Επιλαχόντες 9Κ/2021

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τώρα θα είναι κοντά στα 80 κενά και βάλε κ τις θέσεις που εκκρεμούν που δεν έχουν καλυφθεί καν. Κοντά 100 πες. Γυρω στα 400 άτομα θα τα καλεσει και γυναίκες σίγουρα
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 7:31 pm Τώρα θα είναι κοντά στα 80 κενά και βάλε κ τις θέσεις που εκκρεμούν που δεν έχουν καλυφθεί καν. Κοντά 100 πες. Γυρω στα 400 άτομα θα τα καλεσει και γυναίκες σίγουρα

Για τα 80 άτομα που λες φίλε μου είναι από κάποια πληροφορία που έχεις η είναι καθαρά προσωπική άποψη;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 7:31 pm Τώρα θα είναι κοντά στα 80 κενά και βάλε κ τις θέσεις που εκκρεμούν που δεν έχουν καλυφθεί καν. Κοντά 100 πες. Γυρω στα 400 άτομα θα τα καλεσει και γυναίκες σίγουρα
Φίλε μου δεν ξέρω αμα κάνω λάθος αλλά έχουν πάει όλοι για αθλήματα δεν νομίζω ότι υπάρχουν άλλοι να δώσουν. Εκτός από τα άτομα που πήραν αναβολή…Δεν το λέω με σιγουριά αλλά θυμάμαι γίναν 4000 και κάτι αιτήσεις…Σχεδόν κόπηκαν για διάφορους λόγους και οι περισσότεροι στα αθλήματα και πέρασαν μόνο 650 μπορεί και λίγοι παραπάνω τα πέρασαν όλα…Τώρα αυτό το λεω από αυτά που λέγαμε όταν δίναμε ψυχοτεχνικές γιατί εγώ ήμουν στο τελευταίο γκρουπ. Και εννοείτε το λεω με κάθε επιφύλαξη. Απλά αυτό θυμαμαι γιατί έχουν περάσει χρόνια.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά εμένα η γυναίκα μου δεν έχει καλεστεί και είχε αναβολή λόγω εγκυμοσύνης. Μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται; Απλά περιμένουμε και θα την καλέσουν με άλλες; Ξέρετε τι γίνεται;
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 11:26 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 7:31 pm Τώρα θα είναι κοντά στα 80 κενά και βάλε κ τις θέσεις που εκκρεμούν που δεν έχουν καλυφθεί καν. Κοντά 100 πες. Γυρω στα 400 άτομα θα τα καλεσει και γυναίκες σίγουρα
Φίλε μου δεν ξέρω αμα κάνω λάθος αλλά έχουν πάει όλοι για αθλήματα δεν νομίζω ότι υπάρχουν άλλοι να δώσουν. Εκτός από τα άτομα που πήραν αναβολή…Δεν το λέω με σιγουριά αλλά θυμάμαι γίναν 4000 και κάτι αιτήσεις…Σχεδόν κόπηκαν για διάφορους λόγους και οι περισσότεροι στα αθλήματα και πέρασαν μόνο 650 μπορεί και λίγοι παραπάνω τα πέρασαν όλα…Τώρα αυτό το λεω από αυτά που λέγαμε όταν δίναμε ψυχοτεχνικές γιατί εγώ ήμουν στο τελευταίο γκρουπ. Και εννοείτε το λεω με κάθε επιφύλαξη. Απλά αυτό θυμαμαι γιατί έχουν περάσει χρόνια.
Καλημέρα φίλε μου μόλις μπήκα στο σάιτ του υπουργείου και βρήκα την ανακοίνωση που είχαν κάνει για τα αθλήματα είχανε καλέσει 2020 άτομα ακριβώς.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 1:33 am Παιδιά εμένα η γυναίκα μου δεν έχει καλεστεί και είχε αναβολή λόγω εγκυμοσύνης. Μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται; Απλά περιμένουμε και θα την καλέσουν με άλλες; Ξέρετε τι γίνεται;
Καλημέρα ναι απλά περιμένετε για κάποια ανακοίνωση ώστε να δώσετε αθλήματα.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να ρωτήσω κάτι; Τι σχέση έχει η νέα προκήρυξη υεφκκ που είπε ο Χρυς ότι θα βγει με τα κενά της 9κ κ τις θέσεις που δεν έχουν καλυφθεί καν; Το ένα δεν αναιρεί το άλλο γιατί διαβάζω κάτι κουλά στα νήματα
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καμιά σχέση άλλες θέσεις η μία προκήρυξη άλλες η άλλη
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 4:24 pm Να ρωτήσω κάτι; Τι σχέση έχει η νέα προκήρυξη υεφκκ που είπε ο Χρυς ότι θα βγει με τα κενά της 9κ κ τις θέσεις που δεν έχουν καλυφθεί καν; Το ένα δεν αναιρεί το άλλο γιατί διαβάζω κάτι κουλά στα νήματα
Καλησπέρα φίλε! Ποια νέα προκήρυξη;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και καλά ακούγεται ότι θα πάρει νέα άτομα για υεφκκ. Και λεω μη φαμε ακυρο εμείς. Αλλά είπε κ ο φίλος πιο πάνω άλλο το ένα άλλο το άλλο
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα φίλοι! Εχει μιλήσει κανείς με τον ΑΣΕΠ Ή το υπουργείο μπας και βγάλουμε καμία άκρη γιατί έτσι δεν μας βλέπω καλά…Εγώ πήρα στον ΑΣΕΠ πέτυχα ένα μλκ λες και τον ξύπνησα έκανε ήταν ενας μπάρμπας. Δεν βγάλαμε άκρη. Οποίος μπορεί και θέλει ας πάρει ένα τηλέφωνο ή στα σωμάτια τον συνδικαλιστών μπας και βοηθήσουν και αυτοί.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι εννοείς δεν έβγαλες άκρη και τι είπατε στο τηλ; Εγώ είχα πάρει πριν καμία 10αρια μέρες και μου είπε να περιμένουμε και ότι κάποια στιγμή θα βγει σίγουρα ανακοίνωση
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναι κάποια στιγμή θα βγάλουν. Όπως και στην 6κ που δν εχουν βγαλει πρόγραμμα για ψυχοτεχνικα ενώ έπρεπε να έχουν βγει μέχρι τν προηγουμενη πεμπτη-παρασκευη... Βαριούνται που ζουν.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ότι δεν ήξερε και δεν βλέπει κάτι για την 9κ και μετά μου έλεγε να μιλήσω με το υπουργείο να ρωτήσω. Οτι να ναι. Ρε συ φίλε ποια 6κ που έχει καλέσει 15φορες επιλαχόντες…Εδώ δεν έχει καλέσει καθόλου από την αρχή. Καμια σχέση λέγαμε να μην γίνουμε σαν την 6κ και μου φαίνεται στο θέμα με τους επιλαχόντες είναι χειρότερα.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες 9Κ/2021

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλησπέρα εμένα με ενοχλεί πιο πολύ ότι τους παίρνεις τηλέφωνο και η δεν απαντάνε καθόλου η σου λένε δεν γνωρίζω για την προκήρυξη σου δηλαδή ελεος τόσο κακό είναι να πουν ότι κάτι είναι δρομολογημένο να γίνει τότε;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Venom94 και 30 επισκέπτες