Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΒΑΡΔΗΣ

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από ΒΑΡΔΗΣ »

Καλησπερα παιδια εχω ελπιδες πιστευετε με 18000 μορια για τη στυα με το 10%?
τζινα

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από τζινα »

Με τα μπουνια να εισαι σιγουρος. Ορμα.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΒΑΡΔΗΣ έγραψε:Καλησπερα παιδια εχω ελπιδες πιστευετε με 18000 μορια για τη στυα με το 10%;


Πολύ καλά τα μόρια σου. Πιστεύω ότι θα είσαι μέσα. Ωστόσο να κρατάς πάντα πισινή γιατί οι εποχές είναι δύσκολες και οι θέσεις ελάχιστες.

τακης

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από τακης »

Πιστευετε οτι η στυα θα ξεπερασει τα 17000 μορια... Ναι μεν αυτο εξαρταται απο τους βαθμους των εξεταζομενων, αλλα συμφωνα με την μειωση 30% στους εισακτεους, που μπορει να κυμανθουν τα κυμανθουν τα μορια της;:)
Κωστας

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από Κωστας »

Οπως ειπες εξαρταται απο την δυσκολια των θεματων και τον αριθμο των εισακτεων. Αν πεις οτι τα θεματα θα ειναι οπως περσι, και με την μειωση 30% που ακουγεται (χωρις να ειναι και σιγουρο για φετος) θα παει γυρω στα 16800-17000.
Άβαταρ μέλους
GreekSoldier1
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:27 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από GreekSoldier1 »

Κωστας έγραψε:Οπως ειπες εξαρταται απο την δυσκολια των θεματων και τον αριθμο των εισακτεων. Αν πεις οτι τα θεματα θα ειναι οπως περσι, και με την μειωση 30% που ακουγεται (χωρις να ειναι και σιγουρο για φετος) θα παει γυρω στα 16800-17000.


Η μείωση δεν ακούγεται απλά. Αποφασισμένη είναι!
ΑΠΑΝΤΩΝ ΤΙΜΙΩΤΕΡΟΝ ΠΑΤΡΙΣ
giannis

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από giannis »

Εχω γραψει καπου στα 16900-17000 μορια... Θα μπορεσω να περασω στυα; Τι πιστευεται?
Άβαταρ μέλους
christos78
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 03, 2013 9:46 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΤΥΑ (2013)

Δημοσίευση από christos78 »

giannis έγραψε:Εχω γραψει καπου στα 16900-17000 μορια... Θα μπορεσω να περασω στυα; Τι πιστευεται;
Αν τα μορια σου ειναι οντως αυτα (γιατι νομιζω οτι ποσταρεις λιγο πριν την επισιμη ανακοινωση των βαθμολογιων) τοτε προσωπικα πιστευω οτι εισαι οριακα μεσα. Ομως, μην εμπιστευεσαι προβλεψεις και εκτιμησεις γιατι ειναι δυσκολα τα πραγματα φετος με τις στρατιωτικες. Καλη τυχη...

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες