα! Έρχομαι μετά τα σπεν με μεταθεση ΣΕΘΑ. Πως ειναι εκεί η κατάσταση;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης