Λιμενικό η Ειδικός Φρουρός;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Αποστολης

Λιμενικό η Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από Αποστολης »

Γεια σας και απο μενα... Μετα παο ωρες διαβασα ολα τα μυνηματα βεβαια αντι να απαντησω θα θεσω το ερωτημα π μ ενδιαφερει :P Ειμαι μαθητης 2ας λυκειου και θελω να μπω λιμενικο εαν οχι ειδικος φρουρος... Βυσματα και μ***ς δεν εχω... Απο διαβασματα ειμαι αρκετα καλος και πιστευω οτι το λιγοτερο για απολυτηριο λυκειου θα εχω 18,3 - 18,5 ... Εχω προστοπαρων και ενα λουερ και κατι γαλλικα και στο στρατο θητεια θα δηλωσω για ειδικες δυναμεις! ... Τωρα το θεμα ειναι : Θα φαω τα μουτρα μου στο λιμενικο;(ειμαι και κατηγορια τριτεκνων ξεχασα) τι προτεινετε?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Λιμενικό η Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Αποστολης έγραψε:Γεια σας και απο μενα... Μετα παο ωρες διαβασα ολα τα μυνηματα βεβαια αντι να απαντησω θα θεσω το ερωτημα π μ ενδιαφερει :P Ειμαι μαθητης 2ας λυκειου και θελω να μπω λιμενικο εαν οχι ειδικος φρουρος... Βυσματα και μ***ς δεν εχω... Απο διαβασματα ειμαι αρκετα καλος και πιστευω οτι το λιγοτερο για απολυτηριο λυκειου θα εχω 18,3 - 18,5 ... Εχω προστοπαρων και ενα λουερ και κατι γαλλικα και στο στρατο θητεια θα δηλωσω για ειδικες δυναμεις! ... Τωρα το θεμα ειναι : Θα φαω τα μουτρα μου στο λιμενικο;(ειμαι και κατηγορια τριτεκνων ξεχασα) τι προτεινετε;


Αν είσαι τόσο καλός μαθητής μην περιμένεις από μια προκήρυξη ειδικών φρουρών η λιμενικού για να μπεις στα σώματα ασφαλείας! Μπορείς να μπεις από πανελλήνιες στην σχολή αστυφυλάκων η στην σχολή αξιωματικών ελληνικής αστυνομίας

ΣΙΜΕΩΝ
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 890
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Λιμενικό η Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από ΣΙΜΕΩΝ »

Καλημέρα παιδια μπορειτε να μου πειτε αν περάσατε σε λιμενικο και ε. Φ και τι επιλεγετε
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες