616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Περικλης

616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Δημοσίευση από Περικλης »

Μπαγκατζουνη στον ιδιο λοχο ημασταν με Δριδακη Δανιηλουδη Δουανουλακη σειρες 156 Νικοδημου ο ψηλος απο Καβαλα 151 σειρα. ωραια χρονια τρεχοντας στον Χανδρα
CHRIS

616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Δημοσίευση από CHRIS »

148 σειρά στον 3ο λόχο! Με λοχαγό τον Χάρο έναν ψηλό με μουστάκι, καθηκι! Με δεξί του χέρι ένα άλλο καθικι έφεδρο αξιωματικό κάποιον Ευθυμίου, τον έστειλα στο νοσοκομείο!26 μήνες υπηρέτησα συνολικά εκεί, στην αρχή με έναν διοικητή Κολοβό Κων/νο την δεύτερη χρονιά έναν Γιαννάκη! Είχα ιδρύσει μουσικό συγκρότημα παίζαμε στην λέσχη Ορεστιάδας αλλά και αλλού! Δύσκολα χρόνια έριξα μαύρη πέτρα πίσω όταν απολύθηκα από εκεί! Τάγμα ανεπιθύμητων ήταν!

κομμενος

616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Δημοσίευση από κομμενος »

Κομμένος δόκιμος από Σ. Ε. Α. Π θητεία... [ άλφα προς βήτα 2 μήνες και κάτι]μου λένε εκεί ότι κόβομαι λόγο γιώτα 2[ι2]δεν φτάνει που έφαγα τα καψώνια της ζωής μου, έτρωγα σε καθημερινή βάση και πριν με κόψουν για ένα δικό μου θέμα δήθεν λόγο υγείας.[δεν μπορώ να πω ]

βέβαια το θέμα υγείας ήταν στο μυαλό το δικό τους εγώ ήμουν πάντα υγιείς γιατί ζουσα μέσα στον αθλητισμό εκεί δεν το κατάλαβαν και μου έρχεται χαρτί ότι φεύγω για 616

δεν θα πω όλη την ιστορία κάποιοι δεν θα πιστέψουν!

1. Τάγμα ανεπιθύμητων

2. Την πρώτη μέρα που πάτησα το πόδι μου είχε αυτοκτονία

3. Διοικητής Παρασκευόπουλος

4. Οσοι ερχόντουσαν ήταν βύσματα και φεύγαν

5. Οσοι περίσσευαν το παίζανε τρελοί και παίρνανε ι5

6. Τιμιτικές από Αβραμόπουλο που ποτέ δεν μου δώσανε

7. Τιμιτικες από ταξίαρχο γλυμής δημήτριος που ποτέ δεν είδα

8. Με στείλανε ποτάμι λόγο ότι έρχομαι από Σ. Ε. Α. Π[διακίνηση ναρκωτικών, εμπόριο λευκής σαρκός, εμπόριο όπλων, άντρες με κουκούλες πάνω σε φουσκωτά

9. Αδεια απολύσεως μου κόψανε, μέχρι και την τελευταία μέρα βάραγα κανονικά

10. Με είχαν του κλότσου και του μπάτσου

11. Η Τουρκία έχει τμήμα υποκλοπών είχα κινητό με χακάρανε στην ουσία δεν είχα

12. Η μάνα μου έκλαιγε γιατί δεν μιλούσαμε ο πατέρας μου στον κόσμο του ο αδερφός μου νόμιζε ότι πέθανα

13. Μου σπάσανε φοριαμό χωρίς να με ρωτήσουν και μου κλέψανε πράγματα τα ίδια τα στελέχη

14. Ο πατέρας μου σε νοσοκομείο και ο παρασκευόπουλος μου έλεγε δεν πάει να πεθάνει εσύ από εδώ δεν φεύγεις

δεν λέω άλλα θα γράφω 1 χρόνο

το μόνο που θα πώ

για να ξεπεράσω όλο αυτό μου πήρε 5 χρόνια περίπου ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ !

ΘΟΔΩΡΑΣ

616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Δημοσίευση από ΘΟΔΩΡΑΣ »

131 σειρα ΛΥΤ αποθηκαριος Λοχ Καρακωστας-Μπολολακος Δ/ΤΣ Στεφανης -Κολοβος Αφοι Κρικκωνη 128ριδες

ΘΟΔΩΡΑΣ

616 ΜΤΠ - Νεοχωρι Ορεστιαδος

Δημοσίευση από ΘΟΔΩΡΑΣ »

Ti αλλο θελεις μαθεις σειρα εκτως απο τους Αφους Κρικκωνη του 2 ΛΟΧΟΥ, ΘΟΔΩΡΑΣ ΛΥΤ
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες