Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

mikeangel έγραψε: Δευ Απρ 08, 2024 9:58 pm
niasimas έγραψε: Δευ Απρ 08, 2024 8:53 pm Αυτό το έγγραφο είναι, από τον σχεδιασμό των προσλήψεων του έτους. Όπως βγάζουν για μόνιμες θέσεις, βγάζουν και για εποχικό προσωπικό. Δεν αλλάζει κάτι,2500 θέσεις πληρώνουν μόνο, όχι παραπάνω. Το έχει πει ο ιπτάμενος. Άρα καταλαβαίνετε τι θα γινει του χρόνου, που θα πάρει 2500, για να αντικαταστήσει τους ήδη 2500! Για προκήρυξη φέτος, δεν βγαίνει νόημα, αφού δεν μας λέει και τίποτα καινούργιο.
Μην φας έχουμε γλαροσουπα και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι που νομίζετε ότι θα γίνει αντικατάσταση.
Δεν επιθυμώ, φίλε μου, να γίνει αντικατάσταση και να χάσει ο κόσμος την δουλειά του! Αυτοί που κυβερνούν το θέλουν και εσείς νομίζετε ότι θα τους νικήσετε κιόλας! Αυτοί παίρνουν τις αποφάσεις και δεν θέλουν 5000 εποχικούς, για του χρόνου. Οπότε όταν λέει, ο γελοίος υφυπουργός, ότι θα πάρω 2500, σημαίνει ότι θα διώξει καποιους, γιατί δεν πρόκειται για 2500+2500! Είναι απλό. Μακάρι να υπάρξει δικαίωση για τους ήδη εποχικούς, αλλά τα πράγματα είναι χλωμά!
predatorr

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από predatorr »

Είναι απλά τραγικοί αν διώξουν κόσμο! Παιδιά εγώ κάποτε ήθελα πολύ να μπω αλλα τώρα δν ξέρω αν αξίζει κ τόσο
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Θα βρεθούν άτομα να καλύψουν με πανελλαδική πρόσκληση. Μη σκάτε γι'αυτό.
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 9:41 am Θα βρεθούν άτομα να καλύψουν με πανελλαδική πρόσκληση. Μη σκάτε γι'αυτό.
Εξήγησε μας το σκεπτικό σου φίλε
EricHalland

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Δεν υπάρχει κανένα σκεπτικό απλά αναπαράγει την ίδια αερολογια από μέσα Ιανουαρίου ότι έχει εσωτερική πληροφόρηση η οποία είναι απόρρητη ότι δε θα πάρει εποχικούς φέτος και όποιος λέει το αντίθετο τον προσλάβει λέγοντας τον στουρνάρι και αμόρφωτο ενώ ο ίδιος παίζει να είναι απόφοιτος ΕΠΑΛ με ειδικότητα μηχανολόγος μηχανικός με απολυτήριο και πτυχίο 10,00...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Erichalland τελικά δε μας είπες ρε τρελέ ποιο είναι το όνειρο σου; ΕΠΟΠ, αστυνομία, δημοτική αστυνομία ή εποχικός;
Όλα τα σφάζει, όλα τα μαχαιρώνει ο γυρολόγος της καρδιάς μας.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Θα δείξει τι θέλω πιο πολύ εμένα τουλάχιστον με παίρνει ηλικιακά και μπορώ να μπω σε όποιο γουστάρω ανώνυμε αδερφέ μου. Δεν λογοκρίνω ούτε προσβάλλω όποιον έχει αντίθετη άποψη από μένα σαν κάτι άλλους.
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Τι γίνεται ρε παιδιά έχουμε κανένα νέο;
Αν δεν κάνω λάθος μέχρι χθες ήταν να υπογράψουν όσοι εποχικοί θα συνεχίσουν, άρα σήμερα θα πρέπει να έχουμε μια ξεκάθαρη εικόνα σχετικά με τα κενά που έχουν προκύψει
Sfakos2

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Sfakos2 »

Υπαρχει περιπτωση αν δεν καλυφθουν τα κενα απο τους εποχικους για καινουργια προκηρυξη;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Sfakos2 έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 6:39 pm Υπαρχει περιπτωση αν δεν καλυφθουν τα κενα απο τους εποχικους για καινουργια προκηρυξη;
Όχι φίλε μου.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Α ρε επισκέπτη, είσαι μεγάλος, ρε φίλε! Επιμένεις και δεν κρατάς καμία πισινή, μπας και σκάσει καμία προκ και εκτεθείς; Μήπως είσαι ο ιπτάμενος και μπαίνεις μέσα, για να μας προσγειώσεις; Αν είσαι πάντως ο Τουρνάς ή ο Κικίλιας, να ξέρεις ότι θα φύγετε νύχτα!
BuckyBarnes

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από BuckyBarnes »

Το θέμα είναι ότι θα εξαφανιστεί μόλις με το καλό βγεί η προκήρυξη και δε θα έχουμε ποιον να κοροϊδεύουμε! 🤣🤣🤣
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ πιστεύω ότι παίζουν δύο ενδεχόμενα για τον επισκέπτη που μας έχει πρήξει τα τέτοια. Ή δεν έχει μόρια και θέλει να καθυστερήσει η προκήρυξη σε εμμονικο σημείο ή το πιθανότερο που πιστεύω υπηρετεί φαντάρος ή δεν έχει πάει ακόμα άρα δεν μπορεί να δηλώσει καν φέτος άρα θέλει να ρίξει τους υπόλοιπους. Και στις δύο περιπτώσεις το αποτέλεσμα είναι μόνο να γίνεται αντιπαθής και τίποτα άλλο άσχετα αν βγει κάτι ή όχι.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Παιδιά καλησπέρα. Μίλησα με ένα άτομο και μου είπε ότι τώρα θα βγουν τα κενά που θα προκύψουν τις επόμενες μέρες. Επειτα πρόσκληση πανελλαδική και λογικά τέλος του μήνα προκήρυξη γιατί όπως μου ανέφερε δεν υπάρχει καμία περίπτωση να καλυφθούν τόσο μεγάλα κενά και ειδικά των οδηγών. Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά και να δούμε διαγωνισμό επιτέλους. Όσο για τον φίλο τον επισκέπτη, μην του απαντάτε δημοκρατία έχουμε ας πει την γνώμη του και ας είναι και λάθος. Αφού και αυτός προκήρυξη περιμένει αλλιώς δεν θα έγραφε στο φόρουμ κάθε μέρα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε παιδιά ακούσατε σήμερα Τουρνά στη Βουλή; Φρέσκο πράμα. Επιμένει στους επιλαχόντες. Δεν τίθεται θέμα προκήρυξης. Σοβαρευτείτε.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 58 επισκέπτες