Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Δημοσίευση από Rafale »

Ξεκινησα τον αθλητισμο και ειδικα το βολλευ στο γυμνασιο. Γυρνουσε μια επιτροπη και εψαχνε τις καλυτερες. Ετσι κατεβηκα στο γηπεδο της πολης μου και ξεκινησα την σκληρη προπονηση εν οψη πρωταθληματων. Εντατικη προπονηση και φυσικη κατασταση. Φυσικη κατασταση σε παραλιες στην αμμο και μεσα στο νερο αλματα. Ασχοληθηκα 6 χρονια. Η δουλεια μου ομως με αναγκασε να μου ειναι δυσκολο να συνεχισω τις προπονησεις αν και το επεδιωξα σε αλλη πολη που πηγα Αφου ηδη ειχα παρει μεταγραφη. Νικησαμε την ομαδα που γι αυτο με πηραν και καπακι ανεβηκα πιο πανω σεαλλη πολη εκανα μερικες προπονησεις αλλα δεν μου εξασφαλιζαν τη μετακινηση μου οπως Ειχε συμφωνηθει μεταξυ της δουλειας μου και παραγοντα της ομαδος Καθως υπηρχε φοβος απο τη πλευρα της δουλειας μου τραυματισμου κλπ Και ετσι αποσυρθηκα. Η θεση που επαιζα ηταν επιθετικος (καρφι που λεμε) πρωτιστως αχχαχ Αλλα εβγαινα και απο παντου. Και πασα και αμυνα. Αυτο που με δυσκολεψε λιγο στις αρχες ηταν μεχρι να μαθω να κανω σερβις με Αλμα χαχαχαχ Αλλα ολα πηγαν μετα σουπερ. Το βολλευ η μεγαλη μου αγαπη
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Δημοσίευση από D.Y.K »

Έλα ρε έπαιζες Βόλλευ;
Πανέμορφο άθλημα και πολύ συναρπαστικό!
Στο σερβίς με άλμα ομολογώ ότι και εγώ έχω ένα θεματάκι!Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Δημοσίευση από D.Y.K »

Συγχαρητήρια στον ΠΑΟ που κέρδισε το κύπελλο Ελλάδος φέτος!
Αυτό ήτανε το 6ο στην ιστορία του τριφυλλιού σε αντίθεση με τον ΟΣΦΠ που έχει κερδίσει 10 κούπες συνολικά στην ιστορία του!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Δημοσίευση από Rafale »

D.Y.K έγραψε:Έλα ρε έπαιζες Βόλλευ;
Πανέμορφο άθλημα και πολύ συναρπαστικό!
Στο σερβίς με άλμα ομολογώ ότι και εγώ έχω ένα θεματάκι!Εικόνα
Ναι 6 χρονια. Πολυ προπονηση και προετοιμασια παντως εν οψη πρωταθληματων κλπ. Πορωση η οποια υπαρχει ακομα

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Α1 Βόλεϊ 2009 - 2010

Δημοσίευση από Signaller »

Συγχρητήρια και για την κατάκτηση του κυπέλλου στον ΠΑΟ. Ο τελικός ήταν τέλειος, όπως ακριβώς και ο περσινός.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες