Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
iron man

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από iron man »

είναι εύκολο από εποπ να δώσεις για σμυ και σσε?
Aristos Crypton G.7

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Aristos Crypton G.7 »

Δεν έχει σχέση με παραγωγικές σχολές φίλε
Άβαταρ μέλους
JimA
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Ιουν 29, 2018 10:39 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από JimA »

Η μονη σχεση που εχει ειναι οτι σαν εποπ μπορεις να δωσεις πανελληνιες για τις στρατιωτικες σχολες απο ειδικη κατηγορια με λιγοτερα μορια. Εδω θα δεις τις βασεις του 18 με τις διαφορες κατηγοριες.http://www.armynow.net/baseis-2018-apotelesmata-strativtikes-sxoles-somata-asfaleias-pinakes/
iron man

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από iron man »

JimA έγραψε:Η μονη σχεση που εχει ειναι οτι σαν εποπ μπορεις να δωσεις πανελληνιες για τις στρατιωτικες σχολες απο ειδικη κατηγορια με λιγοτερα μορια. Εδω θα δεις τις βασεις του 18 με τις διαφορες κατηγοριες.http://www.armynow.net/baseis-2018-apotelesmata-strativtikes-sxoles-somata-asfaleias-pinakes/


όπως γίνεται και με τους εθελοντές πυροσβέστες, τα ίδια όρια ηλικίας έχουν;

και αν με το καλό περάσεις στην σχολή τι θα γίνει θα έχω κάποια προνόμια με τους υπόλοιπους λόγω το ότι θα είχα πάνω κάτω σχέση με το αντικείμενο;

Άβαταρ μέλους
JimA
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Ιουν 29, 2018 10:39 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από JimA »

Εαν δεν κανω λαθος το οριο ηλικιας για σμυ ας πουμε ειναι 21 και μεχρι τοτε μπορεις να εισαχθεις ειτε ως εποπ ειτε ως πολιτης. Με λιγο ψαξιμο στο φορουμ θα βρεις σχετικα θεματα. Ως προς το δευτερο που λες οχι δεν εχεις κανενα προνομιο η προβαδισμα σε σχεση με τους υπολοιπους. Απλουστατα ξεκινας απτην αρχη.

Soldier

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Soldier »

Καλημερα, παίζει ρόλο η αποκατάσταση άλλα να έχεις και μια βεβαίωση με σφραγίδα του ιατρού ώστε να δικαιολογησεις την ουλή της εγχείρησης στις ιατρικές εξαιτασεις που εκει πρεπει να ξεντυθεις και να ελέγξουν το σωμα σου
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από D.Y.K »

iron man έγραψε:

όπως γίνεται και με τους εθελοντές πυροσβέστες, τα ίδια όρια ηλικίας έχουν;

και αν με το καλό περάσεις στην σχολή τι θα γίνει θα έχω κάποια προνόμια με τους υπόλοιπους λόγω το ότι θα είχα πάνω κάτω σχέση με το αντικείμενο;



Είναι η τελευταία φορά που (ξανά) βγαίνεις εκτός θέματος.

Το ίδιο έκανες και στο παρελθόν, το ίδιο κάνεις και τώρα.

Εάν πράγματι έχεις τέτοιες απορίες και δεν ξέρεις τι σου γίνεται, μπορείς κάλλιστα να περιηγηθείς στο φόρουμ και να διαβάσεις τα αντίστοιχα θέματα. Δόξα τω θεό, όσα ρωτάς έχουν απαντηθεί πολλάκις. Μην γεμίζεις όλα τα νήματα με ανόητες και άσχετες ερωτήσεις.

Τελευταία φορά που σου κάνω υπόδειξη.

iron man

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από iron man »

Εντάξει DYK μην φωνάζειςδεν ρώτησα και τίποτα το τραγικό

Στρατής νικολιας

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Στρατής νικολιας »

Παιδιά θα βγει πια αυτή η προκήρυξη τι ακούγετε
Aristos Crypton G.7

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Aristos Crypton G.7 »

Πιστεύουμε πως ναι και έτσι ακούγεται... Μην ρωτάς τα ίδια... θα το μάθεις αν βγει..
Στρ

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Στρ »

Παιδιά ακούγετε τίποτα για προκήρυξη;
Στρ

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από Στρ »

Έγινε να εισαι καλα
dimitris13
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 17, 2020 9:12 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2018)

Δημοσίευση από dimitris13 »

Στεφανος έγραψε:Καλημέρα ειμαι φαντάρος (ειδικότητα ΧΕΓΚ) στην αεροπορία και αφού τελειώσω τη θητεία μου θα ήθελα να μπω ΕΠ. ΟΠ στις ΕΔ και πιω συγκεκριμένα να γίνω βατραχάνθρωπος. Απο οτι έψαξα τα κριτήρια και τω μέσον να με σπρώξει τα εχω, μπορεί κάποιος να με συμβουλέψει ή να με πληροφορήσει σχετικά με το όνειρο μου να μπω ΟΥΚ.


θα σε πληροφορησω εγω. Την εκπαιδευση εαν δεν μπορεις να την βγαλεις δεν θα σε σωσει κανενα βυσμα... Αντε με τον καθε τελειωμενο που μιλαει ετσι αποκαλυπτα για βυσματα.

Βυσμα ειναι οταν καποιος μπαινει στην ΘΕΣΗ ΑΛΛΟΥ και δεν το αξιζε !

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Eirini_k και 6 επισκέπτες