Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Κλειδωμένο

Ποιο κόμμα θα ψηφίασετε;

Το δημοψήφισμα λήγει την Τρί Ιούλ 17, 2012 11:47 am

Νέα Δημοκρατία
75
23%
ΣΥΡΙΖΑ
112
34%
ΠΑΣΟΚ
12
4%
Ανεξάρτητοι Έλληνες
33
10%
ΚΚΕ
2
1%
Χρυσή Αυγή
84
25%
Δημοκρατική Αριστερά
1
0%
Οικολόγοι
1
0%
ΛΑΟΣ
3
1%
Δημοκρατική Συμμαχία
7
2%
 
Σύνολο ψήφων: 330

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
bodybuilder625
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2011 6:08 pm
Τοποθεσία: Λοκατζής
Επικοινωνία:

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από bodybuilder625 »

elias17 έγραψε: Παιδια συμβουλη μου ειναι να ψηφισουμε χρυση αυγη γιατι εχω διαβασει και ακουσει διαφορα σεναρια περι πολεμου Ελλαδας Τουρκιας και πιστευω οτι μονο η χρυση αυγη θα μας σωσει και ειδικα απο μια τοσο μεγαλη απειλη

Φιλε μου ο κοσμος δεν θα ψηφισει χρυση αυγη για να αποτρεψει εναν πολεμο, για αλλους λογους θα την ψηφισει. Οι τουρκοι δεν θα τολμησουν να κανουν τιποτα αν προχωρησουμε στην οριοθετηση ΑΟΖ και ξεκινησουμε να βγαζουμε ορυκτο πλουτο με τη βοηθεια Ρωσικων ή Ισραηλινών εταιριών που ήδη εχουν προσφερθει να κανουν τις ερευνες... Βλεπε Κυπρο...
ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ
Άβαταρ μέλους
elias17
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2012 9:07 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από elias17 »

Δεν ειπα οτι θα αποτρεψει εναν πολεμο αλλα (κατα την γνωμη μου) θα κανει τα παντα για το στρατο μας και θα μας εξοπλισει καλυτερα
Άβαταρ μέλους
bodybuilder625
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2011 6:08 pm
Τοποθεσία: Λοκατζής
Επικοινωνία:

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από bodybuilder625 »

elias17 έγραψε: Δεν ειπα οτι θα αποτρεψει εναν πολεμο αλλα (κατα την γνωμη μου) θα κανει τα παντα για το στρατο μας και θα μας εξοπλισει καλυτερα
Αυτο ειναι σιγουρο γιατι τωρα εχουμε αναγκη ισχυρες ενοπλες δυναμεις.
ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟ
Μάριος

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από Μάριος »

bodybuilder625 έγραψε:
elias17 έγραψε: Παιδια συμβουλη μου ειναι να ψηφισουμε χρυση αυγη γιατι εχω διαβασει και ακουσει διαφορα σεναρια περι πολεμου Ελλαδας Τουρκιας και πιστευω οτι μονο η χρυση αυγη θα μας σωσει και ειδικα απο μια τοσο μεγαλη απειλη

Φιλε μου ο κοσμος δεν θα ψηφισει χρυση αυγη για να αποτρεψει εναν πολεμο, για αλλους λογους θα την ψηφισει. Οι τουρκοι δεν θα τολμησουν να κανουν τιποτα αν προχωρησουμε στην οριοθετηση ΑΟΖ και ξεκινησουμε να βγαζουμε ορυκτο πλουτο με τη βοηθεια Ρωσικων ή Ισραηλινών εταιριών που ήδη εχουν προσφερθει να κανουν τις ερευνες... Βλεπε Κυπρο...


οχι όχι πες μου τώρα ποιος είναι δίπλα σου και σου υπαγορεύει να γράφεις ε; Ο μίστερ κασιντι; Η αλλιώς το φιλαράκι σου ο ηλίας; Γιατι αυτά δικα σου λόγια δεν είναι με τίποτα.

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από Terminator »

Στα μηνύματα των προηγούμενων Σελίδών βλέπω οτι πολλοί νεοδημοκράτες βρίζουν το ΣΥΡΙΖΑ. Μια τεράστια απάντησει : Ψηφίζεται Σαμαρά ο οποίος έχει Ψηφίσει το μνημόνια. Το μνημόνιο γράφει οτι αν δεν πληρώσουμε τα δάνεια έχουν το δικαίωμα οι γερμανοί να κατασχέσουν το σπίτι στον ελληνα πολίτη ή μήπως θέλεται να πάει το μισθό 160 ευρώ όπως στην βουλγαρία. Πρέπει να ξυπνίσεται και να συνειδητοποιήσεται οτι αυτό το κ*λόχαρτο που λέγεται μνημόνιο είναι αυτό που μέσα σε 2 χρόνια ''πλήγωσε'' σοβαρά την οικονομία της Ελλάδας και άλλων χωρών της ΕΕ αλλά και το οποίο έχει κάνει το λαό να μην Αντέχει πλέον και να αυτοκτονεί γι'αυτό και έχουμε σύνολο 2500 αυτοκτονίες.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Τι θα ψηφίσετε στις επαναληπτικές εκλογές; (2012)

Δημοσίευση από yandr »

elias17 έγραψε:Δεν ειπα οτι θα αποτρεψει εναν πολεμο αλλα (κατα την γνωμη μου) θα κανει τα παντα για το στρατο μας και θα μας εξοπλισει καλυτερα


Με τι θα μας εξοπλίσει; Ποτήρια νερό; Γιατί τα υπόλοιπα χρειάζονται χρήματα και οι αμόρφωτοι κάφροι δύσκολα θα μας τα φέρουν.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες