Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
qvertys
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2017 10:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από qvertys »

Καλησπέρα παιδιά... θα ήθελα λίγο την προσοχή σας. Γεννήθηκα με μια περίπτωση pectus excavatum (googla-ρετε το!) ... Αλλα δεν ειχα θεμα πχ αναπνοης. Απλα μια παραμορφωση που μου δημιουργησε ψυχολογικα. Επίσης γεννήθηκα με υποσπαδία... Βαρειάς μορφής. Έκανα στην εφηβεια εγχειρηση. Εμεινα λοιπόν με ψυχολογικά, ανδρική δυσλειτουργία... Μεγαλες μόνιμες ουλές και διάφορα άλλα ψυχολογικά της εφηβείας και άσχημες ως και ανυπαρκτες σχεσεις με γυναικες... Βαλτε καταθλιψεις κτλ. Τελευταια αρχιζω λιγο να ωριμαζω. τεσπα... Οσοι εχουν αυτα ή το δευτερο μονο με καταλαβαίνουν... Δεν είχα ποτέ μια κανονικότητα στην ζωή μου και πάντα ζούσα και ζω με το άγχος μην αποκαλυφθώ. διάβασα παρακάτω ορισμένα πράγματα. Λέτε να δικαιούμαι οριστική απαλλαγή; Θα ειναι εξευτελιστικό για μένα να περάσω όλη αυτή την ντροπή ξανά, αλλά αυτή τη φορά στον στρατό... Όσοι ξέρουν καταλαβαίνουν τι εννοώ. σε ένα σαιτ βρήκα αυτά:http://www.dsanet.gr/Epikairothta/Nomothesia/pd%2011_2014.htm 116. Υποσπαδίας κάθε φύσεως, εφόσον το στόμιο της ουρήθρας εκβάλλει στη ρίζα του πέους. ξέρετε κάποιον που να πήρε Ι5 έτσι; ευχαριστώ εκ των προτέρων... Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
guccimane
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2016 12:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από guccimane »

Δεν ξερω αν η ασθενεια απο μονη της σου δινει Ι5 (αν και λιγο που την τσεκαρα στο google, δεν φαινετε ως κατι αστειο), αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι μπορεις να παρεις Ι5 για ψυχολογικους λογους και πιστευω οτι σε σχεση με τα 9 στα 10 λαμογια που το παιζουν τρελοι για να λουφαξουν, εσυ την δικαιουσε.
Άβαταρ μέλους
qvertys
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2017 10:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από qvertys »

Το ελπίζω. Έχω κάνει μια εχχείρηση απο τα 13-14 μου. Έχω κρατησει τα χαρτια. Ζητανε να εχω παει σε ψυχολογο και όλα τα άλλα σχετικά; Ή αρκει να με εξετάσουν οι ίδιοι;
Άβαταρ μέλους
guccimane
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2016 12:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από guccimane »

Εξηγει την διαδικασια εδω αναλυτικα. Καλυ τυχη

http://panoramix.espivblogs.net/2012/05/19/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%86%CF%8D%CE%B3%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B7-%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B9%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%B8%CE%B7%CF%84%CE%B5%CE%AF/

neos ST
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2016 7:28 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από neos ST »

Δες λίγο την παθηση με τον α/α 523 στη λίστα των παθήσεων του ΦΕΚ... Εκτός από αναπνευστικα προβλήματα μιλαει και για περιπτώσεις που είναι εμφανείς με ντύσιμο...
Άβαταρ μέλους
qvertys
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2017 10:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από qvertys »

Το pectus excavatum (στην κυριολεξία σκαμμένο στέρνο) ... Πίστεψε με είναι το μικρότερο πρόβλημα. το άλλο είναι που με φοβίζει. Και δεν είναι πες ενα ψυχικό νόσημα που πες με μια αγωγή σου περναει.
Άβαταρ μέλους
qvertys
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2017 10:46 pm
Επικοινωνία:

Ι5 λόγω εκ γεννετής προβλημάτων

Δημοσίευση από qvertys »

neos ST έγραψε: Δες λίγο την παθηση με τον α/α 523 στη λίστα των παθήσεων του ΦΕΚ... Εκτός από αναπνευστικα προβλήματα μιλαει και για περιπτώσεις που είναι εμφανείς με ντύσιμο...
σε ευχαριστώ.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες