Επιλαχόντες 9Κ/2021

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Chris0000

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chris0000 »

Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς αν οι επιλαχόντες είναι με εμπειρία η χωρίς. Βασικα και αν ξέρει κανείς στο περίπου που είναι σαν επιλαχόν και πως το έβγαλε.

ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλησπέρα φίλε μου λογικά οι κενές θέσεις θα είναι από όλες τις κατηγορίες και με προϋπηρεσία και χωρίς προϋπηρεσία. Για να σε βοηθήσω εγώ γιατί δεν χω προϋπηρεσία πήγα στον πινακα χωρίς προϋπηρεσία και αφαιρουσα τα άτομα που ήταν πάνω από εμενα που έχουν διοριστεί ως αποτέλεσμα ξέρω πάνω από εμενα πόσα άτομα υπάρχουν πού δεν διορίστηκαν και σε τι θέση είμαι στον πίνακα χωρίς προϋπηρεσία.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κανένα νέο μάθαμε ; Καμία ανακοίνωση θα βγει ρε παιδιά; Ένας χριστιανός δεν ξέρει τιποτα δηλαδή ;
Chris0000

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chris0000 »

Καλημέρα! Φίλε μου το έκανα και εγώ αυτο αλλά έχω 23 άτομα πάνω από μένα που δεν έχουν διοριστεί και 47 πάνω από μένα που διορίστηκαν. Άρα είμαι στην 24 θέση με εμπειρία σε επιλαχόντες; Η' κανω κάτι λάθος?
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχεις περάσει ΠΚΕ η περιμένεις με τις θέσεις που εκκρεμούν;
Chris0000

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chris0000 »

Ναι όλα κανονικά!
Chris0000

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chris0000 »

Ένας συνδικαλιστής ειχε πει ότι θα γίνει επέκταση της 9κ και της 6κ... Αλλά εδώ δεν έχουν πάρει ακόμα επιλαχόντες...
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Chris0000 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 11:29 am Καλημέρα! Φίλε μου το έκανα και εγώ αυτο αλλά έχω 23 άτομα πάνω από μένα που δεν έχουν διοριστεί και 47 πάνω από μένα που διορίστηκαν. Άρα είμαι στην 24 θέση με εμπειρία σε επιλαχόντες; Η' κανω κάτι λάθος;
Ακριβώς φίλε σε ενδιαφέρουν τα άτομα πάνω από εσένα που δεν διορίστηκαν.
Chris0000

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chris0000 »

Ευχαριστώ! Μακάρι να πάρουν πάνω από 50 άτομα γιατι είμαστε 250 άτομα περίπου που τα έχουμε περάσει όλα και περιμένουμε τόσο καιρό... Κάποιος φίλος είπε στην αρχή είπε ότι από την αρχή ήταν - 40 άτομα άμα πήγαν δικαστική κάποιοι γιατί η μοριοδότηση ήταν ακριβώς η ίδια τότε μας συμφέρει γιατί θα πάρει παραπάνω κόσμο είχε και άλλες προκηρύξεις. Επισης έμαθα από έναν που είναι Αθήνα ότι πριν το Πάσχα η στο Πάσχα θα καλέσει τώρα αυτό με μια επιφύλαξη...
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Μέχρι αρχές Οκτωβρίου είχε στείλει το υπουργείο στον ασεπ 40 κενα για την 9κ λογικά έως τώρα έχουν και άλλα κενα σίγουρα κάποιοι εξωτερικοί της 9κ θα πάνε στην δικαστική. Μακάρι να βγουν όσο νωρίτερα γίνεται για να τελειώνουμε
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

ale3andros12 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 12:24 pm
Chris0000 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 11:29 am Καλημέρα! Φίλε μου το έκανα και εγώ αυτο αλλά έχω 23 άτομα πάνω από μένα που δεν έχουν διοριστεί και 47 πάνω από μένα που διορίστηκαν. Άρα είμαι στην 24 θέση με εμπειρία σε επιλαχόντες; Η' κανω κάτι λάθος;
Ακριβώς φίλε σε ενδιαφέρουν τα άτομα πάνω από εσένα που δεν διορίστηκαν.
Καλησπέρα, σας ενδιαφέρουν τα άτομα πάνω από εσένα να δεις και σε τι θέση είναι, και επίσης αν η θέση που έχει μείνει κενή είναι με εμπειρία ή χωρίς γιατί θα καλυφθούν λογικά από αντίστοιχα άτομα.
Επίσης προσοχή να συγκρίνεις την θέση σου με τους πίνακες που περιλαμβάνουν και όσους πήραν αναβολή, γιατί μπορεί κάποιος από αυτούς που θα καλέσει να μπει πάνω από σένα σε σειρά.
Νομίζω σωστά κάνει και καλεί και ας έχει ήδη καβατζα 250 άτομα, κάποιος μπορεί από αναβολή να έχει πιο πολλά μόρια από τους 250, γιατί να χάσει την θέση; Επίσης να πάτε να δώσετε έχετε δεν έχετε καλή θέση, γιατί θα περάσουν αλλα όχι όλοι, άλλοι δεν θα εμφανίσουν καν, και κάποιοι μπορεί να έχουν δηλώσει μόνο 2-3περιοχες πού να μην έχουν κενό οργανικής θεσης και να προσπεράσει. Ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να μπεις.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

