Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Απρ 28, 2024 11:54 am Καλημερα θα εχουμε λετε μια εικονα σημερα αυριο για το ποσοι δεν θα παρουσιαστουν πανω;
Μα όλοι θα πάνε πάνω οποίος δεν θα πάει τον βάζουν να υπογράψει υπεύθυνη δήλωση ότι δεν δέχεται την θέση. Εκτος αν κάποιος υπέγραψε και τελικά δεν θα πάει λίγο δύσκολο. Το θέμα είναι η κοροϊδία αυτή ότι δεν ξέρουμε ποιοι είναι με εμπειρία και ποιοι χωρίς τα εχουν κάνει σαλάτα και οι θέσεις δεν είναι μοιρασμένες όπως έλεγε το ΦΕΚ οποία θέση μένει κενή βάζουν κάποιον από όπου βρουν αφού τον έχουν σε δυο πίνακες μαζί. Τρεχα γύρευε αν κάποιος με εμπειρία τον βάλανε σε θέση χωρίς εμπειρία και δεν το ξέρεις αφού είναι και στους δυο.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γενικά είναι τρεχα γύρευε γιατι δεν ξέρεις τι θέση επιλαχων εισαι, οι περισσότεροι έχουν δηλώσει διαφορετικές περιοχές! Αν εσυ έχεις δηλώσει Αλεξανδρούπολη πχ, συναγωνιζεσαι με άλλους 100 πχ που έχουν δηλώσει την ίδια περιοχή, αι κατσε ψάξε τωρα εναν εναν ποιοι είναι αυτοί και τι μορια έχουν! Σκέψου να το κάνεις αυτό για πολλές περιοχές που μπορεί να έχουν δηλώσει και 1000 ατομα πχ ! Δεν βγάζεις άκρη με τιποτα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

D.Y.K εσυ που είσαι πιο ψαγμένος και έμπειρος με αυτά, τι έχεις να πεις; Και για εμάς τους επιλαχόντες
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 403
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Venom94 »

Γιατί οι περισσότεροι έχουμε πέσει πέντε έξι θέσεις στο πίνακα τον καινούργιο;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βλέπουμε στον πίνακα ποιες θέσεις έχουν πιαστεί από άτομα με εμπειρία και ποιες από χωρίς εμπειρία ; Ούτε ειδικές κατηγορίες βλέπουμε τώρα. Πως γίνεται αυτό; Στο ΦΕΚ οι θέσεις είναι Χ για εμπειρία ψ για χωρίς εμπειρία τι γίνεται ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Απρ 28, 2024 2:50 pm D.Y.K εσυ που είσαι πιο ψαγμένος και έμπειρος με αυτά, τι έχεις να πεις; Και για εμάς τους επιλαχόντες
Είναι στη σχολή δε νομίζω να σου απαντήσει, έχει χαθεί γενικά. Μπέρδεμα η όλη κατάσταση με τους πίνακες.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ποιος ξερει πόσες θέσεις από τις 400 ήταν με εμπειρία και πόσες χωρίς ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εντομεταξυ εγω εχω περασει τις πρακτικες δοκιμασιες και δεν φιγουραρω πουθενα, ουτε στους απορριπτεους ουτε στους επιλαχοντες. Πως γινεται αυτο;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 29, 2024 1:26 pm Ποιος ξερει πόσες θέσεις από τις 400 ήταν με εμπειρία και πόσες χωρίς ;
Ήταν περίπου 226 με εμπειρία και 174 χωρίς εμπειρία. Εχουν δώσει τις περισσότερες χωρίς εμπειρία σε ειδικές κατηγορίες παρά στους με εμπειρία που ήταν περισσότερες θέσεις στην προκήρυξη. Το αποτέλεσμα είναι έχουν αδικηθεί άτομα με εμπειρία από ειδικές κατηγορίες και τα άτομα χωρίς εμπειρία που δεν είναι έδειξες κατηγορίες εφόσον έχουν δώσει τις θέσεις όπως ναναι. Το μεγαλύτερο ποσοστό ειδικών κατηγοριών έπρεπε να το έχουν οι εμπειρία ενώ το έχουν οι χωρίς. Το αποτέλεσμα οι δυο αυτές κατηγορίες έχουν χαρεί πιθανότητες να μπουν.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 29, 2024 2:52 pm Εντομεταξυ εγω εχω περασει τις πρακτικες δοκιμασιες και δεν φιγουραρω πουθενα, ουτε στους απορριπτεους ουτε στους επιλαχοντες. Πως γινεται αυτο;
Εγώ στις υγειονομικές φώναζαν άτομα που δεν έστειλαν τον φάκελο τους ποτέ γιατί δεν ήθελαν να ερθουν τώρα άντε βρες τι έχει συμβεί
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βυσματικη ήταν τελικά αυτή η προκήρυξη κ μπήκαν και καμια 100αρα ξέμπαρκοι
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 29, 2024 4:01 pm Βυσματικη ήταν τελικά αυτή η προκήρυξη κ μπήκαν και καμια 100αρα ξέμπαρκοι
Άμα ησουν χωρίς εμπειρία αδερφέ μου πως να μπεις αφού στις 135 από τις 400 θέσεις που ήταν ειδικές κατηγορίες τα 2/3 δόθηκαν στους χωρίς εμπειρία με λιγότερες θέσεις. Δεν μπορείς να μπεις έτσι με τίποτα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στην ομαδα στο fb παντως γραφουν οτι τους ειπαν στη σχολη πως δεν θα τραβηξουν αλλους απο τους επιλαχοντες απο αυτη τη προκυρηξη στο μελλον και οτι θα βγει αλλη
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 29, 2024 6:52 pm Στην ομαδα στο fb παντως γραφουν οτι τους ειπαν στη σχολη πως δεν θα τραβηξουν αλλους απο τους επιλαχοντες απο αυτη τη προκυρηξη στο μελλον και οτι θα βγει αλλη
Ρωτα να σου απαντήσει αυτός που έλεγε εδώ μέσα ότι θα τους πάρουν σίγουρα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και ο διασώστης το έχει γράψει εδώ παλιότερα νομίζω και υπάρχει και στο νομοσχέδιο. Έχουν εγκριθεί άλλες 125 ΔΕ και άλλες 5 Τε που δεν έχουν βγει σε αυτή τη προκυρηξη αλλά κανείς δε γνωρίζει αν ισχύει και γιατί δεν πάρθηκαν όλες μαζί
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες