Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από tsiripobina »

Για να υπαρχει σχεση εξ αποστασεως και ας πουμε να αντεξει χωρις κανεις να κανει κουτσουκελα πρεπει να ειναι καιρο πριν την αποσταση το ζευγαρι μαζι, να εχει μαθει να κουσουρια του, τις συνηθειες του κτλ. Αν οχι θα υπαρχουν τσακωμοι και εκτος απο αυτο ειναι και ρισκο, γιατι μπορει η αποσταση να εχει δημιουργησει στο μυαλο μας κατι ποιο ιδανικο που οταν τυχει να μεινουν κοντα αυτοι οι ανθρωποι να απογοητευτουν. Επισης να αναφερω πως ειμαι ΚΑΤΑ της δεσμευσης επειδη θα μπει στη μεση η αποσταση, με αυτο το τροπο τι; Δενουμε το γαιδαρο μας; Η αν εχει δωσει λογο θα το κρατησει κιολας; Αν το παμε ετσι οποιοι Παντρευοταν που ορκιζονται ενωπιον θεου δε θα απατουσαν ποτε. Σιγα μη κατσω να δεσμευτω και να εχω και αλλα στο κεφαλι μου μετα αν μου τη φερει... Εικόνα
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Εαν του την φερεις εσυ ομως; Εικόνα

ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Ουτε με τον λογο ουτε με τον γαμο δενεις τον γαιδαρο σου και αν θεωρησεις τον αλλον δεδομενο το εχασες το παιχνιδι αλλα αν εχεις βρει τον ανθρωπο σου γιατι να μην πας πιο σοβαρα;
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΜΑΡΙΑ21 έγραψε:Ουτε με τον λογο ουτε με τον γαμο δενεις τον γαιδαρο σου και αν θεωρησεις τον αλλον δεδομενο το εχασες το παιχνιδι αλλα αν εχεις βρει τον ανθρωπο σου γιατι να μην πας πιο σοβαρα;


Εννοειται σε καμια περιπτωση δε δενεις το γαιδαρο σου και συγνωμη αν το πηρες προσωπικα Μιας και νομιζω γραφεις οτι λογω αποστασης δωσατε λογο. Το σχολιο μου απλα πηγαινει στο οτι οι δεσμευσεις πρεπει να πηγαινουν πακετο και με το συμβιωση. Το να υπαρχει αναμεσα στο ζευγαρι η αποσταση που οπως και να το κανουμε ειναι ενα μεγαλο εμποδιο και να δεσμευεται το θεωρω μεγα λαθος. Αν υπαρχει αγαπη δεν εχει σημασια αν θα δεσμευτεις τωρα ή αυριο. Απλα αλλο να διαλυεις μια σχεση και αλλο εναν αρραβωνα, γαμο κτλ στη περιπτωση Που συμβει κατι

ΘΡΥΛΟΣ έγραψε:
Εαν του την φερεις εσυ ομως;Εικόνα


Για εμενα προσωπικα δε θα εκανα κατι, μπαινω ολοκληρη στο φωτια. Αλλα γενικοτερα εννοειται μιλαω και για τα δυο φυλλα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsiripobina την Σάβ Μάιος 29, 2010 3:41 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Ζω σε χωριο και δεν μπορω να συζησω χωρις εστω ενα λογο μονο γιαυτο το εκανα. οχι δεν το παιρνω προσωπικα
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Σχεση εξαποστασεος καταρχας δεν ειναι σχεση, κοροιδια ειναι... Αν δεν εχεις την κοπελια σου διπλα σου οταν την χρειαζεσε, και το αντιστροφο τι σχεση ειναι αυτο;
Δεν ξερω πως το βλεπετε εσεις αλλα εμενα οταν μου ελεγε η δικια μου οτι εχει καποιο προβλημα και σκευτομουν οτι δεν ειμαι εκει διπλα της να την αγκαλιασω, να την κανω να νιοση ασφαλεια δεν ξερω... Ενιοθα πολυ ασχημα και νευριαζα με τον εαυτο μου... Οσο για την εμπιστοσινη, εμπιστοσινη ειναι πολυ δυσκολο να εχεις σε καποιον και οσο εμπιστοσινη και να του εχεις, αν ειναι η αποσταση στην μεση σε κανει να σκευτεσε καποια πραγματα 2 φορες και μονο που μπενης σε αυτη την διαδικασια εχει παψη να υπαρχει εμπιστοσηνη, και μιν πει κανεις οσο εμπιστοσινη και να λεει οτι εχει στο αλλο του μισω δεν εχει σκευτη οτι κατι παιζει.
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Σιγουρα σκεφτεσαι οτι ισως υπαρχει κατι αλλα αν θελει να σου την κανει και κοντα να εισαι θα σου την φερει. οσων αφορα τα συναισθηματα συμφωνω και παλι μαζι σου αλλα αν το απαιτει η δουλεια του θα κανεις υπομονη
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Αν ειστε κοντα και σου την κανει παμε σε αλλη κατιγορια τοτε, εγω απλα λεω οτι ηταν μια καλη εμπιρια και αυτην την κοπελα δεν προκιτε να την ξεχασω ποτε γιατι εκανε πολλα για μενα που ισως να μιν αξιζα τεληκα... Τελος παντος, εγω τουλαχιστον δεν προκοιτε να κανω αλλη τετοια "σχεση"...
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Ειναι δυσκολα το ξερω γιατι το εζησα 3 χρονια αλλα ειναι στρατιωτικος και μου ειχε πει να παρατησει την δουλεια του γιατι του ελειπα εμενα αυτο μου εδειξε πολλα και ακομη και αν δωσαμε λογο και κατι παει στραβα που δεν το θελω θα ειναι ο καλυτερος ανθρωπος που γνωρισα και ηρθε στην ζωη μου. επαιρνε αδεια για 3 μερες και ερχονταν απο χιο στην αρτα καθε μηνα για να με βλεπει εκανε πολλα παρα πολλα για εμενα και δεν μπορουσα να εχω παραπονο και να του ζηταω πιο πολλα.
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Ειναι δυσκολα το ξερω γιατι το εζησα 3 χρονια αλλα ειναι στρατιωτικος και μου ειχε πει να παρατησει την δουλεια του γιατι του ελειπα εμενα αυτο μου εδειξε πολλα και ακομη και αν δωσαμε λογο και κατι παει στραβα που δεν το θελω θα ειναι ο καλυτερος ανθρωπος που γνωρισα και ηρθε στην ζωη μου. Επαιρνε αδεια για 3 μερες και ερχονταν απο χιο στην αρτα καθε μηνα για να με βλεπει εκανε πολλα παρα πολλα για εμενα και δεν μπορουσα να εχω παραπονο και να του ζηταω πιο πολλα.[QUOTE/]
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

ΜΑΡΙΑ μπραβο αφου κρατησατε 3 χρονια τοτε μπορητε και παραπανω!
αλλα ειπαμε δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και δεν εχουν τον ιδιο τροπο σκεψης
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Απλα αν αγαπας κανεις θυσιες ετσι πιστευω
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Οκ!
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Η γνωμη μου παντα δεν το παιζω εξυπνη μην παρεξηγηθω.
Άβαταρ μέλους
_KOURSAROS_
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 982
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2010 2:23 am
Επικοινωνία:

Σχέσεις εξ΄ αποστάσεως

Δημοσίευση από _KOURSAROS_ »

Για 3η φορα, δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι.
Εικόνα
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες