Τι σύνδεση internet έχετε;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
NeoLand
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 05, 2014 4:32 pm
Επικοινωνία:

Τι σύνδεση internet έχετε;

Δημοσίευση από NeoLand »

Εικόνα

αυτο εδώ Greek army ; Το router ειναι αυτο που μας έδωσαν απο τη hol,Netfaster IAD

Επίσης,
η wind με 28 ευρώ μηνιαίο παγιο δινει ακριβως το ιδιο πακετο με το τωρινο, με τη διαφορά οτι προς κινητα ειναι 300 λεπτά δωρεαν και οχι μονο μια ωρα. Αν φύγουμε απο τη hol (αρκετά έκλεψε Εικόνα) , μετά θέλει καινούριο router, ξανά απο την αρχή ρυθμίσεις κ. Τ. Λ ή ειναι αυτόματη η αλλαγή ;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι σύνδεση internet έχετε;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Με 26 attenuation αν βάλεις πχ 30αρα γραμμή θα πιάνεις 18-20 εκεί, εκτός και αν βάλεις ΟΤΕ.

Για το vdsl θα σου δώσουνε άλλο ρούτερ, δεν θα χρειαστεί να κάνεις ρυθμίσεις.
TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

Τι σύνδεση internet έχετε;

Δημοσίευση από TEIN »

Εγω εχω wind και δεν παει βημα... Απλα την εχω ακομα λογο καλης τιμης και σε συνδιασμο και με το κινητο wind που εχω...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι σύνδεση internet έχετε;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Το έχεις ψάξει το θέμα; Αν θέλεις δείξε μας τα στατιστικά της γραμμής σου, το πρόβλημα μπορεί να ωφείλεται και στην εσωτερική καλωδίωση του σπιτιού, αν το σπίτι που μένεις κατασκευάστηκε πχ πριν 30 χρόνια τα εσωτερικά καλώδια θα είναι σε μαύρο χάλι.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τι σύνδεση internet έχετε;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εμένα ο κολλητός μου είχε κάνε αίτηση στην Wind πριν κανένα 2μηνο online για να έχει πολύ χαμηλό πάγιο (περίπου 15/μήνα) και δεν του την έκαναν ποτέ οι αθεόφοβοι Εικόνα Εννοείται βέβαια πως υπάρχει δίκτυο στην περιοχή του. Το πιο αστείο είναι ότι καθυστέρησαν πολύ να του στείλουν και τον εξοπλισμό (δεν υπήρχε στο κατάστημα Εικόνα) Είναι λίγο για τα σίδερα πάντως.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης