Επιλαχόντες 9Κ/2021

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εδώ δεν μιλάμε να καλέσει επιλαχόντες για αθλήματα αλλά για να καλυφθούν τα κενά που υπάρχουν από την αρχή.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναι περίμενε εσυ να καλεσει τόσα όσα άτομα κ να μη ξανακάνει αθληματα. Σίγουρα θα καλεσει για ΠΚΕ λόγω των κενών
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε συ αγόρι αφού υπάρχουν 250 άτομα που τα έχουν περάσει όλα για ποιο λόγο να καλέσει άλλους…αφού αυτούς που καλεί τους καλεί με βάση που είναι στην βαθμολογία δεν καλεί τυχαία. Για να είναι απ’εξω άτομα τα οποία έχουν παραπάνω μόρια.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 7:28 pm Ναι περίμενε εσυ να καλεσει τόσα όσα άτομα κ να μη ξανακάνει αθληματα. Σίγουρα θα καλεσει για ΠΚΕ λόγω των κενών
Κοιμάσαι όρθιος. Περαστικά σου.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κουνα τα αυτιά σου μωρή πουστρα που θα μου πεις κοιμάμαι όρθιος! Ακατάλληλε
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Ρε αλάνια κρίμα είναι να μαλώνετε χωρίς λόγο ο καθένας λέει την άποψη του όλοι στο ίδιο έργο θεατές είμαστε μπορεί αύριο να είμαστε συνάδελφοι.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε Αλέξανδρε προσέβαλε το άτομο μου ενώ απλά είπα την γνώμη μου. Ο άρρωστος ο ακατάλληλος. Ποιον τον θέλει συνάδελφο έναν τέτοιο
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 11:18 pm Φίλε Αλέξανδρε προσέβαλε το άτομο μου ενώ απλά είπα την γνώμη μου. Ο άρρωστος ο ακατάλληλος. Ποιον τον θέλει συνάδελφο έναν τέτοιο
Πολλοί άνθρωποι δυστυχώς δεν δέχονται και διαφορετικές απόψεις. Ελπίζω σύντομα να έχουμε νεότερα από ότι ακούγεται τέλος του μήνα ίσως μπουν σχολή οι δικαστικοί αστυνομικοί οπότε λογικά θα έχουμε περισσότερα κενά στην προκήρυξη μας.
John0608
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Απρ 11, 2024 11:24 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από John0608 »

Καλησπερα παιδια. Ειμαι κ εγω επιλαχων που τα εχω περασει ολα. Γνωριζω 3 σιγουρα πραγματα που ειπωθηκαν επισημα.1ον το 10% δεν πηγε εξαρχης δηλ δεν πηγαν 40 ατομα εξαρχης.2ον απο γνωστο στην σχολη υεφκ οταν μπηκαν μ ειπε οτι δεν, παρουσιαστηκαν 10 ατομα κ εκει. Και,3ον... Το ασεπ ανεφερε οτι θα παρθει επεκταση της 9κ αλλα αυτο θα γινει μολις τελειωσει τελειως ο διαγωνισμος. Αν καποιος ξερει κατι αλλο ας το πει. Καλη επιτυχια σε ολους.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κυριοι από την εμπειρία της 6κ έχουμε τα εξής. Καλεσαν και άλλους επιλαχοντες τη στιγμη που υπαρχουν 150 ατομα για 73 κενα. Αρα αν τυχον υπάρχει αναντιστοιχια μεταξυ των επιλεχθεντων θέσεων από τους τωρινούς επιλαχοντες και των κενών που υπαρχουν τοτε πιθανως να καλέσουν κ αλλους επιλαχοντες και να χρειαστεί να περιμένετε ώστε να μπείτε όλοι μαζί. Απλα πραγματα... Και σεβασμός στις απόψεις που εκφράζονται στο συγκεκριμένο νήμα...
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα σας! Καλη εβδομάδα είχαμε κανένα νέο;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά καλησπέρα έχω κάνει την ίδια ερώτηση κ σε άλλο νήμα για να ξέρω. Δίνατε στην ευελπίδων; Εκεί ο εσωτερικός διάδρομος είναι 400μ; Ή ο εξωτερικός είναι 400μετρα; Και Γιαυτο τρέχουμε στον 1 για καλύτερα; Έχω την εντύπωση πως είναι ο εξωτερικός 400 εκεί. Είμαι υποψήφιος στην δημοτική κ μπορεί να δίνουμε εκεί Γιαυτο ρωταω
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλημέρα σήμερα στις 12 η ομοσπονδία των σωφρονιστικών έχει συνεδρίαση. Ένα από τα θέματα που θα συζητήσουν είναι η ενημέρωση για τις προσλήψεις των επιλαχόντων της 6κ και 9κ. Ελπίζω μετά το πέρας της συνεδρίασης να μάθουμε κανένα νεότερο και το τι έχει ειπωθεί για το συγκεκριμένο θέμα.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ale3andros12 έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 10:26 am Καλημέρα σήμερα στις 12 η ομοσπονδία των σωφρονιστικών έχει συνεδρίαση. Ένα από τα θέματα που θα συζητήσουν είναι η ενημέρωση για τις προσλήψεις των επιλαχόντων της 6κ και 9κ. Ελπίζω μετά το πέρας της συνεδρίασης να μάθουμε κανένα νεότερο και το τι έχει ειπωθεί για το συγκεκριμένο θέμα.
Παρακαλούμε για ενημέρωση επί του θεματος
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κανένα νέο από το μίτινγκ ; Δεν;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες