Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Haja

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haja »

Ρε παιδιά ακόμα δεν το καταλάβατε έφτασε 20 Απρίλη και δεν έχουν κάνει τιπ
Έχουν ρίξει τις ελπίδες στους εθελοντές πυρόσβεστες στους 600 δασοκομαντο και στους ξένους Πολωνούς που θα φέρουν
Ούτε από λίστες θα πάρει ούτε από τιπ
Πιστεύετε ακόμα τον Τουρνά χαχαχαχχα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Haja έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 12:42 pm Ρε παιδιά ακόμα δεν το καταλάβατε έφτασε 20 Απρίλη και δεν έχουν κάνει τιπ
Έχουν ρίξει τις ελπίδες στους εθελοντές πυρόσβεστες στους 600 δασοκομαντο και στους ξένους Πολωνούς που θα φέρουν
Ούτε από λίστες θα πάρει ούτε από τιπ
Πιστεύετε ακόμα τον Τουρνά χαχαχαχχα
Καλά ξυπνητούρια. Όταν σας τα έλεγα εγώ μου λέγατε τα δικά σας. Από λίστες θα πάρει κανονικά. Προκήρυξη φέτος δε βγαίνει.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Ρεαλιστικά να το δούμε, χρόνος δεν υπάρχει για προκήρυξη. Εδώ δεν ξέρω αν προλαβαίνουν, τις λίστες και την πανελλαδική. Βάλε ότι θέλουν και εκπαίδευση, όσοι μπουν. Πότε θα ξεκινήσουν, τον Οκτώβριο;! Ας το αποδεχτούμε, ότι μάλλον φέτος, πήραμε... Ξέρετε τι!
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

niasimas έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 8:39 pm Ρεαλιστικά να το δούμε, χρόνος δεν υπάρχει για προκήρυξη. Εδώ δεν ξέρω αν προλαβαίνουν, τις λίστες και την πανελλαδική. Βάλε ότι θέλουν και εκπαίδευση, όσοι μπουν. Πότε θα ξεκινήσουν, τον Οκτώβριο;! Ας το αποδεχτούμε, ότι μάλλον φέτος, πήραμε... Ξέρετε τι!

Μάγκες κάντε λιγάκι υπομονή. Έτσι είναι στην πυροσβεστική. Όλα θα γίνουν με σειρά, μέχρι Παρασκευή βαριά Δευτέρα θα βγάλουν τα κενά και μετά τα υπόλοιπα μέχρι να βγει η προκήρυξη στο τέλος. Μέχρι και Ιούνιο η Ιούλιο μπορούν να πάρουν κόσμο μην σας φαίνεται παράξενο έτσι έγινε και πέρυσι. Όχι απελπισία
Greenberet

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Greenberet »

Καλημέρα σας, άρα για φέτος να το ξεχάσουμε απ'οτι καταλαβαίνω.
Dimija

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Dimija »

Όπως λέει και ο Myk πιο πάνω καντε λίγο υπομονή... ! Ότι είναι να γίνει θα γίνει... Το 2019 αν δεν κάνω λάθος η προκήρυξη βγήκε μέσα Μαΐου... !
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Πήρα σήμερα τηλέφωνο τον πρόεδρο του ΠΟΕΥΠΣ και μου είπε ότι προχωράνε η διαδικασίες και πως θα εκδοθεί και νέα προκήρυξη. Όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει ή δεν θέλει να το πιστέψει ας τον πάρει τηλέφωνο. Καλέστε στο νούμερο που έχουν στο site και θα σας δώσουν τον αριθμό του.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κάλεσα μόλις. Δεν έχουν κάποια ενημέρωση.
Epiakeptisvoreia

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Epiakeptisvoreia »

Το Σωματείο την Εποχικών ΠΑΣΣΥΠ θέλει να βγάλει προκήρυξη φέτος εχουν ρίξει ολο το βάρος τους εκεί. Εγώ αυτούς ακουω λένε συγκεκριμένα πως θα βγει προκήρυξη ακόμα και Ιούνιο. Το 2019 ψάξτε να δειτε Ιούλιο μπήκαν οι εποχικοί. Υπάρχει κόσμος για την αντιπυρική ο μόνος λόγος που θα βγει είναι γιατι πρέπει οι θέσεις να είναι 2.500. Τώρα αν θα πάει κάποιος να ξενιτευτει σε άλλη πόλη για 5 μήνες και μετα να μεινει εξω κατα πασα πιθανοτητα από μόρια σε νεα προκήρυξη του χρόνου, είναι άλλη συζήτηση
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 12:40 pm Κάλεσα μόλις. Δεν έχουν κάποια ενημέρωση.
Ποοο ρε φίλε κουράζεις αν είσαι ο ίδιος που λες ότι δεν θα βγάλει τίποτα φέτος. Σου είπα ζήτα το νούμερο του προέδρου και μίλα μαζί του.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άντε άσε μας ρε τρολάκι.
Ethelontis

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Ethelontis »

Άκουσα πως μέσα στο Μάιο θα καλέσουν και όλους τους επιλαχόντες της προκήρυξης του εμοδε 2024… ισχύει κάτι τέτοιο; Ξερει κανείς κάτι να πει;
Plirofories11880

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Plirofories11880 »

Ethelontis έγραψε: Πέμ Απρ 18, 2024 1:13 am Άκουσα πως μέσα στο Μάιο θα καλέσουν και όλους τους επιλαχόντες της προκήρυξης του εμοδε 2024… ισχύει κάτι τέτοιο; Ξερει κανείς κάτι να πει;
Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο δισεκατομμύριο. Το ΦΕΚ είναι συγκεκριμένο όπως και το κονδύλι, όπως και οι θέσεις που έχουν κατατεθεί το Σεπτέμβριο του 2023 στον προϋπολογισμό για τη πυροσβεστική.
predatorr

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από predatorr »

Καλημέρα… χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν φυσικά απλά θα πω μην τσακώνεστε και βρίζεστε μωρέ γιατί πολύ απλά κανεις δν ξέρει τίποτα τι θα γίνει, πολύ απλά ότι είναι να μάθει κάποιος θα το μάθει τελευταία στιγμή… δυστυχώς κανεις δν έχει σίγουρες πληροφορίες κ κανένας δν είναι τόσο αξιόπιστος
Αν και πιστεύω φέτος δύσκολο να βγάλει με αυτά που ακούω αλλα κρατάω και ένα καλάθι
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες