Ερωτηση!

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Gelo
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Αύγ 07, 2012 6:38 am
Επικοινωνία:

Ερωτηση!

Δημοσίευση από Gelo »

Καλησπερα!
Καταρχας παω 3η λυκειου και 8ελω να ρωτησω για το θεμα με την ιθαγενεια. Δεν εχω ελληνικη ταυτοτητα αλλα βγαινει φετος, το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποιον μηνα. Μεχρι ποτε μπορω για να δηλωσω ΑΕΝ πλοιαρχος;

2ον στο σχολειο μπορω να βγαλω εως 17 και εχω lower Να παω φροντιστιριο για να δωσω παννεληνιες, να μην δωσω πανελληνιες η αν διαβασω μπορω να περασω για πλοιαρχος ασπροπυργο;

Και τελευταιο εχω μυωπια 0.5 η 1.0 υπαρχει περιπτωση να μην μπω η αν φοραω γυαλια δεν υπαρχει προβλημα;
Ευχαριστω

ziogas191
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: Τετ Αύγ 26, 2009 2:02 pm
Επικοινωνία:

Ερωτηση!

Δημοσίευση από ziogas191 »

Gelo έγραψε:Καλησπερα!
Καταρχας παω 3η λυκειου και 8ελω να ρωτησω για το θεμα με την ιθαγενεια. Δεν εχω ελληνικη ταυτοτητα αλλα βγαινει φετος, το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποιον μηνα. Μεχρι ποτε μπορω για να δηλωσω ΑΕΝ πλοιαρχος;

2ον στο σχολειο μπορω να βγαλω εως 17 και εχω lower Να παω φροντιστιριο για να δωσω παννεληνιες, να μην δωσω πανελληνιες η αν διαβασω μπορω να περασω για πλοιαρχος ασπροπυργο;

Και τελευταιο εχω μυωπια 0.5 η 1.0 υπαρχει περιπτωση να μην μπω η αν φοραω γυαλια δεν υπαρχει προβλημα;
Ευχαριστω



Για τη μυωπια δεν εχεις προβλημα, για να περασεις τωρα στις Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού (ΑΕΝ) πρεπει να δωσεις παννεληνιες.
Οσο για τη ταυτοτητα δεν νομιζω να εχεις κανενα προβλημα.
Για περισσοτερα ριξε μια ματια και εδω /forum/forum_posts.asp?TID=1451
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ερωτηση!

Δημοσίευση από D.Y.K »

Gelo έγραψε:Καλησπερα!
Καταρχας παω 3η λυκειου και 8ελω να ρωτησω για το θεμα με την ιθαγενεια. Δεν εχω ελληνικη ταυτοτητα αλλα βγαινει φετος, το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποιον μηνα. Μεχρι ποτε μπορω για να δηλωσω ΑΕΝ πλοιαρχος;

2ον στο σχολειο μπορω να βγαλω εως 17 και εχω lower Να παω φροντιστιριο για να δωσω παννεληνιες, να μην δωσω πανελληνιες η αν διαβασω μπορω να περασω για πλοιαρχος ασπροπυργο;

Και τελευταιο εχω μυωπια 0.5 η 1.0 υπαρχει περιπτωση να μην μπω η αν φοραω γυαλια δεν υπαρχει προβλημα;
Ευχαριστω



Φίλε μου, πρίν ανοίξεις ένα θέμα φρόντισε να διαβάσεις τα υπόλοιπα που υπάρχουν και μπορούν να επιλύσουν όλες σου τις απορίες.

Εμπορικό Ναυτικό : Γενικές Πληροφορίες

Δικαιολογητικά για προκήρυξη ΑΕΝ

Ιατρικές εξετάσεις στο εμπορικό ναυτικό (Σχετικά με την ερώτησή σου περί μυωπίας) Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες