Αιτήσεις δανείου από ΕΜΘ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
vandrad
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 20, 2010 8:12 pm
Επικοινωνία:

Αιτήσεις δανείου από ΕΜΘ

Δημοσίευση από vandrad »

Σμιας (ΕΕΓΚ) τελευταια σειρα ΕΠΥ 2000. Την προηγουμενη εβδομαδα πηγα στο ταχυδρομικο ταμιευτηριο για να παρω το δευτερο δανειο που χρειαζομουνα επειγων, καταθεσα ολα τα απαρετητα χαρτια που χρειαζονταν, μεχρι εδω ολα καλα. Παιρνω τηλ. Μετα απο 10 μερες να μαθω τι εγινε μου λενε οτι το χαρτι μισθωδοσιας δεν τους εκανε (με σφραγιδα στρογγηλη και υπογραφη απο διοικητη) θελανε λεει των φακελο μισθωδοσιας (αυτον που παιρνουμε το οικονικο) τους το παω. Παιρνανε 2 εβδομαδες καμια απαντηση (δεν ξερουμε ακομα και δεν ξερουμε ακομα). Την προηγουμενη εβδομαδα παιρνω τηλ και μου λενε οτι θελουνε το αποκομα της εφημεριδας της κυβερνησεως που γραφει οτι εχω γινει μονιμος. Ωραια ε; Απο την στιγμη που ειμαστε ΕΜΘ δεν ειμαστε μονιμοι απο την στιγμη που δεν ειμαστε μονιμοι δεν εχουμε ΦΕΚ (δεν υπαρχουμε στην εφημεριδα της κυβερνησεως) αρα δεν παιρνουμε ξανα δανειο απο Ταχ. Ταμ. Πλεων θα ζητανε και αυτο το χαρτι οταν πας να παρεις δανειο απο κει. Τι να πω, μερικες φορες σου ανεβενει το αιμα στο κεφαλι, εκνευριστηκα τοσο πολυ που τα εωαλα με την κοπελα στο γραφειο δεν φτανει που περιμενα 1 μηνα να ακουσω το οχι, δεν βγαζουνε και δανεια για ενα... Χαρτι που στην τελικη δεν φταιω για αυτο. Ακομα δεν μπορω να πιστεψω τι ζητανε.
κατα τα αλλα εχει κανει συμβαση το Ταχ. Ταμ με τα σωματα ασφαλειας για αυτα τα προεγγεκριμενα δανεια.

ΠΑΝΟΣ Κ

Αιτήσεις δανείου από ΕΜΘ

Δημοσίευση από ΠΑΝΟΣ Κ »

Τα προεγκεκριμένα δανεια του ταχ. Ταμιευτηριου τα περνεις σίγουρα ή αν εισαι στον Τειρεσια απορρίπτονται;
laios
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 1:31 am
Επικοινωνία:

Αιτήσεις δανείου από ΕΜΘ

Δημοσίευση από laios »

ΠΑΝΟΣ Κ έγραψε:Τα προεγκεκριμένα δανεια του ταχ. Ταμιευτηριου τα περνεις σίγουρα ή αν εισαι στον Τειρεσια απορρίπτονται;
αν εισαι στον ΤΕΙΡΕΣΙΑ το μονο σιγουρο ειναι πως θα απορριψουνε την αιτηση δανειου.
καμπολησ αναστασιοσ

Αιτήσεις δανείου από ΕΜΘ

Δημοσίευση από καμπολησ αναστασιοσ »

Εχω παρει 2 προεγκριμενα δανεια μπορω να παρω και τριτο. Δεν εχω ξοφλησει το 2
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες