2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
bill_ts
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μαρ 06, 2019 6:36 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Δημοσίευση από bill_ts »

Καλησπέρα σε όλους.Είμαι να μπω με την Β ΕΣΣΟ τον Μαιο, και κατα πάσα πιθανότητα θα παρουσιαστώ στα Γιάννενα, στου Χαράλαμπου Κατσιμήτρου.

Ξέρει κανείς με τα κινητά τι παίζει εκεί; Να πάρω το κανονικό μου από την πρώτη μέρα ή είναι αυστηρά, οπότε να πάρω κανα πιο παλιό για αρχή;

FN

2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Δημοσίευση από FN »

Δεν σου εγγυωμαι για τιποτα, αλλα απλα θα πω τι θα κανω, λεω να το παρω 'νταξει σε καμμια περιπτωση δεν το δειχνεις φορα παρτιδα [ πιο πολυ πλεον για να μην το δουν και σου κανουν Παρατηρηση του τυπου 'μην τολμησεις να τραβηξεις φωτογραφιες Η βιντεο' η ακομα χειροτερα να σου μουτζουρωσουν την καμερα η να στην Σπασουν] Πλεον ολος ο κοσμος εχει σμαρτφονς δεν ειναι τοσο το θεμα κλοπης [εκτος αν εχεις τιποτα πολυ ακριβο] Οσο αυτα που σου ειπα παραπανω, εκτος αυτων θα 'χουμε πολυ Πιθανον θεμα και με την φορτιση [το δικο μου μετα βιας κραταει 3 μερες], θα δουμε τι θα γινει, εγω κατα εκτιμηση παω στο ΣΥΠΟ λαρισας στην πρωτη στρατια δηλαδη. Ελπιζω να σε βοηθησα εστω και λιγακι.
Άβαταρ μέλους
Kafetzis13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2019 12:35 pm
Τοποθεσία: Ταγματάρχης
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Δημοσίευση από Kafetzis13 »

Καλησπερα, ξερει καποιος ποτε περιπου θα πρεπει να παρουσιαστουμε οσοι ειμαστε β εσσο?
Άβαταρ μέλους
Nasoz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2019 3:44 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Δημοσίευση από Nasoz »

Καλησπέρα μάγκες και γω 2019 β ΕΣΣΟ είμαι. Σίγουρα μαιο. Απο Κόρινθο!
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - ΣΥΠΟ Χαραλ. Κατσιμήτρου (Γιάννενα)

Δημοσίευση από FN »

Να δουμε και ποτε θα ενημερωθει το συστημα για να μαθουμε σιγουρα που θα παρουσιαστουμε. Λογικα, απο την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να αρχισουν να λενε, να ελεγχετε τα μειλ Σας για τυχον ειδοποιησεις.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες