Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Stayrosss
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Απρ 11, 2024 7:32 am
Τοποθεσία: Σπαρτη
Ενδιαφέροντα: Προκυρηξη πυροσβεστικης
Επάγγελμα: Κανένα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Stayrosss »

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση γιατί είναι λίγο μπερδεμένα αυτά που γράφετε προλυρηκη για οδηγούς που έβγαλε; Μηπωςεννοειεται ότι θα καλέσουν από τις λίστες;
Kasbou

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Kasbou »

Κρίμα για όλους εμάς εθελοντές ειδικά του Π. Σ. Που περιμένουμε πως και πως κάθε χρόνο βα ανοίξει θέσεις εποχικών και βλέπουμε άτομα με 0 μόρια αλήθεια αυτό δε μπορώ να το χωνέψω. Βγήκαν ήδη τα ονόματα των επιλαχόντων. Μέσα σε αυτά βλέπουμε ότι σε κάποιες περιοχές δεν υπάρχουν οδηγοί. Λογικά με πανελλαδική πρόσκληση θα καλυφθούν όπως και να έχει δεν βλέπω φως για φέτος παιδιά
Haja

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haja »

Καμία παραπάνω ώρα από όλους τους εθελοντές πυροσβέστες να καταλάβουν την κοροϊδία τους
huiop

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από huiop »

Με καλεσαν μαγκεςςςς με καλεσαααααν
Stayrosss
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Απρ 11, 2024 7:32 am
Τοποθεσία: Σπαρτη
Ενδιαφέροντα: Προκυρηξη πυροσβεστικης
Επάγγελμα: Κανένα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Stayrosss »

Τα ονόματα που τα είδες φίλε μου
Haja

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haja »

Επειδή κάποιος πέρασε τυχαία κάποτε και έκανε αίτηση το 2020 και θα τον πάρουν με 0 μόρια... Στα όρια του αστείου... Μην τους πετάξουν απ' έξω. Τουλάχιστον άδικο για όσους περίμεναν νέα προκήρυξη...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κάτι μου λέει πως και του χρόνου μπουκάλα θα μείνουμε. Το κράτος θα ξοδέψει τόσα λεφτά σε στολές κράνη κτλ για να βγάλει του χρόνου άλλη προκήρυξη ;
Άβαταρ μέλους
djtzou
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τετ Σεπ 14, 2011 7:20 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από djtzou »

Εχουμε τα νευρα μας εχουμε και σενα ρε επισκεπτη. Να σου πω το χαρηκες που δεν βγηκες?
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Ρε μάγκες χαλαρώστε. Νομίζουν ότι αν πάνε φέτος για 5 μήνες με 0 έως 2000 μόρια ως εποχικοί του χρόνου τι θα κάνουν; Θα βγει η νέα προκήρυξη θα καλυφθούν 1500 θέσεις από παλιούς εποχικούς που θα έχουν τουλάχιστον 10000 μόρια και κάπως έτσι θα μείνουν εκτός. Απλά πράγματα. Εγώ προσωπικά έχω 9000 μόρια και με αυτά που βλέπω απλά ξενερώνω. Και ντροπή σε μερικούς που θέλουν να πέσουν τα ηλικιακά όρια και να μείνουν εκτός παλιοί εποχικοί. Κάτι που δε θα γίνει, να μην χαίρονται αλλά να ντρέπονται μόνο που το σκέφτηκαν. Καλή αντιπυρική σε όλους τους μάγκες εποχικούς και καλό αγώνα!
Tsolias

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tsolias »

Φτιάχτηκαν όσοι έκαναν το 2020 αίτηση με 0 μόρια κι όλας ακόμα και στην κατηγορία α. Μου έρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο.

Τι να κάνουμε παιδιά. Ας κάναμε και εμείς αίτηση το 2020. Δεν μας φταίει κάποιος.
Haha

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haha »

Ουτες ένας εθελοντής πάλι στους σταθμούς
Άδικο όλο αυτό
Έχουμε μοχθήσει με ειδικές δύναμεις διπλώματα χρόνια εθελοντή
Και ερχετε ο άλλος και μπαίνει έτσι χωρίς τιπ
Να μην ξανά πατήσει ποτε κανείς για εθελοντής ξανά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Το ωραίο θα είναι που θα έρθουν με τουπέ και θα το παίζουν πονηροί σε άτομα που είναι χρόνια εθελοντές και έχουν φάει τις φωτιές με το κουτάλι. Μπεεεεε πρόβατα για να μιλήσω και στη γλώσσα τους
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τελευταίοι των τελευταίων θα πάρουν αντιπυρική και εμείς οι εθελοντές θα πάρουμε τα @@ μας. Μπράβο στο ΠΣ μπράβο στον σχεδιασμό μπράβο και σε εμάς που πιστεύαμε ότι ράδιο αρβύλα έβγαινε φέτος. Με την ΕΜΠΟΔΕ όλοι περιμέναμε νέα προκυρηξη και βγήκαμε να ξεσκονίσουμε άτομα από 4 χρόνια πριν αιτήσεις. Κρίμα. Και του χρόνου ξέρετε έτσι ; Πάλι εδώ θα λέμε τα ίδια γιατί θα ξαναμπούν όσοι είναι ήδη μέσα μάγκες !
Kasbou

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Kasbou »

Ας αλλάξει ήδη το όνομα της συζήτησης σε 2025
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Diasostis31 και 17 επισκέπτες