Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Απάντηση

Για ποιο λόγο κάνετε αίτηση για Ε.Φ;

Το δημοψήφισμα λήγει την Τετ Δεκ 12, 2012 7:23 pm

Είμαι άνεργος δεν βρίσκω δουλειά
16
12%
Δουλεύω κάπου, αλλά θέλω κάτι σίγουρο
9
7%
Μου αρέσει η αστυνομία;
102
74%
Νομίζω ότι είναι σαν το δημόσιο
3
2%
Λόγω Οικονομικής κρίσης
3
2%
Άλλος λόγος (να τον αναφέρετε)
5
4%
 
Σύνολο ψήφων: 138

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
θεμης

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από θεμης »

Μακαρι να εμπαιναν οσοι θελουν παιδια. Αλλα δε το βλεπω... Παντως πολλοι θα το ξανασκεφτουν πρωτου πανε... Ελπιζουμε ολοι...
θεμης

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από θεμης »

Γτ δε σχολιαζει κανενας ρε παιδια; Τι εγινε?
Άβαταρ μέλους
petrosK
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 2:08 am
Τοποθεσία: Καμία
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από petrosK »

Παιδιά με όλο το σεβασμό, Ποιό είναι το κίνητρο Το οποίο σας ωθεί Να γίνεται Ειδικοί Φρουροί?
Dimitrios
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 01, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από Dimitrios »

Κρατάμε μπιστόλι... Μηχανές... Δράση... Ξύλο... Όλα αυτά.
Άβαταρ μέλους
Saint Cupra
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2012 5:23 am
Τοποθεσία: ΕφΑνθυπολοχαγός
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από Saint Cupra »

petrosK έγραψε:Παιδιά με όλο το σεβασμό, Ποιό είναι το κίνητρο Το οποίο σας ωθεί Να γίνεται Ειδικοί Φρουροί;


καλησπερα κ απο μενα παιδια. Το κινητρο που με ωθει εμανα να γινω ε. Φ. Ειναι το οτι θελω να Συμβάλω Στο να προστατευσω εναν συνανθρωπο μου ωστε να γινει λιγο καλυτερη αυτη η χωρα. Θα μου επεις εσενα περιμεναμε να μας προστατευσεις; Αν βαλουμε ολοι το χερι μας κ συμβαλουμε για ενα καλυτερο αυριο ισως πανε καλυτερα τα πραγματα. Αν ειναι να φοβαται η μανα σου, η γυναικα σου Να κυκλωφορησουν στον δρομο η δεν κοιμασαι τα βραδυα απο την αγωνια που ειναι το παιδι σου αν θα ερθει Υγιής Τοτε ναι να γινω ε. Φ. Κ ας Διακινδυνεύω Την ζωη μου κ ας παιρνω 3 κ 60.

Dimitrios έγραψε:Κρατάμε μπιστόλι... Μηχανές... Δράση... Ξύλο... Όλα αυτά.


πιστευω πως ολα αυτα που αναφερεις να μην ειναι αληθεια.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από yandr »

Dimitrios έγραψε:Κρατάμε μπιστόλι... Μηχανές... Δράση... Ξύλο... Όλα αυτά.


Πιστόλι λέγεται, όχι μπιστόλι.

Και πρίζα, όχι μπρίζα!

Αλέξης
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 12:51 am
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από Αλέξης »

Dimitrios έγραψε:Κρατάμε μπιστόλι... Μηχανές... Δράση... Ξύλο... Όλα αυτά.
Φιλαράκο δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά γίνεσαι αστυνομικός (= στην υπηρεσία του πολίτη, προστατεύοντας τον απλό κόσμο) όχι μπραβιλικι. Οι μηχανές, τα πιστόλια το ξύλο κ όλα αυτά μου θυμίζουν μαφία και νονούς της νύχτας... Κάτι τέτοιοι σαν και του λόγου σου βγαίνουν για υπηρεσία, τα κάνουνε μαντάρα με τη μαγκια τους και μετά παίρνει η μπάλα όλο το σώμα... Να υπάρχει κ λίγο μυαλό μέσα στο ρημάδι το κεφάλι
nikoleta
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 30, 2011 5:34 pm
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από nikoleta »

Εμενα προσωπικα μαρεσει τρελα αυτο το επαγκελμα για πολλους λογους. Σιγουρα αρκετα ατομα θελουν αστυνομια επειδη κοιτανε το μονιμο αλλα αμα δεν τους αρεσει η αστυνομια ας βρουν καμια αλλη θεση δημοσιου να μονιμοποιηθουν. Αμα δεν την γουσταρεις αυτη την δουλεια δεν την κανεις κ σωστα και δεν προσφερεις και τιποτα. Μακαρι να εμπεναν μονο οσοι γουσταρουν αληθινα αυτο το επαγκελμα!
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από pantzos4 »

nikoleta έγραψε:Εμενα προσωπικα μαρεσει τρελα αυτο το επαγκελμα για πολλους λογους. Σιγουρα αρκετα ατομα θελουν αστυνομια επειδη κοιτανε το μονιμο αλλα αμα δεν τους αρεσει η αστυνομια ας βρουν καμια αλλη θεση δημοσιου να μονιμοποιηθουν. Αμα δεν την γουσταρεις αυτη την δουλεια δεν την κανεις κ σωστα και δεν προσφερεις και τιποτα. Μακαρι να εμπεναν μονο οσοι γουσταρουν αληθινα αυτο το επαγκελμα!


Οπώς το ειπες απλα στο αν δεν την γουσταρεις δεν την κάνεις και σωστα την δουλεια-δεν προσφέρεις τίποτα θα ήθελα να τονίσω κατα την άποψη μου οτι Αν δεν την κάνεις και σωστά αυξάνεις και Τους κινδίνους απο όλες και για όλες της μεριές (σωματικη ακαιρεότιτα, οικονομικα, κ. Α)

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Άβαταρ μέλους
Saint Cupra
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2012 5:23 am
Τοποθεσία: ΕφΑνθυπολοχαγός
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από Saint Cupra »

Αν γουσταρεις κ αγαπας αυτο που κανεις αυτοματος γινετε Λειτούργημα Ετσι λοιπον κ στην αστυνομια. Γι'αυτο θελω να γινω.
35M.K 310 lele
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Παρ Σεπ 23, 2011 6:49 pm
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από 35M.K 310 lele »

Ρε παιδια εκτος των αλλων εαν δν την θελεις την αστυνομια δν μπαινεις ειδικος φρουρος πως να το κανουμε... Ειναι να το εχεις...
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Vasilis92
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 12, 2012 4:53 pm
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από Vasilis92 »

Πραγματικα μπορει καποιος να με ενημερωσει ποια ειναι τα θετικα και ποια τα αρνητικα ενος ειδικου φρουρου; εγω με βαση αυτα που διαβαζω και ειδικα με τα θεματα μισθου εχω απογοητευτει πολυ και ειχα τους ειδικους φρουρους σαν πρωτη μου επιλογη!
ΣΙΜΕΩΝ
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Γιατί θέλουμε να γίνουμε Ειδικοί Φρουροί;

Δημοσίευση από ΣΙΜΕΩΝ »

Γιατι ρε φιλε σε χαλαει ο μισθος του φρουρου; Δηλαδη εσυ εξω εχεις και αλλες επιλογες; Θα μας κουφανεις. Αν δεν σου κανει μην κάνεις τα χαρτια όταν βγαλει
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες