Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
μακης

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από μακης »

Καλησπερα,
παρουσιαζομαι εκτος εσσο τον αυγουστο ειμαι απο μετατοπιση καταταξης για λογους υγειας.
Το σημειωμα καταταξης λεει να παρουσιαστω μεσα σε 10 μερες απο τη ληξη της αναβολης.18-28 αυγουστου. Η μετατοπιση που ειχα ηταν τριμινη. Μπορω ν παρω μεσο φρουραρχιου νεα αναβολη 6 μηνων; Μπορω να την Παρω τβ αναβολη απο της 13 μεχρι της 28; Να παο στο φρουραρχιο ενοω
μακης

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από μακης »

Καμια απαντηση?
Χρηστος

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Χρηστος »

Καλησπερα, παρουσιαζομαι εκτος εσσο και απο 18/9 εως 27/9 στην Τριπολη. Γνωριζει καποιος αν θα ορκιστω μαζι με την Ε εσσο που μπαινει 12/9;
νικος τσ

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από νικος τσ »

Γεια σας, μπηκα εκτος εσσο 9 μαρτιου 2017, η β εσσο μπηκε 13 μαρτιου, εγω θα απολυθω 9 δεκεμβριου η 13 μαζι με την εσσο; Υπαρχει κανενα χαρτι που εχει η στρατολογια ωστε να γνωριζει ποτε μπηκα και ποτε απολυομαι?
gr_ar

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από gr_ar »

νικος τσ έγραψε:Γεια σας, μπηκα εκτος εσσο 9 μαρτιου 2017, η β εσσο μπηκε 13 μαρτιου, εγω θα απολυθω 9 δεκεμβριου η 13 μαζι με την εσσο; Υπαρχει κανενα χαρτι που εχει η στρατολογια ωστε να γνωριζει ποτε μπηκα και ποτε απολυομαι;


Απολύεσαι όταν ολοκληρώσεις τις 270 ημέρες θητείας, πως γίνεται να πιστεύεις πως θα απολυθείς 4 ημέρες πιο μετά. Δεν μπορώ να το γνωρίζω Εικόνα

Μιχαλης

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Μιχαλης »

Γεια σας.. θελω να κοψω την ανυποταξια και να παρουσιασθω... αμα την κοψω αυριο... ξερει κανεις ποτε θα μ πουνε να παρουσιασθω.. λογικα με την εσσο του ιουλιου?
Θ.Π

Tί σημαίνει στράτευση εκτός ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Θ.Π »

Καλησπερα σε ολους... Ηθελα να ρωτησω το εξης. Ηταν να μπω πολεμικη αεροπορια με την εσσο του μαρτιου αλλα πηγα στη στρατολογια για ενα θεμα υγειας και μ ειπαν θα μπω εκτος εσσο αφου περασω απο επιτροπη... Θελω να πω δηλαδη οτι θα ορκιστω κανονικα με τους υπολοιπους στις 30 του μηνα και θα φυγω η θα κατσω παραπανω μεχρι να συμπληρωθουν οι 25 μερες στο κεντρο; Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων παιδια
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης