Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Polis90

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Polis90 »

Απάντησε ο Πρόεδρος ΑΣΕΠ σε ορισμένους υποψήφιους που του έστειλαν μήνυμα ότι κοντεύουμε με τα προσωρινά των ΤΕ. Θέμα ημερών. Μακάρι να είναι αλήθεια, θα είναι μια ανακούφιση για όλους. Άντε να ασχοληθούν λίγο και με τους ΠΕ.
MEP

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από MEP »

Κάποιοι υποψήφιοι επικοινώνησαν τηλεφωνικά με το ΑΣΕΠ και τους είπαν ότι προσπαθούν για αύριο να βγάλουν τα προσωρινά των ΤΕ. Το πολύ την άλλη εβδομάδα.
MEP

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από MEP »

Βγήκαν τα προσωρινά των ΤΕ! Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες.
https://info.asep.gr/node/72404
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Συγχαρητήρια στους ΤΕ. Με το καλό και τα οριστικά. Άντε και στα δικά μας. Είναι κάποιος ΤΕ εδώ που πέρασε δικαστική αστυνομία από τον 2Γ;
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ποσα μορια εχετε παιδια;84 για Θεσσαλονικη, νομικος, πιστευετε πιανω;
Polis90

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Polis90 »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Απρ 14, 2024 7:29 pm Ποσα μορια εχετε παιδια;84 για Θεσσαλονικη, νομικος, πιστευετε πιανω;
Λίγες θέσεις δόθηκαν σε Θεσσαλονίκη, αλλά με τη βαθμολογία σου πιστεύω έχεις πολλές πιθανότητες, για να μη σου πω σίγουρα. Εγώ έχω λιγότερα από εσένα, γύρω στα 80, οικονομολόγος. Έχω βάλει Αθήνα και μετά Πάτρα.
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλή επιτυχία να έχεις. Την ψυχή μας έχουν βγάλει μέχρι να βγάλουν έστω τα προσωρινά.
MEP

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από MEP »

Νομικός κι εγώ,84,5 αν μου τα μετρήσουν όλα. Θεσσαλονίκη πέφτει μακριά μου, οπότε ήταν στις τελευταίες θέσεις του pdf μου. Καλή επιτυχία σε όλους.
Αυτοί που θα μπουν στα κεντρικά του υπουργείου δικαιοσύνης, στη διεύθυνση δικαστικής αστυνομίας, πιστεύετε ότι θα παίρνουν παραπάνω απολαβές;
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και εγώ νομικός παιδιά. Συγκεντρώνω 87 με όλα μαζί. Καλή μας επιτυχία.
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οσοι μπουν θα πρέπει να πάνε υποχρεωτικά Θεσσαλονίκη ΕΣΔΙ για ένα χρονικό διάστημα ή μπορεί η εκπαίδευση να γίνει από απόσταση;
Επίσης, πόσες εξετάσεις θα γίνονται; Μία τελική ή ανά εβδομάδα;
Επισκέπτης

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 11:26 am Και εγώ νομικός παιδιά. Συγκεντρώνω 87 με όλα μαζί. Καλή μας επιτυχία.
Εσύ ποια πόλη θέλεις; Έχεις εντοπιότητα;
MEP

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από MEP »

Όσοι μπουν πρέπει υποχρεωτικά να εκπαιδευτούν στην ΕΣΔΙ δια ζώσης τουλάχιστον 2 μήνες και 2 μήνες στα δικαστήρια, οπότε εμείς που δεν είμαστε από Θεσσαλονίκη δεν τα γλιτώνουμε τα έξοδα της μετακόμισης, αν μπούμε. Εξετάσεις έχει σίγουρα στα μαθήματα που αναφέρονται στην υπουργική απόφαση. Από εκεί κρίνεται ο προϊστάμενος μεταξύ ομοιόβαθμων. Δεν ξέρουμε αν θα είναι μια κι έξω ή σε στιλ προόδων.
Visitante

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από Visitante »

Έχω μέτρια βαθμολογία, αλλά έχω εντοπιότητα. Δεν την επικαλέστηκα, η δεκαετία είναι υπερβολικά δεσμευτική. Στην επόμενη προκήρυξη 2Γ θα δοθούν θέσεις δικαστικής αστυνομίας;
MEP

Re: Πολιτικό προσωπικό δικαστικής αστυνομίας-ΑΣΕΠ 2Γ/2022

Δημοσίευση από MEP »

2ΓΒ/2023 (ΤΕ) -προσωρινά 12/4/2024 και οριστικά αρχές Ιουλίου. Έχουν υποβληθεί συνολικά 162 ενστάσεις
3ΓΒ/2023 (ΠΕ) -προσωρινά αρχές Ιουλίου. Οριστικά θα εξαρτηθεί από τις ενστάσεις, μπορεί και πριν τον Οκτώβριο.
Από συνάντηση επιτυχόντων στον ΑΣΕΠ.
Αν για 2.000 άτομα οι ενστάσεις είναι 162, για 12.000 θα φτάσουν γύρω στις χίλιες.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: niasimas και 57 επισκέπτες