Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από supermario »

Ρε ***** το και εκθεση ειναι για μενα το πιο τραγικο μαθημα. Πιο δυσκολο και απο τη λογοτεχνια... (ασχετο: Φοβερο το τραγουδι που εχεις βαλει απο κατω σαν το συννεφο φευγω πεταω εχω φιλο τον ιλιο θεο με του αγερα το νεκταρ μεθαω αγκαλιαζω και γη και ουρανο) ... Φαινεται να σε αντιπροσωπευει και απο το ονομα σου... Εικόνα
άλεξ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 11:38 pm
Τοποθεσία: in your head...
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από άλεξ »

Οχι, σαν την λογοτεχνια τιποτα... Εκθεση εχεις και τις ασκησεις και την περιληψη και στο κατω κατω, στο θεμα πρεπει να σαι και να γραφεις σωστα κι ομορφα... Λογοτεχνια διορθωνει ο καθενας οτι γουσταρει, περιμενει να δει δεν ξερω και γω τι και ειναι ΟΛΑ υποκειμενικα. Πφφφφ, μου φευγει το χερι καθε φορα...

supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από supermario »

Δεν ειναι ετσι στη λογοτεχνεια. Διορθωνουν με βαση τις κριτικεσ. Δεν ειναι τοσο υποκειμενικα τα πραγματα. Περισυ εβαλαν ωραιο ποιημα και πηρα 17 λογοτεχνεια ενω εκθεση 13ΕικόναΕικόνα... Ολα τα υπολοιπα μαθηματα ηταν πανω απο 17... Εικόνα

παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από παπακι »

Ναι, ειναι οντως τελειο. Φιλε , μου εχει γινει διακαης ποθος να περασω στην Π. Α. βεβαια αν δεν περασω φετος λογω διαβασματος δεν πειραζει, αλλα αν μου κοψουν τα "φτερα" λογω οποιαδηποτε αλλου απροοπτου (π. Χ. Ανιχνευση μυωπιας περαν του 0.25) θα απογοητευτω αρκετα. Σκοπευω να παω και στην εκκλησια να παρακαλεσω τα θεια. Θελω τοσο πολυ να πεταξω. Και να υπηρετησω την πατριδα ως ιπταμενος.Εικόνα
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από supermario »

Τετοια παληκαρια θελουν οι ελληνικοι αιθερεσ. Οχι δημοσιους υπαλληλουσ... Και εγω ιπταμενος ηθελα στην αρχη αλλα ειχα 1.25 μυωπια οποτε δεν εκανα καν τον κοπο... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
άλεξ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 11:38 pm
Τοποθεσία: in your head...
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από άλεξ »

Εσυ supermario που θες;

παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από παπακι »

Κοιτα καταρχας να ασχοληθεις με κατι που να σου αρεσει και ολες οι επιτυγχιες θα ερθουν. Σε νιωθω, και εγω με το ενα "ματι" οριακα παιζει να μπω και αισθανομαι σκατα Εικόνα . Παντως, μακαρι να περασεις εκει που θες και να προσφερεις τα μεγιστα στο τομεα σου.
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από supermario »

άλεξ έγραψε: Εσυ supermario που θες;

Εγω εδωσα περυσι πανελληνιες και ηθελα αξιωματικων αστυνομιασ. Ειχε ομως 18.5 και εγω μολις 18. Οποτε ξαναδινω. Βεβαια εχω πολυ σοβαρα υποψιν μου τον στρατο γιατι τον στρατο τον αγαπαω και τον θελω. Το γουσταρω σαν δουλεια. Θελω να προσφερω. Αντιθετα, την αστυνομια την εβλεπα δημοσιουπαλληλικα γιατι δεν υπηρχε κατι να με ενθουσιασει ή να με πορωσει. Η μονιμοτητα με ελκυε προς την αστυνομια. Οσο για τις σχολες θελω αξιωματικων ελ. Ας (για τη βολεψη που παρεχει γιατι εχω πληροφοριες οτι οι αξιωματικοι περνανε τελεια), επειτα θελω σνδ-μαχ (την οποια θα την δηλωσω μονο αν κανω λεηζερ γιατι θελει 10/10 οξυτητα), επειτα ευελπιδων και στυα (αυτες οι δυο με τρελαινουν πιο πολυ, γουσταρω απο τη μια τη δραση στη σσε, αλλα παραλληλα λατρευω και τα μαχητικα Αεροσκαφη τα οποια χαζευω με τις ωρες αλλα δεν παυει να ειναι σχολη υπαξιωματικων αυτο που μου αρεσει οποτε θα μπει πιο πρωτη η σσε). Με βαση τα περυσινα μου μορια επιανα ολες τις προαναφερθεισες στρατιωτικες (λογω ειδικης κατηγοριασ) Εκτος ελ. Ασ.

supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από supermario »

Οσο για την οραση να ξερεις οτι δεν δεχονται διορθωμενη μυωπια και οτι σε κοβουν ακομα και αν εχεις 0.5 χωρις δευτερη σκεψη. Το οριο ειναι 0.25. Μαλιστα σου βαζουν ενα υγρο στα ματια το οποιο σε εμποδιζει να βλεπεις κοντα για αρκετες ωρεσ. Εδωσε ενας συμμαθητης μου και μου τα ειπε.
παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους του 2010

Δημοσίευση από παπακι »

Ο συμμαθητης σου ποσο μυωπια ειχε; Και τι υγρο ειναι αυτο; Σε κοβουν αμεσως ή στο ανακοινωνουν μετα απο λιγες μερες?
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης