Απόρριψη αναβολής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
spl
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2020 11:54 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από spl »

Καλησπερα παιδια,

Εχω παρει εως τωρα 2 αναβολες (6μηνες) για ψυχολογικους λογους, μεσω φρουραρχειου.

Αυτη τη φορα, πηγα για την τριτη αναβολη, παλι μεσω φρουραρχειου και η επιτροπη απαλλαγων μου εριξε ακυρο.

Συγκεκριμενα, εριξε σε ολους οσους ηταν ψυχολογικο και μαλιστα δεν μας ανακοινωσαν την αποφαση εκεινη τη στιγμη αλλα μας ειπαν θα σας ερθει χαρτι σε μια βδομαδα.

Σε μια εβδομαδα ηρθε νεο χαρτι καταταξης (Θηβα) σε μενα αλλα και σε αλλα παιδια το ιδιο, το οποιο λεει μαλιστα "ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΠΑΛΛΑΓΩΝ. "

Πραγματικα δεν εχω τη δυνατοτητα να μπω και ειμαι σε φαση να μην παρουσιαστω καθολου και ας κριθω ανυποτακτος.

Θεωρειτε πως μπορω να παω στο στρατοπεδο την ημερα της παρουσιασης και να ζητησω αναβολη εκει; Η δεν υπαρχει περιπτωση να μου δωσουν αφου ηδη μου εριξαν ακυρο μια φορα;

Δεν ξερω πως να προσεγγισω το θεμα.

Οποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα πολυ, ειμαι τρομερα αγχωμενος

Άβαταρ μέλους
panex7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2020 10:54 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από panex7 »

Θεωρω οτι μπορεις να το δοκιμάσεις να ζητησεις εκει αναβολή αλλα δεν ξερω σιγουρα αν θα την παρεις ! Εσυ δεν θες να υπηρετησεις καν ;
spl
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2020 11:54 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από spl »

Το ζητημα δεν ειναι αμα θελω, αλλα οτι δεν μπορω.

Πραγματικα ακομα και αυτη τη στιγμη εχω ταχυκαρδια απο το αγχος και μονο στην ιδεα οτι μπορει να με κρατησουν μεσα

Άβαταρ μέλους
panex7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2020 10:54 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από panex7 »

Τι να σου πω αδερφε δεν ξερω ! Ισως υπαρχει καποιος αλλος που να μπορει να σου δωσει μια σιγουρη απαντηση !
Mparmpas
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Δευ Δεκ 04, 2017 3:24 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από Mparmpas »

Φιλε ηρεμισε, πηγαινε στο στρατοπεδο και θα παρεις την αναβολη απο εκει. Δεν κρατανε κανενα

με το ζορι, ειδικα αν εχεις και αληθινο ζητημα υγειας, αλιμονο.

Ασε τις ανυποταξιες, ηρεμισε, παρε τα χαρτια που εχεις απο τους γιατρους που σε παρακολουθουν

και αν θελεις και εναν συνοδο και πηγαινε και ζητα αναβολη απο το στρατοπεδο. Ολα θα πανε καλα.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mparmpas την Πέμ Οκτ 22, 2020 1:51 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
spl
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2020 11:54 pm
Επικοινωνία:

Απόρριψη αναβολής

Δημοσίευση από spl »

Σας ευχαριστω
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης