Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα παιδιά. Σας έχω άσχημα νέα. Δεν πρόκειται να βγει κάτι φέτος. Η πολιτική ηγεσία έχει δώσει τον τόνο απλά μεταφέρονται μισές αλήθειες από κάποιους.
Tomearx

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tomearx »

Και εκεί που δεν έχει λίστα όπως στης περισσότερες περιοχές τι θα κάνει θα τις αφήσει χωρίς κόσμο Ε; Απορώ τόσο καιρό κάθομαι και διαβαζω αυτά που γράφεις κοροϊδεύεις τον κόσμο που αγωνιούν έστω για να μπουν και εποχικοί γιατί το κάνεις αυτό έχεις κάποιο όφελος;
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Μην δίνετε βάση σε οποιαδήποτε χαζομάρα που γράφει ο κάθε άσχετος εδώ μέσα. Υπομονή η μέρες περνάνε και θα μάθουμε τι θα γίνει φέτος. Εκεί να δούμε τι θα γράφουν μερικοί εδώ μέσα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δε μπορώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν όσοι δημιουργούν ψεύτικες ελπίδες στα παιδιά λέγοντας ότι θα βγει προκήρυξη φέτος. Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Σταματήστε να παίζετε με την ψυχολογία μας.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 1:22 am Δε μπορώ να καταλάβω σε τι αποσκοπούν όσοι δημιουργούν ψεύτικες ελπίδες στα παιδιά λέγοντας ότι θα βγει προκήρυξη φέτος. Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω. Σταματήστε να παίζετε με την ψυχολογία μας.
Εσύ ρε μεγάλε γιατί μπαίνεις μέσα και χαλάς την ψυχολογία μας χωρίς να γνωρίζεις τίποτα επί του θέματος; Μόλις δει ο Τουρνάς πόσα θα είναι τα κενά που θα είναι τουλάχιστον 500+ πιστεύεις δεν θα πάει σε νέο διαγωνισμό; Για πες μας πως το σκέφτεσαι;
EricHalland

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Αλήθεια αυτός ο επισκέπτης φαίνεται μεγάλο τρολακι.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Myk έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 9:38 am

Εσύ ρε μεγάλε γιατί μπαίνεις μέσα και χαλάς την ψυχολογία μας χωρίς να γνωρίζεις τίποτα επί του θέματος; Μόλις δει ο Τουρνάς πόσα θα είναι τα κενά που θα είναι τουλάχιστον 500+ πιστεύεις δεν θα πάει σε νέο διαγωνισμό; Για πες μας πως το σκέφτεσαι;
Χαλάει και η δική μου ψυχολογία, επειδή γνωρίζω 5 πράγματα. Για φέτος θα πάει με ότι έχει, δεν θα πάρει κόσμο. Από του χρόνου.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 11:32 am
Myk έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 9:38 am

Εσύ ρε μεγάλε γιατί μπαίνεις μέσα και χαλάς την ψυχολογία μας χωρίς να γνωρίζεις τίποτα επί του θέματος; Μόλις δει ο Τουρνάς πόσα θα είναι τα κενά που θα είναι τουλάχιστον 500+ πιστεύεις δεν θα πάει σε νέο διαγωνισμό; Για πες μας πως το σκέφτεσαι;
Χαλάει και η δική μου ψυχολογία, επειδή γνωρίζω 5 πράγματα. Για φέτος θα πάει με ότι έχει, δεν θα πάρει κόσμο. Από του χρόνου.

Δεν ξέρω φίλε μου αν αυτός που στα λέει τα γνωρίζει καλά. Αν μπορείς πες μας ποια είναι η πηγή σου. Μόνο μην μας πεις κανένα σωματείο της πλάκας.
Tomearx

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tomearx »

Επισκέπτη σε εσένα αναφέρομαι αποκλειστικά ο διαχειριστής δεν βλέπει αυτά κάνει κάνε του ένα αποκλεισμό να τελειώνουμε με τον εξυπνακια
Arna

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Arna »

Γιωτακο επισκέπτη τι πρόβλημα εισαι ρε τελικά ούτε για όβα δεν κάνεις
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σταματήστε να ζητάτε πηγές ρε χαζόχαζοι. Αρκεστείτε στην εγκυρότητα της πληροφορίας που θα επιβεβαιωθεί σύντομα όσο και αν μας ενοχλεί όλους μας.
Ο άλλος ο μειωμένης αντίληψης ζητάει λογοκρισία από την διαχείριση επειδή γράφω την άποψη μου και χαλάει το παραμύθι του που δεν έχει δράκο.
Πραγματικά με τέτοια "φρούτα" δεν επιθυμώ συνεργασία αύριο μεθαύριο στο πεδίο...
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Θέλω να δω τι θα κάνει όταν βγεί η προκήρυξη. Λογικά θα εξαφανιστεί και θα γράφει με όνομα 🤣🤣🤣
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από mikeangel »

Tomearx έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 12:16 am Και εκεί που δεν έχει λίστα όπως στης περισσότερες περιοχές τι θα κάνει θα τις αφήσει χωρίς κόσμο Ε; Απορώ τόσο καιρό κάθομαι και διαβαζω αυτά που γράφεις κοροϊδεύεις τον κόσμο που αγωνιούν έστω για να μπουν και εποχικοί γιατί το κάνεις αυτό έχεις κάποιο όφελος;
Την πανελλαδική πρόσκληση την ξέρεις; Έχει ξαναγίνει.
Gluttonous

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Gluttonous »

Δε θα μαζέψει τον κόσμο που προσδοκά η προκήρυξη είναι αναπόφευκτη όλοι το λένε.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 3:01 pm Σταματήστε να ζητάτε πηγές ρε χαζόχαζοι. Αρκεστείτε στην εγκυρότητα της πληροφορίας που θα επιβεβαιωθεί σύντομα όσο και αν μας ενοχλεί όλους μας.
Ο άλλος ο μειωμένης αντίληψης ζητάει λογοκρισία από την διαχείριση επειδή γράφω την άποψη μου και χαλάει το παραμύθι του που δεν έχει δράκο.
Πραγματικά με τέτοια "φρούτα" δεν επιθυμώ συνεργασία αύριο μεθαύριο στο πεδίο...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 31 επισκέπτες