ale3andros12 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 12:57 pm Μέχρι αρχές Οκτωβρίου είχε στείλει το υπουργείο στον ασεπ 40 κενα για την 9κ λογικά έως τώρα έχουν και άλλα κενα σίγουρα κάποιοι εξωτερικοί της 9κ θα πάνε στην δικαστική. Μακάρι να βγουν όσο νωρίτερα γίνεται για να τελειώνουμε
Εξωτερικοί της 9Κ δεν μπορούν να πάνε δικαστική, γιατί την περίοδο δηλώσεων για δικαστική είχαμε ήδη διοριστεί.

Αν κάτι κατάλαβα απ' όλα όσα περάσαμε εμεις είναι ότι χρειάζεται υπομονή. Υπομονή ως που να μπείτε, υπομονή και μετά αφού μπείτε.(Το γιατί θα το καταλάβετε όταν έρθει η ώρα).

Ελπίζω με τις τρέχουσες εξελίξεις στν Κορυδαλλό να πειστούν και να συντομευουν.
Σε κάθε περίπτωση καλή σας επιτυχία
Foivos777

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Foivos777 »

apiliotis έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 1:06 pm
ale3andros12 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 12:57 pm Μέχρι αρχές Οκτωβρίου είχε στείλει το υπουργείο στον ασεπ 40 κενα για την 9κ λογικά έως τώρα έχουν και άλλα κενα σίγουρα κάποιοι εξωτερικοί της 9κ θα πάνε στην δικαστική. Μακάρι να βγουν όσο νωρίτερα γίνεται για να τελειώνουμε
Εξωτερικοί της 9Κ δεν μπορούν να πάνε δικαστική, γιατί την περίοδο δηλώσεων για δικαστική είχαμε ήδη διοριστεί.

Αν κάτι κατάλαβα απ' όλα όσα περάσαμε εμεις είναι ότι χρειάζεται υπομονή. Υπομονή ως που να μπείτε, υπομονή και μετά αφού μπείτε.(Το γιατί θα το καταλάβετε όταν έρθει η ώρα).

Ελπίζω με τις τρέχουσες εξελίξεις στν Κορυδαλλό να πειστούν και να συντομευουν.
Σε κάθε περίπτωση καλή σας επιτυχία
Οι εξωτερικοί φρουροί της 9κ δεν είχαν διοριστεί την περίοδο αιτήσεων της Δικαστικής. Διοριετηκαν 10 μέρες μετά.
Άμα δε ξέρετε μη λέτε ότι να ναι!
Foivos7777

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Foivos7777 »

Foivos777 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 1:48 pm
apiliotis έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 1:06 pm
ale3andros12 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 12:57 pm Μέχρι αρχές Οκτωβρίου είχε στείλει το υπουργείο στον ασεπ 40 κενα για την 9κ λογικά έως τώρα έχουν και άλλα κενα σίγουρα κάποιοι εξωτερικοί της 9κ θα πάνε στην δικαστική. Μακάρι να βγουν όσο νωρίτερα γίνεται για να τελειώνουμε
Εξωτερικοί της 9Κ δεν μπορούν να πάνε δικαστική, γιατί την περίοδο δηλώσεων για δικαστική είχαμε ήδη διοριστεί.

Αν κάτι κατάλαβα απ' όλα όσα περάσαμε εμεις είναι ότι χρειάζεται υπομονή. Υπομονή ως που να μπείτε, υπομονή και μετά αφού μπείτε.(Το γιατί θα το καταλάβετε όταν έρθει η ώρα).

Ελπίζω με τις τρέχουσες εξελίξεις στν Κορυδαλλό να πειστούν και να συντομευουν.
Σε κάθε περίπτωση καλή σας επιτυχία
Οι εξωτερικοί φρουροί της 9κ δεν είχαν διοριστεί την περίοδο αιτήσεων της Δικαστικής. Διοριετηκαν 10 μέρες μετά.
Άμα δε ξέρετε μη λέτε ότι να ναι!
ΦΕΚ διορισμού στους υεφκκ 9κ βγήκε 30/10/23 και οι αιτήσεις της δικαστικής ήταν μέχρι 20/10/23.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ας κρατήσουμε αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω ότι έμαθε ίσως πριν το Πάσχα η μετά βγει ανακοίνωση!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 58 επισκέπτες