Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 3:28 pm
Diasostis31 έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 2:03 pm Ούτε στους ΔΕ έχουν συμπληρωθεί σε νησιά με εντοπιοτητα.
Αυτοί για την δημοτική θα φύγουν σε πάνω από 1 χρόνο που διαρκεί η λίστα των επιλαχόντων.
Όσους σας κάλεσαν κατεβείτε, υπάρχει σχεδιασμός να τραβήξει επιπλέον 125 ΔΕ για Αθήνα κυρίως, και λίγους Θεσσαλονίκη.
Αν τραβήξει θα τραβήξει απ όλες τις κατηγορίες. Δεν γίνετε μόνο από ΔΕ. Απλά θα έχει περισσότερες θέσεις ΔΕ.
Δεν ισχύει αυτό.
Οι οργανικές υπάρχουν αναλυτικά στο νομοσχέδιο, διάβασε το.
Είναι 125 κενές ΔΕ που δεν δόθηκαν στην προκήρυξη τώρα.
Και 5 ΤΕ.
Για παραπάνω πρέπει να γίνει αύξηση οργανικών θέσεων πρώτα.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δηλαδη διασωστη οσοι ειμαστε πολυ πισω στο πινακα εχουμε ελπιδα?
BlackJack
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Φεβ 23, 2024 5:12 pm
Τοποθεσία: Ελλ'αδα
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από BlackJack »

Φίλε Διασωστη, πραγματικα ειναι να απορεί κανεις με το Δημόσιο που έχουμε. Άφησαν ανεκμετάλλευτες πέντε (5) Θέσεις ΤΕ !
Πες 125 ΔΕ παει στο καλό. Αλλα το 70 τόσο δύσκολο ήταν να το κανουν 75;
Μήπως γνωρίζεις γιατι βγηκε έτσι η Προκ; Είναι τσακωμένοι μεταξυ τους αυτοι που βγαζουν τις προκυρήξεις;:roll:
Petr

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Petr »

Γεια σας,
Γνωριζετε εαν την ακτινογραφια την παμε σε cd η την θελουν σε φιλμ?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κανονικά την θέλουν γιατί θέλει και την φωτογραφία σου πάνω. Μια ερώτηση Για οσους πέρασαν πκε τις φωτογραφίες τις θέλουν έγχρωμες η άχρωμες;
petr

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από petr »

Ετσι τους ειπα και εγω αλλα μου εβαλαν την φωτο πανω στην γνωματευση δεν δινουν λεει πλεον φιλμ. Εαν γνωριζει καποιος που να εχει περασει απο τις επιτροπες να μας πει
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος αν κόβουν για τατουάζ στο πόδι; Νομίζω η προκήρυξη λέει σε εμφανή σημεία αλλά άκουσα από γνωστό ότι έκοψαν αυομο για τατουάζ στο πόδι του. Ξερει κανεις ;
roda

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από roda »

Μπορείς να διαβάσεις στην σελίδα 2 ένα παλικάρι που έχει γράψει την εμπειρία του από τις ΠΚΕ.
Ronaldinho

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Ronaldinho »

petr έγραψε: Τρί Απρ 02, 2024 7:27 pm Ετσι τους ειπα και εγω αλλα μου εβαλαν την φωτο πανω στην γνωματευση δεν δινουν λεει πλεον φιλμ. Εαν γνωριζει καποιος που να εχει περασει απο τις επιτροπες να μας πει
Σε cd εισαι οκ
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 02, 2024 10:36 pm Καλησπέρα παιδιά γνωρίζει κάποιος αν κόβουν για τατουάζ στο πόδι; Νομίζω η προκήρυξη λέει σε εμφανή σημεία αλλά άκουσα από γνωστό ότι έκοψαν αυομο για τατουάζ στο πόδι του. Ξερει κανεις ;
Στη δική μου σειρά δεν έκοψαν τα τατουαζ γενικά... Έκοψαν μόνο ένα παλικάρι που είχε στα δάχτυλα τους υπόλοιπους τους πέρασαν και τα πόδια και στήθος γενικά. Αλλά κι αυτό που έκοψαν στα δάχτυλα παράνομο είναι βάση προκήρυξης και του νόμου στον οποίο παραπέμπει πρέπει και η απεικόνιση να είναι ακατάλληλη. Όποτε συμπεραίνω ότι κάνουν ότι θέλουν γενικά. Όπως τους φανεί... Όποτε αν σε κόψουν για τατουάζ πήγαινε σε δικηγόρο.
Petr

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Petr »

Ronaldinho έγραψε: Τετ Απρ 03, 2024 7:40 am
petr έγραψε: Τρί Απρ 02, 2024 7:27 pm Ετσι τους ειπα και εγω αλλα μου εβαλαν την φωτο πανω στην γνωματευση δεν δινουν λεει πλεον φιλμ. Εαν γνωριζει καποιος που να εχει περασει απο τις επιτροπες να μας πει
Σε cd εισαι οκ
Ευχαριστω πολυ
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Γνωρίζει κάποιος από τα παιδιά που έδωσαν αθλήματα να μας πει στο περίπου πόσες κενές θέσεις έμειναν για ΔΕ?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

@Diasostis31 Τους επιπλέον 125 ΔΕ υπάρχει περίπτωση να μην τους πάρουν καθόλου στο μέλλον; Φαντάζομαι έχουν σκοπό να τους πάρουν μέσα στο 2025 αλλά αμα θέλουν να βγάλουν πχ. Προκήρυξη συνοριοφυλάκων ή ειδικών φρουρών υπάρχει πιθανότητα να τους κόψουν απο τη δικαστική για να τους βγουν τα άτομα στις προσλήψεις;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ξερει καποιος ποσες κενες εχουν μεινει για τα 1000 περιπου ατομα που δινουμε για ΔΕ
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στο πρώτο χαρτί των γιατρών που λέει στοιχεία εμείς συμπληρώνουμε μόνο τα στοιχεία που αφορούν εμάς σωστά; Όνομα επώνυμο όνομα πατερα μητέρας αριθμό ταυτότητας ημερομηνία γέννησης και εκδούσα αρχή σωστά;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 35 επισκέπτες