Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
FAT_FARRANG
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 19, 2015 6:11 am
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από FAT_FARRANG »

Οι ελληνικές ειδικές δυνάμεις είναι οτι πιο μάχιμο κυκλοφορεί στα Βαλκάνια για να μην πώ Μεσόγειο (και Ισραήλ μαζί). Σε σκληραγωγούν και σου δείχνουν ποιό είναι το μεγαλείο της πατρίδας! Επίσης σου μαθαίνουν οχι μόνο να μάχεσαι αλλά Και πως να μάχεσαι. Σου μαθαίνουν πως οι αγώνες δίνονται στο πεδίο της τιμής και οχι κρίνοντας με βλακώδη τρόπο έναν νέο που θέλει να ξέρει πως να σώσει την ΖΩΣΑ Ελλάδα πληκτρωλογόντας! Στις ειδικές δυνάμεις μπαίνουν άτομα ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΥΝ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΚΑΜΨΕΙς, ΕΛΞΕΙΣ κτλ κτλ Η φιλοπατρία στις ειδικές δυνάμεις και το θάρρος είναι MUST!
Άβαταρ μέλους
kolegas
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2015 12:45 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από kolegas »

Αμα εχετε περιττα κιλα τι τις θελετε τις ειδικες δυναμεις ρε παιδια; Αφου δεν σου προσφερουν και τπτ
Άβαταρ μέλους
FAT_FARRANG
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 19, 2015 6:11 am
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από FAT_FARRANG »

ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ γνώση σχετικά με το τι και πώς γίνεται ο πόλεμος.
yoba87
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2017 11:45 pm
Επικοινωνία:

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yoba87 »

FAT_FARRANG έγραψε:Χαίρετε! Μπαίνω σε 23 μέρες Θήβα και απο εκεί θέλω να πάω στην 35 ΜΚ στην Κύπρο. Είμαι 1.73 115 κιλά αλλά είμαι αθλητής, πχ μπορώ πολύ εύκολα να κάνω 40 κάμψεις, τρέξιμο επίσης μπορώ! Θα ήθελα σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει να μου πεί τι πιθανότητες υπάρχουν να με κόψει ο γιατρός με Ι2-Ι3 και αν μπορώ να ζητήσω εξε΄ταση των σωματικών δυνατοτήτων μου.

Είμαι 26 χρονών και γενικά δείχνω μυώδης (δεν έχω την κλασική μορφολογία του λαπά τύπου, κάθε άλλο). Επίσξς γίνεται να κάνω ένα τέστ κοπώσεως πριν μπώ και να τους το πάω σαν αποδεικτικό;
Πραγματικά ΚΑΙΓΟΜΑΙ να μάθω τι παίζει σας ευχαριστώ εκ των προτέρων μιας και η θητεία εκεί για μένα ήταν κάτι σαν παιδικό όνειρο, ξανά ευχαριστώ!

Υ. Γ. Δήλωσα ειδικές δυνάμεις τον Ιούνιο και με στείλαν Θήβα.



Αγορίνα τελικά τι έκανες;

Τα κατάφερες και τους έπισες για να σε βάλουν Ι1;

Neos12

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Neos12 »

Γειά α σας ειμαι 1.83 ύψος και 130 κιλα εχω γυμναστη αρκετα οποτε δεν μου φαίνεται οτι είμαι τοσο αλλα θα μπορέσω να μπω ειδικές δυνάμεις και γενικά εχω καλη αντοχη για τα κιλά μου.
Ouocnco

Όριο βάρους για τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ouocnco »

Μάγκες εγώ είμαι 1.77 94 κιλά και θέλω να παω ειδικές δυνάμεις γιατι το γουστάρω για την θητεία μου αλλά δεν είμαι χοντρός είμαι γέρο δεμένος και τρέχω και ελξεις κάνω και όλα λετε να μην με πάρουν;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες