ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

Συγνωμη εαν υπαρχει σεχετικο θεμα αλα δεν ειδα τιποτα. Γιαυ'το ανοιξα νεο θεμα. Τη πραγμα ειναι αυτο; Εχουμε γεμισει αλβανους και δεν ειναι μονο αυτο το παιζουνε και τσαμπουκαδες, επιδει μενω σε χωριο εδω περα εχει πολοι αλβανοι και οχι μονο εδω. Εχει γεμισει ο τοπος και οπως ειπα και πριν το παιζουν και μαγκες προχθες ενας Αλβανος επαιξε εκανε τσαμπουκα σε εναν μεγαλο και οχι μονο αυτο αλα του πηρε και τα τσιγαρα απο το τραπεζι ενω τον εβλεπε ο αλος. Εγω δεν μπορουσα να τον σπασω στο ξυλο γιατι ειμαι μικρος αυτος ηταν μεγαλος. Θελω να πω οτι κατι πρεπει να ΓΙΝΕΙ! Κανονικα πρεπει να σκοτουσουμε Αλβανους!

Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Velerefontis »

Χαλαρωσε και μαθε να ζεις μαζι τους. Δε σου λεω να γινεις κολλητος τους, αλλα μαθε να τους ανεχεσαι. Και εγω δεν τους εχω ιδιαιτερη αδυναμια και απλα αδιαφορω για την παρουσια τους. Δε με ενοχλουν, δεν τους ενοχλω. Αν με ενοχλησουν τοτε ξερω πως θα αντιδρασω
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
ΟΥΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 3:27 pm
Τοποθεσία: ΣΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
Ενδιαφέροντα: ΤΑ ΟΥΚ
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ΟΥΚ »

Οταν βλεπω ομως οτι κανει τον μαγκα στον εναν Ελληνα τη να κανω να μην τα παρω; Βαιβαια ειμαι πιτσιρικας και και δεν με παιρνει να κανω τιποτα αλα θα ερθει η ωρα που θα τους πιασω εναν εναν και θα τους δειξω ποιος ειναι αρχηγος. Και εχω και ενα πλεονεκτημα παω 5 χροινια πολεμικη τεχνη αλα οπως ειπα ειμαι μικρος ακομα. Και λες Να μαθω να τους ανεχομαι αυτο δεν θα το κανω ποτε γιατι δεν γιναιτε! Πντως φιλε χαρας την υπομονη σου που τους ανεχεσαι

Sasuke
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 28, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Sasuke »

Φίλε εδώ και δεκαετίες κλέβουν βιάζουν και σκοτώνουν Ελληνες, θα μπορούσε να είχε συμβεί κάτι πολύ χειρότερο. Πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός με αυτούς γιατί είναι συνήθως πολύ βίαιοι και σκληροί.
ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΕΛΛΑΣ!!
ΤΟΝΙΚ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2010 7:12 am
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από ΤΟΝΙΚ »

Αγαπητε ΟΥΚ να μην τους εχετε στο χωριο σου ειναι πολυ απλο. Στο χωριο μου ειμαστε 1100 κατοικοι και ηρθαν καποτε(1993) 600 αλβανοι και απλα τους διωξαμε με τον τροπο μας, δηλαδη δεν τους δωσαμε δουλεια και φυγαν, αλλα τωρα μαθαμε οτι δεν μπορουμε χωρις αυτους ενω παλια μπορουσαμε.
Βεβαια προτου εκτοξευσεις καποια κατηγορια θα επρεπε να βρεις ποιος εφταιγε. Τωρα στο χωριο μου υπαρχουν μονο τρεις και αυτοι ειναι πολυ ησυχα ατομα που και δουλεια τους δινουμε αλλα και παρεα κανουμε
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από tsiripobina »

Μεσα απο αυτο το θεμα διακρινω το ρατσισμο σε μεγαλο βαθμο. Δηλαδη οι αλβανοι δεν ειναι ανθρωποι; Η αν πουλαγε μαγκια καποιος ελληνας θα ηταν οκ και μας πειραζει οτι ειναι αλβανος; Ελεος παιδια. Χαλαρωστε. Υπαρχουν καλοι και κακοι ανθρωποι, δεν παει ανα καταγωγη.
Άβαταρ μέλους
kampf
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 4:01 pm
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από kampf »

Οι Αλβανοι θα αρχισουν να φευγουνε. Διοτι οχι μονο δν υπαρχει δουλεια αλλα επειδη εχουν ερθει τα πακιστανια και δουλευουν με 10 ευρω 15 ωρες και τους εχουν παρει τα ηνια ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Οι Αλβανοι τριτης γενιας ειναι μακραν οι χειροτεροι, κομπλεξικοι και ρατσιστες. Φυσικα και δεν εχω προβλημα με τους ησυχους αλλα προτιμω 100 πακιστανια παρα 10 Αλβανους.
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από Greek_Army »

kampf έγραψε:Οι Αλβανοι τριτης γενιας ειναι μακραν οι χειροτεροι, κομπλεξικοι και ρατσιστες.


ειδικά αυτά τα πιτσιρίκια που μπαίνουνε σε ηλεκτρικό και μετρό και σε βρίζουνε στην γλώσσα τους είναι για πολύ ξύλο
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΛΒΑΝΟΥΣ

Δημοσίευση από yandr »

Αν και δεν κλείδωσα εγώ το θέμα, η αλήθεια είναι ότι έχει έντονη ρατσιστική χροιά που δεν αρμόζει στο φόρουμ.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες