Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
daer
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 10:32 pm
Επικοινωνία:

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από daer »

Κόψανε τις άδειες για να παμε αντάρτηηηηη. Τσιμπήσαμε στα λελε μας! Αλλα μας άρεσε χαχαχα :D
Γορίλλας

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Γορίλλας »

Χαιρετω!
Σκεφτομαι να διακοψω την αναβολη μεχρι τελη Αυγουστου για να μπω Νοεμβριο Ε. Δ. Δικαιουμαι 8μηνο λογω του οτι προσφατα εμεινα ορφανος, το οποιο δεν ξερω αν θα χρησιμοποιησω, μια και στα αλεξιπτωτα που με ενδιαφερουν δεν ισχυει. Ομως υπαρχει οικογενειακο προβλημα και χρειαζεται να ειμαι καποιες μερες με την οικογενεια μου, οποτε το ερωτημα ειναι το εξης: Υπαρχουν αδειες; Εστω και ολιγοημερες

Άβαταρ μέλους
Dea_Lok
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2012 11:13 pm
Επικοινωνία:

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Dea_Lok »

Γορίλλας έγραψε:Χαιρετω!
Σκεφτομαι να διακοψω την αναβολη μεχρι τελη Αυγουστου για να μπω Νοεμβριο Ε. Δ. Δικαιουμαι 8μηνο λογω του οτι προσφατα εμεινα ορφανος, το οποιο δεν ξερω αν θα χρησιμοποιησω, μια και στα αλεξιπτωτα που με ενδιαφερουν δεν ισχυει.Ομως υπαρχει οικογενειακο προβλημα και χρειαζεται να ειμαι καποιες μερες με την οικογενεια μου, οποτε το ερωτημα ειναι το εξης: Υπαρχουν αδειες; Εστω και ολιγοημερες


Οι άδειες που δικαιούσε είναι 3 μέρες για κάθε πλήρες δίμηνο θητείας. Οι άλλες άδεις είναι ειδικές και δίνονται κατα την κρίση του διοικητή σε ειδικές περιπτώσεις (αγροτική, φοιτητική κλπ).

Χωρίς να είμαι σίγουρος, μπορείς να υπηρετήσεις 8μηνο στα αλεξίπτωτα.
Θελω και μπορώ !
Ghost_rider23

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ghost_rider23 »

Καλησπέρα σε όλους... Άδειες στις Ε. Δ Για ορκομοσία δίνονται; Σκοπεύω να μπώ Νοέμβριο και αρχές Δεκεμβρίου ορκίζομαι για το πτυχίο μου... Υπάρχει πιθανότητα ή μάταια θα το ζητήσω;
Άβαταρ μέλους
Dea_Lok
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2012 11:13 pm
Επικοινωνία:

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Dea_Lok »

Ghost_rider23 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους... Άδειες στις Ε. Δ Για ορκομοσία δίνονται; Σκοπεύω να μπώ Νοέμβριο και αρχές Δεκεμβρίου ορκίζομαι για το πτυχίο μου... Υπάρχει πιθανότητα ή μάταια θα το ζητήσω;

Εαν θα είσαι στο κέντρο είναι λίγο δύσκολο. Αλλά και πάλι είναι θέμα διοικητή. Κανονικά στο κέντρο άδειες δε προβλέπονται.
Θελω και μπορώ !
Ghost_rider23

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ghost_rider23 »

Dea_Lok έγραψε:
Ghost_rider23 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους... Άδειες στις Ε. Δ Για ορκομοσία δίνονται; Σκοπεύω να μπώ Νοέμβριο και αρχές Δεκεμβρίου ορκίζομαι για το πτυχίο μου... Υπάρχει πιθανότητα ή μάταια θα το ζητήσω;

Εαν θα είσαι στο κέντρο είναι λίγο δύσκολο. Αλλά και πάλι είναι θέμα διοικητή. Κανονικά στο κέντρο άδειες δε προβλέπονται.
Ευχαριστώ θα το αναφέρω εγώ και ό, τι γίνει.

Άβαταρ μέλους
anton92
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2016 1:23 am
Επικοινωνία:

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από anton92 »

Καλησπερα σας παιδια. Μπαινω Νοεμβρη στρατο και εχω βλεψεις για Ρεντινα και ορεινος. Το θεμα ειναι οτι μου μειναν λογω ασθενεις λιγα μαθηματα τα οποια δε μπορεσα να δωαω τωρα. Μπαινοντας Νοεμβρη τελη Ιανουαριου μεσα Φλεβαρη δικαιουμαι αδεια; Η πρεπει να περασει καποιος καιρος ακομα; Να τονισω οτι στουδαζω Θεσσαλονικη συνεπως ειναι κοντα αν ειμαι σε ορεινη μοιρα και θα ζητουσα αδεια μονο να παω και να γυρισω. Θα με βοηθουσατε παρα πολυ αν μου λυσετε την απορια καθως εχω αγχωθει πολυ με το ολο σκηνικο.Σας ευχαριστω.

konstantinos

Άδειες στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από konstantinos »

Καλησπερα, εχω μια ερωτηση για αυτους που γνωριζουν, εγω θελω να μπω Ε. Δ. καθε ποτε παιρνουν αδεια στην ε. Δ. Και θελω να μαθω αν μπορεις να διαλεξεις ημερομηνια, το ρωταω επειδη θελω να βαλω σιδερακια οταν μπω και χρειαζετε 1 ραντεβου το μηνα με τον οδοντιατρο. Ευχαριστω.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες