Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
nicki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2015 6:45 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από nicki »

Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια στο forum γι'αυτό δεν ξέρω αν έχει δηλωθεί το αντίστοιχο θέμα συζήτησης. Λοιπόν εγώ φέτος έχω αποφασίσει να δωσω με το 10% για στρατιωτικές σχολές, έχω ξεκινήσει προετοιμασία όμως βλέπω ότι μέχρι τώρα δεν πετυχαίνω στην σφαίρα δηλαδή από το δεξί πετυχαίνω 4,30 και το αριστερό περίπου 3,80. Για το λόγο αυτό θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορείτε να μου προτείνετε τρόπους προκειμένου να αυξήσω και την μυική ενδυνάμωση ή αλλιώς αν γίνεται να μου προτείνετε κάποιον που μπορώ να κάνω προετοιμασία οργανωμένα, προκειμένου να πετύχω το στόχο μου.[;) ] [;) ] Υ. Γ Μένω στην Αθήνα γι'αυτό και αν έχετε να μου προτείνετε κάποιους που προετοιμάζουν για στρατιωτικές σχολές να αναφέρονται στην Αθήνα. Παρακαλώ απαντήστε μου σύντομα![:) ]
cuervo

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από cuervo »

Ο παρακάτω σύνδεσμος θα σε βοηθήσει να βρεις αυτό που θέλεις.

http://www.north-trainers.gr/pages/greekmap/athlitiki-proetoimasia-athens.php

Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Υπαρχει ομαδα για προετοιμασία για στρατιωτικές σχολές στον Χολαργό στο Μαρκ Μαρσο. Παλιά υπήρχε σίγουρα και στον Παννελήνιο αλλα δεν ξέρω αν υπάρχει ακομα.
Άβαταρ μέλους
nicki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2015 6:45 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από nicki »

Σας ευχαριστώ για τις μέχρι τώρα απαντήσεις [:) ]. Όμως θα ήθελα να ρωτήσω τον Cptmcdonald σχετικά με την ομάδα αυτή. Μήπως γνωρίζεις το πρόγραμμα αλλά και το κόστος της αντίστοιχης προετοιμασίας; Αν γνωρίζεις παρακαλώ απάντησε μου σύντομα!
Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Το πρόγραμμα ειναι καθε δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή στο στάδιο Μαρκ Μαρσό στον Χολαργό. Το κόστος ειναι μηδενικό αν εισαι δημότης Χολαργού-παπάγου. Αν δεν εισαι δημότης θα πρέπει να πληρώσεις κάποιο ποσό το οποίο δεν θυμαμαι πόσο ειναι. Δεν ειναι μεγάλο πάντως. Πήγαινε εκει και ρωτα για πληροφορίες τον προπονητή. Οι ωρες προπόνησης ειναι απο 2:15 μεχρι 3:30 τις μερες που σου ανέφερα. Ο προπονητής ειναι πολυ καλος. Ελπίζω να βοήθησα. Καλη επιτυχία
Άβαταρ μέλους
nicki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2015 6:45 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από nicki »

Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις τόσο σύντομα! Εντάξει θα πάω να ρωτήσω, να σαι καλα! Υ. Γ εσύ έχεις δώσει για στρατιωτικές σχολές; Ααα και κάτι άλλο πέρα από αυτό γνωρίζεις και κάποιο άλλο μέρος για προετοιμασία;
Άβαταρ μέλους
Cptmcdonald
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 06, 2011 9:25 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από Cptmcdonald »

Εχω δωσει για στρατιωτικές. Κάποιο αλλο μέρος δυστυχώς δεν γνωρίζω.
GUEST 18

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από GUEST 18 »

Συγνωμη μηπως μπορει να μου πει καποιος με σιγουρια ποσα μορια δινουν τα αθληματα για σσας ψυχολογια;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κάπου τα έχεις μπερδεμένα στο μυαλό σου. Δεν παίρνεις μόρια από τις αθλητικές δοκιμασίες. Τα όρια είναι συγκεκριμένα και ή τα βγάζεις και περνάς ή όχι και κόβεσαι.
Άβαταρ μέλους
diresta
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2015 8:20 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από diresta »

Καλημέρα. Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση. Δίνω τα αθλήματα των πκε για σχολη ικαρων. Λεει οτι τα δίνουμε στη δικελεια αλλα δεν αναφέρει κάποια ακριβή οδό ώστε να ξέρουμε που μαζεύονται οι υποψήφιοι. Μήπως ξερει κάποιος που μαζεύονται οι υποψήφιοι ή καποια οδό;
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2015)

Δημοσίευση από Terminator »

Αεροπορική Βάση Δεκέλειας, ΤΚ 13671, ΤΓΑ 1010, Αχαρνές Αττικής
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες