Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Δημοσίευση από Greek_Army »

Μπορεί να έχει "βίτσιο" με ένστολες.Εικόνα εντάξει αρκετά είπαμε.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Δημοσίευση από dn24 »

Ας καταθεσω την αποψη μου σαν υπαξιωματικος. Ειναι μια σχεση η οποια θα πρεπει να τηρειται με τις αναλογες αποστασεις, ωστε να υπαρχει σεβασμος. Οι υπερβολικες οικοιοτητες, μονο σε κακο βγαζουν. Βεβαιως η σχεση αυτη, θα πρεπει να διεπεται και με ανθρωποκεντρικο χαρακτηρα, διοτι ετσι μονο θα τηρουνται οι ισορροπιες.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Dysmen

Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Δημοσίευση από Dysmen »

Έτυχε σε κάποιον να εχει σχέση βραχύβια με γυναικα στρατιωτικό (αξιωματικό υοαξιωματικο η εποπ) καθως υπηρετούσε τη θητεία του; Και τι συνέπειες μπορεί να εχει μια τέτοια; Ιστορια?
Armyforce
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Κυρ Απρ 24, 2022 4:00 pm
Επικοινωνία:

Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Δημοσίευση από Armyforce »

D.Y.K έγραψε:
Οι γυναίκες ΕΠΟΠ δεν παλεύονται με τίποτα Λές και έχουν να δούνε άντρα απο την εποχή του ΝΩΕ...


Καλά και με άντρες που έχουν πάλι ψάχνονται μερικές. Σε μερικά στρατόπεδα γίνεται ότι μπορείς να φανταστείς, μέχρι και σε στρατιώτες την πέφτουν.

paris έγραψε:Υπαρχουν λιγοι αλλα αρκετοι τετοιοι που δυσφιμιζουν το σωμα. Εχω πεσει σε μια περιπτωση που η κοπελα ειχε φαει τοσο στενο μαρκαρισμα απο τον ανωτατο της που ζητουσε συνεχεια μεταθεση γιατι δεν αντεχε αλλο αυτη την κατασταση και αυτος της την εκοβε.


Γενικά, σε ανώτατο επίπεδο αξιωματικών, βρίσκονται άτομα που εκμεταλλευόμενα το βαθμό την πέφτουν σε ΕΠΟΠ ή κατώτερες αξιωματικούς και υπαξιωματικούς αλλά από τη στιγμή που κάποια κοπέλα δε θελήσει σχέση και υπάρχει πίεση μπορεί να το παλέψει και να βρει το δίκιο της. Αν και πολλές νομίζω ότι υποκύπτουν. Κρίνεις καμιά φορά και από αυτά που βλέπεις. Παράδειγμα, δεν έχω δει σε μεραρχία ή ταξιαρχία να μην είναι μέσα στα γραφεία αυτό που θα λέγαμε "μοντέλα".

Alexpolis

Σχέση μεταξύ στρατεύσιμου και (υπ)αξιωματικού

Δημοσίευση από Alexpolis »

Πριν μια δεκαετία κ σεξ είχε γινει σε στρατόπεδο αλεξανδρουπολη και κυκλοφορούσε βιντεο. Φυσικά είχαν ενημερωθεί οι πάντες επειδή είχε πάρει διάσταση το θεμα άλλα δεν ξερω την εξελιξη.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης