Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Coco2k
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Παρ Σεπ 15, 2023 10:55 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Coco2k »

Καλησπέρα στο φόρουμ! Εγώ ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω απο που και ως που εμείς έχουμε το 1000αρι 4:20 και η Αμερική έχει τα 2,5χιλιομετρα σε 18 :lol: Για μια δουλειά που δεν θα τρέξεις ξαναποτε, γιατί πολύ απλά θα μας φάει η καρέκλα του xray
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όλα μας φταίνε αν πρέπει να κοπιάσουμε. Οποιος το θέλει το παλεύει
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στα ψυχοτεχνικα 2η μερα η επιτροπη δεν μου ειπε κατι εμενα. Τελιωσαμε καλη συνεχεια.!

Υπαρχει περιπτωση να κοπηκα δηλαδη; Δεν θα μου το ελεγαν?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Dikastikos7 έγραψε: Τρί Φεβ 20, 2024 3:37 pm Πέρασες 1000αρι τελειωσε μέσα είσαι
περασα ολα τα αθληματα, απλα δεν μου ειπε η επιτροπη οτι ειμαι επιτυχων οπως διαβαζω οτι λεει σε καποιους.
Dikastikos7

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Dikastikos7 »

Μην αγχω αφού πέρασες τα αθλήματα τελείωσες, μόνο το 1000αρι βασικά που πέρασες είσαι μέσα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ειναι η πρωτη φορα που παιρνω μερος σε τετοια διαδικασια και επειδη διαβαζω οτι καποιοι ενημερωθηκαν αν περασαν γι αυτο αγχωθηκα. Σε ευχαριστω! Να τονισω οτι δεν εγινε κατι ''κακο'' στην διαρκεια της συνεντευξης και εκατσα μεσα περιπου 6-7 λεπτα.!
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Φεβ 20, 2024 3:57 pm Ειναι η πρωτη φορα που παιρνω μερος σε τετοια διαδικασια και επειδη διαβαζω οτι καποιοι ενημερωθηκαν αν περασαν γι αυτο αγχωθηκα. Σε ευχαριστω! Να τονισω οτι δεν εγινε κατι ''κακο'' στην διαρκεια της συνεντευξης και εκατσα μεσα περιπου 6-7 λεπτα.!
φιλε και εγω το ιδιο μη αγχωνεσαι.! Περασες... ! Στο γκρουπ μου ενα παιδι του ειπαν οτι κοπηκε. Αρα ενημερωνουν.!
Giannis24

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Giannis24 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Φεβ 19, 2024 7:19 pm Υγειονομικά --> Πολύ αυστηρός ο Ιατρός, αμείλικτος σε ότι αφορά Τατουάζ που φαίνεται στο μπράτσο, επίσης κόβανε και εύσωμα άτομα.

Αθλήματα --> Οι αστυνομικοί όλοι είχαν άψογη και πολύ υποστηρικτική συμπεριφορά. Τα αθλήματα κάθε ομάδα τα ξεκινάει με τυχαία σειρά αλλά ποτέ δεν έβαλαν 1000ρι και 100ρι μαζί. Το ζέσταμα ήταν 5 λεπτά και τα αθλήματα τα δίναμε καπάκι το ένα πίσω απο το άλλο (λιγο νερό μόνο μετά το 1000ρι) Οι λίγες Γυναίκες στην ημέρα που πήγα εγώ, το 1000ρι δεν το έβγαλαν. Επίσης δεν το έβγαλαν και αρκετοί άντρες. Δεν είδα κάποιον που να κόπηκε στα υπόλοιπα τέσσερα αθλήματα. Μου φάνηκε οτι η αυστηρότητα της επιτροπής εξαντλήθηκε στο 1000ρι, καθώς τα υπόλοιπα αθλήματα είναι και πιό ευκολα όμως ζητήθηκε από λίγα άτομα να ξανακάνουν και 2η προσπάθεια στο άλμα και στην σφαίρα, δεν έτυχε να δω 3η προσπάθεια από κάποιον.

Ψυχοτεχνικά μέρα 1η --> Είχα καιρό στην ζωή μου να αντιμετωπίσω μία τέτοια πρόκληση.4 τεστ (του Υπ. Αμύνης) για γερά νεύρα. Πολύπλοκα σχέδια, αριθμητικοί πίνακες συλλογισμού, τεστ γραμματικού συλλογισμού με λέξεις και τεστ με εικόνες. Όσο και να το περιγράψω μόνο όποιος το έζησε το καταλαβαίνει, ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΠΑΝΤΑ την πίεση του χρόνου, χωρίς χρόνο ίσως να ήταν ένα ευχάριστο Sudoku ή σταυρόλεξο.Bonus ένα 5ο τέστ προσωπικότητας στο τέλος, οπου από εκεί θα δοθεί η βάση για την συνέντευξη την 2η μέρα.

Ψυχοτεχνικά μέρα 2η --> Συνέντευξη. Εδώ δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς τι έγινε στους υπόλοιπους παρά μόνο τη έζησα εγώ. Εμένα μου φάνηκε σαν μια τυπική συνέντευξη με αρκετά έντονο το στοιχείο της Αστυνομίας και όχι αοριστίες του τύπου τι σου αρέσει να κάνεις στον ελεύθερο σου χρόνο. Αυτό που ξέρω με σιγουριά για το αν εν τέλη κάποιος είναι επιτυχών η όχι, είναι το εξής, σε κάποιους στο τέλος της συνέντευξης είπαν Ξεκάθαρα "απο εμάς κρίνεστε Ικανός, γειά σας. " Ενώ σε άλλα παιδιά (πιθανών από διαφορετική επιτροπή ; Διότι η επιτροπή δεν είναι μία αλλά αρκετές σε διάφορες αίθουσες) είπαν το εξής "η συνέντευξη εδώ τελείωσε, γεια σας ". Τώρα εδώ υπάρχει ένα μπέρδεμα και θα πρέπει να βγούν οι τελικοί πίνακες για να ξέρει ο καθένας αν πέρασε η όχι.

Το συμπέρασμα που έβγαλα για αυτές τις ΠΚΕ είναι το εξής, ναι ήταν μια αυστηρή δοκιμασία, μείναμε οι μισοί από όσοι ξεκινήσαμε και ακόμα κάποιοι δεν γνωρίζουν το τελικό αποτέλεσμα. Όπως και να χει θα πρέπει ΚΑΙ στην 1η και στις υπόλοιπες μέρες να είσαι συγκεντρωμένος στον στόχο σου. Αυτά απο εμένα.

Καλησπέρα, πόσο χρόνο διάρκειας είχε το κάθε τεστ; Την πρώτη ημέρα των ψυχοτεχνικων; Σ ευχαριστώ.
Alekospap

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Alekospap »

Καλημερα παιδια και καλη επιτυχια σε ολους!
Πιστευετε θα δοθει υπηρεσιακη ταυτοτητα στη Δικαστικη Αστυνομια?
Dimitrisssss

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Dimitrisssss »

Καλησπέρα σε όλους, καλησπέρα DYK γνωρίζεις από καμία πληροφορία πότε περίπου θα καλέσεις για εκπαίδευση τους επιτυχόντες; Καλά αποτελέσματα σε όλους.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3252
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Alekospap έγραψε: Πέμ Φεβ 22, 2024 12:28 pm Καλημερα παιδια και καλη επιτυχια σε ολους!
Πιστευετε θα δοθει υπηρεσιακη ταυτοτητα στη Δικαστικη Αστυνομια;
Ναι, όλοι όσοι είναι ένστολο πολιτικό προσωπικό έχουν 2 ταυτότητες.

Dimitrisssss έγραψε: Κυρ Φεβ 25, 2024 6:41 pm Καλησπέρα σε όλους, καλησπέρα DYK γνωρίζεις από καμία πληροφορία πότε περίπου θα καλέσεις για εκπαίδευση τους επιτυχόντες; Καλά αποτελέσματα σε όλους.
Τέλη Απριλίου, αρχές Μαΐου.
Tsanspyr

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Tsanspyr »

Καλησπέρα σε όλους πότε να περιμένουμε οριστικους πινακες υπάρχει κάποια πληροφορία?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά καλημέρα τι γίνεται με τις πκε έχει εικόνα κάποιος ;
Dimitrisssss

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Dimitrisssss »

Diasostis31 έγραψε: Κυρ Φεβ 25, 2024 6:46 pm
Alekospap έγραψε: Πέμ Φεβ 22, 2024 12:28 pm Καλημερα παιδια και καλη επιτυχια σε ολους!
Πιστευετε θα δοθει υπηρεσιακη ταυτοτητα στη Δικαστικη Αστυνομια;
Ναι, όλοι όσοι είναι ένστολο πολιτικό προσωπικό έχουν 2 ταυτότητες.

Dimitrisssss έγραψε: Κυρ Φεβ 25, 2024 6:41 pm Καλησπέρα σε όλους, καλησπέρα DYK γνωρίζεις από καμία πληροφορία πότε περίπου θα καλέσεις για εκπαίδευση τους επιτυχόντες; Καλά αποτελέσματα σε όλους.
Τέλη Απριλίου, αρχές Μαΐου.





Σε ευχαριστώ για την πληροφορία Διασώστη.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες