Βασανισμοί ζώων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Βασανισμοί ζώων

Δημοσίευση από Rafale »

Η γι αυτο; Αρρωστοι, ψυχοπαθεις, δολοφονοι Εικόνα

δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Βασανισμοί ζώων

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ρε παμε καλα σε αυτη την ζωη; Οποιος το εκανε αυτο ειναι ανωμαλος, εχει σοβαρο προβλημα!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Βασανισμοί ζώων

Δημοσίευση από Rafale »

Su-35 έγραψε:Όταν όμως είναι "οφθαλμός αντί οφθαλμού" για καμία δολοφονία ανθρώπου και όχι ζώου, τότε ξαφνικά όλοι γίνεστε "είμαι κατά της θανατικής ποινής".
αν ειχες σπιτι σου ζωο τοτε μονο θα καταλαβαινες. Το τι δεσιμο μπορει να δημιουργηθει αναμεσα στον ανθρωπο και το σκυλο. Επειτα προσωπικα σε βασανισμους ειτε γινονται σε ανθρωπο ειτε σε ζωο ειμαι υπερ του "οφθαλμος αντι οφθαλμου".
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Βασανισμοί ζώων

Δημοσίευση από Signaller »

Rafale έγραψε:
Su-35 έγραψε:Όταν όμως είναι "οφθαλμός αντί οφθαλμού" για καμία δολοφονία ανθρώπου και όχι ζώου, τότε ξαφνικά όλοι γίνεστε "είμαι κατά της θανατικής ποινής".
αν ειχες σπιτι σου ζωο τοτε μονο θα καταλαβαινες. Το τι δεσιμο μπορει να δημιουργηθει αναμεσα στον ανθρωπο και το σκυλο. Επειτα προσωπικα σε βασανισμους ειτε γινονται σε ανθρωπο ειτε σε ζωο ειμαι υπερ του "οφθαλμος αντι οφθαλμου".
Συμφωνώ ότι υάρχει δέσιμο. Ειδικά με τους σκύλους που κυριολεκτικά είναι σαν άνθρωποι. Να σας πω περιστατικά θα σας φύγει το καφάσι. Πάντως, θάνατος τους υπαίτιους το θεωρώ υπερβολικό. Φυλάκιση ναι, αλλά όχι και θάνατος

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
cristina
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Τρί Μάιος 11, 2010 1:46 pm
Επικοινωνία:

Βασανισμοί ζώων

Δημοσίευση από cristina »

Δεν νομιζω οτι υπαρχει καπου υπερβολη. Αφου οπως λες τα ζωα ειναι σαν ανθρωποι αν σου βασανιζαν εναν δικο σου ανθρωπο τι θα εκανες; Και τι δηλ; Επειδη αυτα ειναι ζωα και δεν μιλανε;
Rafale!!!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης