Διαχειριστής λογιστικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ο διαχειριστής λογιστικού μπορεί να δουλέψει και στην στεριά και σε πολεμικό πλοίο. Μην σας ξεγελάει η ειδικότητα και νομίσετε ότι πιάσατε την 'καλή' ορισμένοι. Καλύτερα μακρυά απο το ΠΝ γενικότερα. Δεν υπάρχει ζωή και οι συνθήκες είναι οι δυσκολότερες που μπορεί να συναντήσετε στις Ένοπλες Δυνάμεις. Γνώμη μου είναι (και θα το διαπιστώσετε οι περισσότεροι) να μην ασχοληθείτε ΚΑΝ με το θέμα των ΕΠΟΠ στο πολεμικό ναυτικό. Κάντε τα χαρτιά σας στο στρατό ξηράς, στην πολεμική αεροπορία, στο στρατολογικό σώμα Αλλά μακρυά απο το Ναυτικό.
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Γεια ειμαι καινουργια στην σελιδα. Περασα διαχειριστης λογ στο ναυτικο ξερει κανεις να μοθ πει ΤΠτ για αυτην την ειδικοτητα;
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Διαχειριστης λογιστικου στο πολεμικο ναυτικο. παιδια σος πειτε μου κατι.
εποπ09

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από εποπ09 »

Νανακι κ εγω αυτη δηλωσα κ περασα. Δεν ξερω ουτε εγω λεπτομερειες. Να σε ρωτησω κατι; Πως καταλαβαινουμε αν ειμαστε επιτυχοντες η επιλαχοντες; Γιατι βγαζει "συμμετεχων".

NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Ποσα μορια εχεις; Ολοι ειμαστε επιτιχοντες.
a

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από a »

Μην νομιζεις οτι επειδη λεει οικονομικο σημαινει οτι εισαι γραφειο. Κανονικα λεγετε διαχειριστης υλικου (τωρα την αλλαξαν) ειναι μια ειδικοτητα που ασχολειται με την διαχειρηση κ την προμηθευση ειτε μεσο ναυτικου ειτε απο εξωτερικους προμηθευτες. Ειναι μια ειδικοτητα που κανει περιπου δεκα χρονια καραβι κ μετα στερια. Παλια τις γυανικες δεν τις εβαζαν καραβι πλεον θα μπαινουν κανονικα (ισοτητα). Ενας φιλος μου ειναι Αξιωματικος του οικονομικου στο ναυτικο κ μου τα ειπε αμεταθετο ειναι μονο για τους αξιωματικους κ υπαρχουν θεσεις στην αθηνα και στα χανια (σουδα) αλλα κ αυτοι οταν ειναι στον πρωτο τους βαθμο (σημαιοφορου) υποχρεωτικα Κανουν 18 μηνες καραβι κ κετα στον βαθμο του ανθυποπλοιαρχου κανουν 2 χρονια καραβι, μετα εχουν το αμεταθετο. Ενας ΕΠΟΠ δεν κανει οτι κανουν οι Αξιωματικοι κ δεν εχει το αμεταθετο ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα αλλα αν το θελεις πραγματικα... Καλη επιτυχια!
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Αφου υπαρχει και η ειδικοτητα διαχειριστης υλικου ακομα στην οποια κοπηκα. Και μιπως ξερεις κατι για αυτο?
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Γεια σας! περασα ναυτικο διαχειριστης λογιστικου ειναι τοσο δυσκολα οσο τα περιγραφεται η μηπως ειναι πιο ευκολα για μια γυναικα παντρεμενη με αεροπορο; Μπορει να σας φαινεται χαζη σαν απορια αλλα τι να κανω.
Efi

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από Efi »

Νανάκι και εγώ έδωσα για Διαχειριστής Λογιστικού... Δεν είμαστε ούτε επιτυχόντες ούτε επιλαχόντες... Απλά συμμετέχουμε στην επόμενη διαδικασία! Τώρα για το πόσο δύσκολα είναι θα δείξει αρκεί να γούστάρεις το σώμα και την ειδικότητα που διάλεξες... ! Αποψή μου!
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Εφη μου ξερεις κατι γι αυτην την ειδικοτητα?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από D.Y.K »

Efi έγραψε:Νανάκι και εγώ έδωσα για Διαχειριστής Λογιστικού... Δεν είμαστε ούτε επιτυχόντες ούτε επιλαχόντες... Απλά συμμετέχουμε στην επόμενη διαδικασία! Τώρα για το πόσο δύσκολα είναι θα δείξει αρκεί να γούστάρεις το σώμα και την ειδικότητα που διάλεξες... ! Αποψή μου!


Wrong ! Είσαστε επιτυχόντες βάση βαθμολογίας ΑΡΑ και συμμετέχοντες στις επόμενες διαδικασίες.
Επιλαχόντες ΔΕΝ έχει το Πολεμικό Ναυτικό.
Όσοι αποτύχουν στις επόμενες διαδικασίες (Ελάχιστοι έως κανένας, θα φροντίσουν να τους περάσουν ΟΛΟΥΣ) πολύ απλά οι αντίστοιχες θέσεις θα μείνουν κενές.
NANAKI
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 3:56 am
Τοποθεσία: NAYTAKI
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από NANAKI »

Μπα πολυ λιγα ατομα ειμαστε τελικα σε αυτην την ειδικοτητα...
Betty
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Μαρ 15, 2010 6:03 am
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από Betty »

NANAKI έγραψε:Ποσα μορια εχεις; Ολοι ειμαστε επιτιχοντες.


Δυστυχώς όχι όλοι. Εικόνα Εμένα με έκοψαν. Σνιφ...

Yiannis123
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 06, 2021 3:16 pm
Επικοινωνία:

Διαχειριστής λογιστικού

Δημοσίευση από Yiannis123 »

Κάτι παραπάνω θα πει κάποιος για αυτήν την ειδικότητα ; Και τελικα που διαφέρει ο διαχειριστής υλικού με τον διαχειριστή λογιστικού /;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης