Διευκρινίσεις για προκήρυξη ΕΠΟΠ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
rania.per

Διευκρινίσεις για προκήρυξη ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από rania.per »

Καλησπέρα. Θέλω να κάνω μια ερώτηση μιας και δημοσιεύθηκαν οι προκηρύξεις για ΕΠΟΠ. Εγώ είμαι 25, γυναίκα, έχω τελειώσει καλό πανεπιστήμιο στο εξωτερικό και δουλεύω τώρα σε μια εταιρεία εδώ στην Ελλάδα [όχι στον τομέα μου, που είναι διεθνείς σχέσεις και άμυνα]. Πάντα ενδιαφερόμουν για στρατιωτικές σχολές, αλλά όταν μπήκα στο πανεπιστήμιο που μπήκα, δεν νοούταν να μην πάω. Θέλω πολύ να κάνω αίτηση, αλλά θα ήθελα κάποιες διευκρινίσεις πρώτα. Έχω δει τις ειδικότητες αλλά δεν έχω καταλάβει πως τις επιλέγεις και αν τις επιλέγεις εσύ ή εκείνοι. Ευχαριστώ πολύ!
O.26

Διευκρινίσεις για προκήρυξη ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από O.26 »

Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος αν την Βεβαίωση του εργοδότη πρέπει να την επισυνάψουμε οπωσδήποτε με την κατάσταση των ενσήμων; Θέλω να πω είναι υποχρεωτικό; Είναι πολύ αμήχανο να ζητήσεις βεβαιώση για να την δώσεις για κάποια αλλά θέση εργασιας
Nana9
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 3:12 pm
Επικοινωνία:

Διευκρινίσεις για προκήρυξη ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Nana9 »

Την ειδικότητα την επιλέγεις εσυ! Έχεις δικαίωμα μόνο μιας ειδικότητας να βάλεις! Επίσης αν είναι από εξωτερικό το πτυχίο σου η ότι έχεις από γνώσεις απολυτηριο λυκείου κτλ θα πρέπει να είναι πιστοποιημένο από την αρμόδια αρχή!

Nana9
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Κυρ Απρ 04, 2021 3:12 pm
Επικοινωνία:

Διευκρινίσεις για προκήρυξη ΕΠΟΠ (2021)

Δημοσίευση από Nana9 »

Η βεβαίωση εργοδότη είναι υποχρεωτική αν έχεις προϋπηρεσία πάνω στην ειδικότητα που επιλέγεις! Μπορείς ανά πάσα ώρα και στιγμή να πάρεις βεβαίωση προϋπηρεσίας από τον εργοδότη είναι νόμιμο και δεν μπορεί να σου το αρνηθεί.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες