Αεροπορία ή πεζικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αεροπορία ή πεζικό

Δημοσίευση από Anonymous »

καλησπερα παιδια μου ηρθε το χαρτι μπαινω 11 νοεμβρη στο κεντρο στην Ροδοπολη. Εχω βυσμα που μπορει να με παεο αεροπορια. ειμαο σε διλημα ομως ο πατερας μου ειναι καρκινοπαθεις κ ετσι δικαιουμαι να κανω την θητεια κοντα στο σπιτι μου το θεμα ειναι οτι αν παω αεροπορια η πιο κοντινη μοναδα ειναι θεσ/κη δικαιουμαι την μεταθεση συη θεσσαλονικη Η θα με παν καμμια Χαλκιδα; τελος να ρωτησω ποσα off εχει η αεροπορια κ αν ειναι καλυτερα απο πεζικο(ακομα κ αν υπηρετεις στη πολη σου).. Ευχαριστω εκ τωβ προτερων για το ενδιαφερον

Anonymous

Αεροπορία ή πεζικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Προς το παρον ασε τις αναζητησεις και μεινε με τον πατερα σ που σε χρειαζεται...
Anonymous

Αεροπορία ή πεζικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλη Μαγδα δε σε ξερω ουτε με ξερεις αν εβλεπες φωτο μου πριν ενα χρονο κ δεις κ μια τωρινη θα καταλαβεις απ τη διαφορα το ποσο δυσκολη ειναι για μια οικογενεια μια τετοια κατασταση. Παρολα αυτα δε πρεπει να μοιρολατρουμε κ να κλαιγομαστε παντα ημουν δυνατος κ προσφατα μιας κ η κατασταση της υγειας παει πολυ καλα αρχισα να κανω παλι ονειρα κ σιγα σιγα βρισκω τον πραγματικο μου εαυτο. Θα παρακαλουσα οι απο δω κ περα απαντησεις να σχετιζονται μονο με τις αρχικες μου αποριες. Μαγδα να σαι καλα

Anonymous

Αεροπορία ή πεζικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Αεροπορια anyway...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες