Ανέκδοτα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ένστολος πολίτης

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από ένστολος πολίτης »

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Ήταν μια φορά δυο παντρεμένες φίλες (οι οποίες γνωρίζονταν από μικρές), αποφασίζουν λοιπόν μια μέρα να βγούνε ένα βράδυ μόνες τους να διασκεδάσουν και να θυμηθούν τα παλιά.
Πάνε σε ένα μπαρ να πιουν κανένα ποτό. Μετά από μερικά ποτά είπαν να γυρίσουν. Καθώς προχώραγαν περνάνε έξω από ένα νεκροταφείο. Από τα πολλά ποτά ήθελαν να κατουρήσουν αλλά δεν μπορούσαν να κρατηθούν. Μπαίνουν μέσα και αρχίζουν.
Τελειώνει η πρώτη και μην έχοντας κάτι να σκουπιστεί χρησιμοποιεί το εσώρουχό της και μετά το πετάει. Αλλά η δεύτερη δεν ήθελε να πετάξει το δικό της και παίρνει μια κορδέλα που βρίσκει.
Αφού τελείωσαν πάνε στα σπίτια τους. Την άλλη μέρα παίρνει ο άντρας της πρώτης τον άντρα της δεύτερης και του λέει:
- "Ρε συ που πήγαν οι γυναίκες μας χτες; Η δικιά μου γύρισε χωρίς εσώρουχο" και λέει ο άλλος:
- "Τυχερός είσαι η δικιά μου γύρισε και είχε στον κ*** της μια κορδέλα που έλεγε θα σε θυμόμαστε για πάντα"

cristina
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 1:46 pm
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από cristina »

Το καινούργιο ανέκδοτο. " είναι πιο εύκολο να κάνεις κόμμα από ένα προφίλ στο facebook".kαι δεν έχουν και άδικο.Εικόνα
Rafale!!!
Άβαταρ μέλους
ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΑΣ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 26, 2011 1:40 am
Τοποθεσία: κενο
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΛΛΑΣ »

Μια μέρα ο τοτός είχε καύλες και για να μην τον ενοχλήσει κανείς την ώρα που θα τραβούσε μαλακία σκέφτηκε να πάει στο στάβλο του πατέρα του. Ε λοιπόν πηγαινει κρυφά στο στάβλο ώστε να μην τον δει κανείς και αρχίζει να τραβά μαλακία. Εκείνη την στιγμή μπαίνει μέσα ο πατέρας του για να πάρει κάτι που είχε ξεχάσει και βλέπει τον τοτό να τραβά μαλακία, σηκώνει ο πατέρας του το χέρι του και του ρίχνει μια καρπαζιά στο κεφάλι, ο τοτός Όμως τίποτα, δεν αντέδρασε και συνέχιζε να τραβά μαλακία. Τότε ο πατέρας του του ρίχνει και δεύτερη αλλά ο τοτός πάλι τίποτα τρώει και τρίτη και τέταρτη φάπα αλλά τιποτα συνεχίζει να τραβά μαλακία. Μετά από λιγο τελειώνει και όπως γύρισε να φύγει βλέπει τον πατέρα του και του λέει: Πατέρα τόση ώρα που τράβαγα μαλακία εσύ με χτύπαγες στο κεφάλι; Ο πατέρας του νευριασμένος απαντά: Ναι, γιατί; Και ο τοτός του λέει: Αααα πες μου έτσι και εγώ νόμιζα ότι με βαρούσε η μαλακία στο κεφάλι.
Μαριος

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Μαριος »

Καλημέρα μωρό μου,
Σου στέλνω το μήνυμα αυτό γιατί την τελευταία φορά που σε είχα ρωτήσει αν θα μου κάτσεις μου είχες πει:
«με καμία κυβέρνηση»
και σκέφτηκα μήπως είναι τώρα η ώρα... ;
Marios

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Marios »

Μια κυρία μιας κάποιας ηλικίας τηλεφωνεί στην πυροσβεστική και λέει:
- "Ελάτε γρήγορα, σας παρακαλώ! Ενας νεαρός προσπαθεί ν' ανέβει στο παράθυρο του δωματίου μου και φωνάζει θα σε βιάσω παλιογρια. "
- "Να πάρετε το 100, της λέει κάποιος. Εδώ είναι η πυροσβεστική. "
- "Μα όχι, εσάς θέλω. Η σκάλα του είναι κοντή και δεν φτάνει... ''

Marios

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Marios »

Η Χρυσή Αυγή, σύμφωνα με δήλωση του εκπροσώπου της Ηλία Κασιδιάρη, θα προμηθευτεί τα βουλευτικά αυτοκίνητα προκειμένου, όπως λέει, να τα παραχωρήσει σε οικογένειες που αντιμετωπίζουν οικονομικά προβλήματα. Αξίζει να σημειωθεί ότι αυτό που αναφέρει η Χρυσή Αυγή δεν προβλέπεται από τον κανονισμό της Βουλής και άρα δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί.
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=149718&catid=9

το καλύτερο ανέκδοτο της ημερας...

Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από aris 1943 »

Μπαινει τεντωμενη βγαινει ζαρωμενει τι ειναι; Η καλτσα
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από blood »

O παππούςΔημοσιεύθηκε από escape την 11-01-200529754 επισκέπτες έχουν διαβάσει αυτό το ανέκδοτο.
Μπαίνει ένας παππούς στο λεωφορείο βγάζει εισιτήριο και του πέφτουν τα ρέστα στο πάτωμα.

Καθώς σκύβει να τα πάρει του φεύγει μια κλανιά επικού βελινεκούς.

Του λέει ο εισπράκτορας:

- Όπα παππού, και κλαρίνα και κλαρίνα;

Και ο παππούς του απαντάει:

- Εμ τί περίμενες με 75 δραχμές κλασική;
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Terminator »

Πικάντικο ανέκδοτο ακατάλληλο για ανηλίκους

Είναι ένας άντρας ο οποίος όταν αναμμένος λέει να πάρει τηλέφωνο ένα ροζ αριθμό. Τέλος πάντων παίρνει ένα περιοριδικό βρίσκει στην πίσω σελίδα κάτι τηλέφωνα πηγαίνει στο σταθερό και πληκτρολογεί. Ελα όμως πυ για κακή του τύχει πληκτρολογεί λάθος και συνδέεται με μοναστήρι. Το σηκώνει λοιπόν η καλόγρια

-Ναι γειά σας εδώ μονή

Το παρερμηνεύει ο άντρας αυτό που λέει η καλόγρια και απαντά

-Εδώ πότσος

Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Ανέκδοτα

Δημοσίευση από blood »

Ποιο καμενο και απο του σταθη στο ραδιο αβυλα
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες